448 Shares 2133 views

Co i jak uciec muszki z ogrodu i domu

Lato! Jak długo mamy czekać na tym obiecującym sezonie, kiedy można pojechać na wakacje, odpocząć w przyrodzie, smażyć kebaby w kraju, pójść do lasu na grzyby i jagody. Ale czasami, zwłaszcza jeśli widać dużo deszczu psuje cały obraz dużą ilość krwi owadów wysysających. Dlatego jest pilna kwestia, jak uciec od komarów i znalezienia najbardziej skutecznych środków niego.

Z jednej strony, muszek, w odróżnieniu od komarów ugryźć niezauważone. Ich ślina zawiera substancje, które mają działanie przeciwbólowe. Ale po ukąszenia na skórze pojawia się zaczerwienienie, swędzenie i pieczenie. Swędzenie można usunąć za pomocą roztworu sody, ugryzienia przetwarzania alkoholu. Aby uniknąć reakcji alergicznych, powinni brać leki antyhistaminowe, takie jak „Suprastin”, „Diazolin”.

Ważne jest, aby znać nie tylko sposoby na ucieczkę muszki, ale także w jaki sposób uniknąć ich ukąszeń. Aby nie przyciągać małe owady ssące krew, zalecana letnie kolory lekkie ścieranie, używać płyny i żele ochronne przed wyjściem. Gnus przyciąga zapach potu. Jeśli człowiek atakowany dużą rzeszę komarów, wtedy wynikiem ukąszenia mogą zostać otruty. Pierwszym objawem jest uważany wzrost temperatury i pojawienie się obrzęków. W takich przypadkach konieczne jest, aby skonsultować się z lekarzem.

Sposobem na ucieczkę muszki można powiedzieć medycynie ludowej. Przykładowo, dzieje się w drewno, nie jest możliwe, w celu przygotowania roztworu na bazie zapachu wanilii, która sprawia, że nie muszki. trzeba rozpuścić jedną saszetkę wanilina w polutoralitrovye butelki wypełnione jedną trzecią z ciepłą wodą. Poprzez rozpylanie powinno być stosowane do roztworu skóry. Zachowaj nas od krwi owadów wysysających goździkami. Przyprawa należy wlać do szklanki wody, gotowany wrzenia i ochłodzono. Następnie powstała struktura czyszczone części ciała, które nie są chronione przez ubranie.

Skuteczna metoda, jak uciec z muszki – specjalne kremy ochronne i spraye. Są one stosowane przed udaniem się na skórze i ubraniu. Specjalny sprzęt ochronny może działać przez kilka godzin. Ale tu tkwi poważny problem. Substancje zawarte w nich mogą powodować alergie. To oszczędza stosowanie olejków eterycznych. Małe krwiopijne owady nie mogą znieść zapachu bazylii, drzewa herbacianego, eukaliptusa i cedru.

Poza tym aerozole, kremy i sprawdzonych sposobów, aby chronić ludzi, nie jest specjalnym urządzeniem, które pomoże i na zewnątrz, i wewnątrz. Na przykład, fumigator – dobry środek odstraszający owady, który działa od sieci. Mieszaninę ogrzewa się i znajduje się wewnątrz płytki lub ciecz zaczyna rozprzestrzeniać się nieprzyjemny zapach muszki. Podobny efekt uzyskuje się za pomocą spirali. Jest zapalić podczas rozpadu to uwalnia substancje, które powodują małe owady chcą być z dala od tego miejsca. Można również stosować przez muszki ultradźwiękowy odstraszacz, to absolutnie bezpieczne produkty do stosowania u ludzi. Jeśli chcesz wapno intruzów, to dlaczego nie kupić insektów „Skat”, który jest specjalna lampa, który działa w sieci. Jej światło przyciąga muszki, lecą do swojej sieci, która jest pod wysokim napięciem i umrzeć.