827 Shares 2050 views

kauczuku silikonowego mydło z rękami

Stosowanie mydła ręcznie – troska o zdrowie naszych rodzin: w produktach kosmetycznych nie zawierają szkodliwych dodatków chemicznych i składników niewiadomego pochodzenia. Aby zakupić taki produkt może być na wystawie robótek, sklepu internetowego lub gotować samemu.

W mydła „od zera” obejmuje alkalicznego, pracę, która wymaga dokładności, dokładne obliczenia i zgodność z przepisami bezpieczeństwa, ale zaletą produktu jest to, że w żaden siarczany. Gotować mydło w domu gotowych kolorach bazowych i smaków – zatrudnienia, które mogą obsługiwać nawet dziecko. W sklepach do robótek, który ma wszystko, aby stworzyć piękny i praktyczny prezent, można kupić składniki bądź różne zestawy.

Jak zrobić mydło źródło dochodu

Mydło może odwrócić się od hobby do prawdziwego dochodowy biznes, jeśli wprowadzą do wytwarzania produktu kosmetycznego jest coś niezwykłego. Pozwoli to podkreślić oryginalny kształt, specjalny zapach i dalszego barwienia produktu końcowego ze specjalnymi farbami.

Zwykli kliny klasycznej formie nikt nie jest zaskoczony. Ale dane w postaci zwierząt, owoców i różnych przedmiotów, co jest trudne do znalezienia wspólnych środków do oczyszczania skóry, rysować podziwu spojrzenia i powodują chęć zakupu ciekawych rzeczy. Aby tego rodzaju rzeźby, wymagają szczególnej formy silikonowy do mydła. Można je kupić w sklepie lub zrobić to samemu.

Zalety i wady za pomocą formy silikonowe

Silikon jest wygodne, że aby wydostać się z niego produkt końcowy jest znacznie łatwiejsze i szybsze, a puszki nastąpić mniej niż plastikowych pojemnikach. Plastikowe czasami konieczne do podgrzewania ciepłej wody użytkowej, co niekorzystnie wpływa na dane zarys mydła. Namoczone i zakrzywione kosmetyk traci swój urok.

Tania forma silikonowa do mydła nie jest łatwo znaleźć w sklepach dla kreatywności, ale nawet najbardziej przyziemne będzie kosztować trzy razy droższe niż plastik. Jako alternatywę można Mylovar zakupić standardowe formy do pieczenia lub lodu, jeśli nie planuje się stworzyć coś niezwykłego.

Forma do mydła z rękami

Ciekawe rzeźby uzyskuje się stosując silikonowe formy do mydła 3d, pozwalają na tworzenie szczegółowych figurki różnych rozmiarach. Ich jedyną wadą – bardzo wysokie koszty. Nie każdy artysta jest gotów wydać dużą sumę na takim urządzeniu. Znacznie bardziej opłaca się dowiedzieć jak zrobić formy silikonowe do mydła 3D samodzielnie, przy użyciu różnych materiałów.

Wymaga to specjalnego bardzo miękki silikonowy dwuskładnikowy związek o wysokiej płynności, przeznaczone do formowania. Składa się ona z podłoża i środka utwardzającego. Opcjonalne składniki – barwnik dla silikonów, które miesza mieszaninę równomiernie. Model Master, w którym będzie wytwarzany kauczuku silikonowego do mydła, muszą być czyste i suche.

Dodatkowe materiały

Sprzętu będą musiały elektroniczna waga – dokładne i regularne naczyń. Proszeni o sprawdzenie zbieżność ich zeznań. Do mieszania składników jest wygodny w użyciu jednorazowej dużej szklanej miarki lub kubek z uchwytem.

pojemniki z tworzywa sztucznego, nie są odpowiednie do tworzenia formy silikonowe mydło, ponieważ zgięcia. Są one lepiej mieszać małe ilości silikonu, o wadze 100 g, przy użyciu małej plastikowej nożem krawędzie.

Przykleić do mieszania cieczy muszą być sztywne i płaskie. Aby takie narzędzie może być niezależnie od prostej linii z zaokrąglonymi krawędziami. Do mieszania barwnik powinien być zarezerwowany długą i cienką drewniany kij. Katalizator rekrutować może być konwencjonalnym pipety Pasteura.

Wlać do silikonowej formy do mydła, trzeba powierzchni stałej, na przykład w postaci gęstego kawałka kartonu, kilka arkuszy papieru o dużej gramaturze. Wśród nich są szalunki ścian. serwetki papierowe ręczniki lub bardziej wygodny w użyciu w rolce, będą one potrzebują dużo. Fix modelu na podstawie kartonu za pomocą pistoletu do kleju.

Przygotowanie składników

mieszając składniki, namaczać w temperaturze pokojowej przez kilka godzin. Uważne przeczytanie instrukcji producenta. Silikonowe formy do mydła może zepsuć nieświeży rzeczy, bo do pracy należy ugniatać przez kilka minut, powoli obracając pojemnik. Podczas korzystania barwnik lepiej jest zapobiegać drewniany kij do pigmentu nie osadzają się na dnie.

Tworzenie kauczuku silikonowego

Wytwarzanie kauczuku silikonowego składa się z następujących etapów:

  1. Klej do modelu bazowego, używając pistoletu do kleju.
  2. Robimy szalunku do odlewania przy użyciu tektury lub ciężkiego papieru: pozostawić szczelinę pomiędzy modelem a ścianami 5-10 mm, w zależności od wielkości modelu i przyklejone do podłoża, a następnie podłącz krawędzi.
  3. Wlać główny składnik w osobnym pojemniku, mierząc się z żądaną kwotę, zgodnie z zaleceniami producenta.
  4. Dodać trochę barwnika.
  5. Zerowanie skale mierzy się katalizator i połączyć go z podstawy.
  6. W ciągu kilku minut po czym mieszaninę dokładnie miesza się aż do uzyskania jednorodności.
  7. Równomiernie wlać silikonu do formy i poczekać na jej całkowitym zestaleniem.

Wyciąg prosty model może być kilka godzin po odlaniu, oddzielanie formy od podstawy ostrym nożem. Następnie demontaż deskowania. Modele złożone najlepiej usuwać dzień później. Pozostaje ostrożnie przyciąć brzegi – a forma jest gotowa. Teraz można zacząć tworzyć niezwykłe mydło jako prezent lub na sprzedaż.