887 Shares 6778 views

Arthur Dzhanibekyan – Biografia i życie osobiste

Kto dziś nie wie o projekcie „Comedy Club”? Artyści biorący udział w transmisji, są bohaterami do milionów – dla mieszkańców Rosji i krajach WNP. Autor tego ambitnego projektu jest Artur Dzhanibekyan – jeden z najbardziej utytułowanych rosyjskich producentów. Oczywiście, aby osiągnąć takie wyżyny w rosyjskim show-biznesu musiały przejść długą drogę po drabinie kariery.

Arthur Dzhanibekyan: biografia i pochodzenie

Dobrze znany rosyjski producent Arthur Otarievich od dnia urodzenia różnił oryginalności. Okazuje się, że urodził się w najrzadszych dzień roku, a dokładniej w dniu, który występuje tylko raz na cztery lata – 29 lutego. Jego rodzice nie chcą, aby zmienić datę urodzenia syna i pisać w „data urodzenia” z metrycznym 28 lutego lub 1 marca (podobnie jak wielu, którzy znaleźli się w takiej sytuacji) i zostawiłem wszystko tak jak jest.

Tak więc, na producenta certyfikatu urodzenia mówi, że Dzhanibekyan Artur Otarievich urodził się 29 lutego 1976 roku w ZSRR, w stolicy Erywań Ormiański SRR. Rodzice: ojciec – Otari Dzhanibekovich Akopyan, matka – Ella Eduardovna Hakobyan. Jak widać, i to nie jest tak, jak każdy inny! Jeśli zauważysz, że rodzice są nazwisko Arthura Hakobyan, a on – Dzhanibekyan. Okazuje się, że według starej ormiańskiej tradycji, wnuk dziadka danego imienia lub nazwiska przodka imieniem, dodając do niego końcówkę „yang”. dziadek Artura nazywa Djanibek i dlatego podjęto decyzję, że od tej pory chłopak nie będzie chodzić przez życie z imieniem jego ojca – Akopian, ale jak Dzhanibekyan. Nawiasem mówiąc, ta nazwa jest w Armenia dynastii utalentowanego teatralnych i filmowych twórców. Być może to jest to, i położył piętno na losach Artura, którego rodzina nikt nigdy nie miał do czynienia z tego rodzaju sztuki. Ojciec Artura Dzhanibekyana w czasach sowieckich był starszy oficjalna strona, a matka – dentysta.

Dzieci i młodzież

W 1983 roku Arthur Dzhanibekyan wszedł do jednego z Erywań szkołach rosyjskich. Uczył się z przyjemnością, ale to było świetne i złośliwy dowcipniś. Wyróżnia się wspaniałą pamięcią i posiadają wyjątkowe umiejętności matematycznych. Poza tym, chłopiec był elokwentny i pomysłowy, a podczas swoich latach szkolnych grał w zespole KVN. Po ukończeniu szkoły średniej podjął studia na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Państwowego Erywań.

zespół KVN „Nowi Ormianie”

W 1993 roku Arthur Dzhanibekyan razem z grupą ludzi o podobnych poglądach postanowił stworzyć zespół KVN „Nowe Ormian”. Początkowo zespół nazywał się „Krewni z Erywania.” debiut zespołu na rosyjskiej scenie odbyła się w południowej części stolicy naszego kraju – w Soczi. Dzieci z Armenii do jego humoru i szybki dowcipem byli w stanie podbić publiczność i kompetentnego jury, a następnie uderzył w pierwszą ligę KVN.

Całe lata (od 1994 do 1995th) zespół, który został przemianowany na „Nowe Ormianie” gra w tym sezonie pierwsza liga, a potem stał się finalistą, odbyła się w wielkich ligach. W ten sposób dzieci od Armenii (a wśród nich słynny już producenta Comedy Club A. Dzhanibekyan) stał się powszechnie znany w Rosji i krajach WNP. Do 1998 „Nowi Ormianie” grał w najwyższej lidze KVN, mieliśmy wiele zwycięstw i porażek, ale w lewo, aby stać się właścicielami Summer Cup 1998.

Początki kariery

W 1999 roku Arthur Dzhanibekyan ukończył Yerevan State University i do widzenia do gry KVN. Musiał zdecydować, co zrobić w przyszłości. I on, podobnie jak niektóre z mężczyznami swojego zespołu, postanowił spróbować swoich sił w rosyjskim show-biznesu, ale nie jako aktor i performer, a jako producent. Ponadto, chciał wykorzystać swoją wiedzę ekonomisty i pomóc swoim znajomym, kreatywnych ludzi, poprawy sytuacji finansowej.

