579 Shares 7354 views

"Waiting for the Sun": aktorów, działki, ciekawostki

Turcja zajmuje dużo programów telewizyjnych, które są tłumaczone i transmitowane na rosyjskich kanałów. Wiele kobiet w naszym kraju jest fanem kina tureckiego, a oni szczególnie lubi aktorów z serii „Czekając na słońce”. Warto zobaczyć, nie tylko ze względu na uroczych bohaterów, ale również do zapoznania się z codziennego życia tureckiej i bawić się oglądając ciekawą historię.

W tym artykule – wszystko o serialu „Czekając na słońce”: aktorzy, fotografia, ciekawych wydarzeniach.

Jaki serial

Pierwsze obrazy z serii pozdrowić publiczność przepiękną scenerię tureckiej prowincji, wobec którego akcja będzie rozwijać.

Jedna rodzina – matka i córka – decydują się przenieść ze swojego prowincjonalnego miasteczka Gelyazy w Stambule. Decyzja ta nagle bierze matkę. W wyniku tego, że zajmują miejsce zamieszkania na jej znajomego, który mieszka w mieście i wykłada w prestiżowej uczelni. Ta nieoczekiwana decyzja o znacznym stopniu zmienić losy dwóch kobiet, którzy są przyzwyczajeni do cichej i mierzonej życia. Co stanie się z nimi dalej, dowiesz się oglądając całą serię.

W serii „Waiting for the Sun” i roli aktorów wybranych całkiem dobrze. Tak, że znaki były jasne i interesujące.

Kto gra Cihan

Cihan – dojrzały mężczyzna. Jako narracji otworzy nieoczekiwane tajemnice związane z jego przeszłości. A co to jest, sama wiesz. Możemy tylko powiedzieć trochę o aktora, który gra postać.

W roli rzeczników Cihan Emre Kinai. Jego miejsce urodzenia – Stambuł. Rozpoczął karierę jako aktor w serialu „Wąż Story” w 1999 roku. Rosjanki, znany jest z roli w filmie „Córki Gunes”. Teraz jest to dość popytu aktora. Teraz znajduje się w rozwodzie, ma córkę.

Aktorzy wystąpili Kerem Byursin

Przedstawienie zostało zdominowane przez postać o imieniu Kerem Sayer, grany przez Kerem Byursin. Opowiedz nam o tym aktorem.

W wieku od 10 miesięcy, Byursin podróżował do wielu krajów, ponieważ jego rodzice byli przedsiębiorcy, i udał się tam w interesach. Rodzina w końcu zdecydowaliśmy się na pobyt w Teksasie, wysyła młodych Kerema do miejscowego college'u, a potem na uniwersytecie, gdzie otrzymał wykształcenie. Chłopiec zaczął wykazywać tendencję w sztukach teatralnych i postanawia wziąć lekcje aktorstwa. W serii „Waiting for the Sun” aktorów i całej załogi chętnie z nim współpracować.


W tej chwili młodzi ludzie wzięli udział w kręcenia kilku filmów i programów telewizyjnych. Jej marzeniem jest zagrać w filmie Hollywood, w którym miałby być jedyną Turka. 29-letni Kerem jeszcze nie połączone przez małżeństwo, ale chce znaleźć jego miłość jest w Stambule, w jego rodzinnym mieście.

Aktorka Hande Dogandemir

W serii „Czekając na słońce” aktor wystąpił wraz z uroczą dziewczyną o imieniu Hande. Brown-piękność urodziła się w Ankarze. W pierwszej chwili nie planujemy zostać złożone do aktorki. Absolwentka Uniwersytetu Socjologii. Dopiero potem zdecydowała się wziąć lekcje aktorstwa i następnie przeszkolony na planie, gdy mamy do czynienia z aparatem, ale nie gra żadnej roli.

Hande kariera rozpoczęła się od programu „Pamiętasz?” w 2011 roku. Następnie brał udział w ekranizacji serialu „Lajla i Madżnun”. W tej chwili jest to jeden z najbardziej pożądanych aktorek w Turcji. W serii „Czekając na słońce”, ona odgrywa rolę Zeynep.

Aktorka Yagmur Tanrysevsin

Chociaż aktorka jest dość młody, nie wiele ról na swoim koncie, a obecnie nie mówi szczegóły. Wiemy tylko, że w tej chwili nie ma jeszcze ukończył na Uniwersytecie Marmara w wydziale ceramiki. Uczenia rzemiosła. Również łączy studia z klas w Actors Studio „Kraft”. Później dowiemy się, która ścieżka dziewczynę: kina lub sztukę ceramiki?

Zdarzenia podczas filmowania

W serii „Czekając na słońce” aktor zerwał z rówieśnikami. W pierwszym sezonie jest tam znak zwany Baris. Jego rolę odgrywa Ismail Ege Shamzan. Byliśmy zamiar nakręcić drugi sezon, ale Ismail chciał zagrać w nią jak planował udać się do Los Angeles na lekcje aktorstwa.

Jeden dzień na kanał TurkWeb odwołany koncert z cyklu ze względu na nadawanie ceremonię, w której „Złota Butterfly” otrzymał nagrodę.

W związku z serii „Czekając na słońcu” do siebie aktora Kerem Byursin i Yagmur Tanrysevsin spotkał i zdecydował romans. Ta para wielu dyskusji nawet poza granicami Turcji. Ale po jakimś czasie, niestety dla wszystkich fanów, kochankowie decydują się opuścić. Jednak na początku kręcenia, że nie odważył się otworzyć swój stosunek do siebie. I aktor Kerem pytania o to, czy miał kochankę, odpowiedział, że tak nie jest.