Udał się do Moskwy. Ze względu na ustalone podczas występów stosunki KVN wziął nowy kanał rozrywkowy STS twórczego producenta. W 2000 roku został producentem programu „New ormiański Radio”, a rok później – w koprodukcji rozrywki telewizyjny na kanale STS „Wieczór z Ivan Ugolnikova”. Projekty te Artur uważa, że nie powiodła się i nie lubi je zapamiętać.

"Comedy Club"

W 2003 roku Arthur Dzhanibekyan i jego koledzy (Artashes Sarkisjan (Tash), Arthur Tumanyan, Garik Martirosyan i innych). Założona jeden z najbardziej udanych projektów w ostatniej dekadzie w rosyjskiej telewizji. Ten show został uruchomiony na TNT. Było to zupełnie nowy gatunek komedii, który był alternatywą dla KVN, a na „Full House”. Później, w 2007 roku Arthur założył firmę produkcyjną „Comedy Club produkcji”.

Narodowy uznanie

W tym samym roku, kiedy to został założony CCP Arthur Dzhanibekyan, według magazynu „Ji Kyu”, został wybrany Człowiekiem Roku w kategorii „Producent Roku”. Rok później założył nową non-stop kanał telewizyjny „TV Comedy”. W 2012 roku Arthur otrzymał "Media Manager Rosji – 2012". W tym czasie udało mu się założyć rodzinę. Jego żona – piękna Elina Dzhanibekyan – osobą kreatywną, ukończyła GITIS. Dzisiaj, w ich rodzinie rośnie dwoje dzieci: syna i córkę Nareku EVA.

biznes

Pod koniec 2009 roku spółka A. Janibekyan razem z „Tashir” korporacji „założył Comedy Cafe” sieci. On również posiada inną Coffee House łańcuch „Jazzve” w Erewaniu, w południowej Rosji, w Los Angeles. On jest właścicielem kanału telewizyjnego na ormiańskiej telewizji ATV, a także współwłaścicielem firmy „Siedem Artystów”, która produkuje serię młodzieży „UniVer” oraz „Stażyści”. Najbardziej ambitna umowa w rosyjskiej telewizji została przeprowadzona w roku 2011: Arthur Dzhanibekyan (zdjęcia – w artykule) sprzedał pakiet kontrolny w PSC kanału TNT sieci telewizyjnej. Zgodnie z wynikami transakcji otrzymał 350 mln. Dolarów. Obecnie jeden z najbardziej utytułowanych rosyjskich producentów jest Dzhanibekyan Arthur. Jego stan jest szacowana na około pół miliarda dolarów.

projekty

Twórczość Artura Dzhanibekyana posiada wiele projektów komediowych seriali, filmów komediowych. Oto częściowa lista:

 • "Zabijanie League".
 • „Nasza Rosja”.
 • "Najlepszy film".
 • „Śmiech bez zasad”.
 • „Nasza Rosja: los Jaja”.
 • "Univer".
 • „Stażyści”.
 • „Ubój nocy.”
 • "Shaw News".
 • "Gum Woman".
 • "Dom-2".
 • „Niszczyciele przysłów”.
 • „Dwa Anton”.
 • „Ubój noc.”
 • „Nezlobin i gwizdki”.
 • "The Perfect Man".
 • „Komedia bojowa”.
 • "The Best Film – 2".
 • "The Best Film – 3" w 3D.

wniosek

Arthur Dzhanibekyan jest dziś jednym z najbardziej udanych ludzi należących do świata telewizji. Lot wyobraźni i moc umysłu może tylko podziwiać. Historia jego kariery może być przykładem dla wielu młodych ludzi, którzy chcą dotrzeć do tych samych wysokościach jako legendarnego producenta z „Comedy Club”. Obecnie wykłada i dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z młodymi ludźmi w ośrodku szkoleniowym Skołkowo. Jednak jego największym osiągnięciem, wierzy, że może gromadzić się wokół niego tak silny zespół profesjonalistów, a największa duma w życiu, nazywa jego przyjaciół, którzy byli zawsze istnieje i który jest łatwy do pokonania trudności w życiu.