578 Shares 3185 views

Alina Sandratskaya: biografia, filmografia, życie osobiste

Młody Rosjanin aktorka Alina Sandratskuyu publiczność po raz pierwszy zobaczył w epizodycznych rolach w 2008 roku.

Dzieciństwo, rodzina

Aktorka urodziła się w stolicy naszego kraju 22 maja 1984 r. Rodzice od dawna uważano wywołać długo oczekiwane dziecko, a ostatecznie zdecydował się połączyć swoje nazwy – Alexander i Natalię. Efektem jest pięknie – Al-i-na. Papież dziewczyna pracowała jako reżyser i matką nauczyciela w szkole muzycznej.

Od krewnych i przyjaciół rodziny wczesnym wieku dziecka zauważyć, że Alina Sandratskaya dobrze śpiewa. Kiedy była trochę starsza, zajęło w Moskwie Chórów Boris Pokrowski. Z powodzeniem ukończył szkoły, Alina odebrane MGUKI wydział filmu, teatru i telewizji.

Jako aktorka wspomina jej przebieg (Yuriya Nepomnyaschego) był pilotem, więc dyscyplin podstawowych uczniowie nie uczyć się na uniwersytecie i w teatrze. W Instytucie badali tematy ogólne egzaminów.

teatr

Szkolenie odbyło się w teatrze „Wernisaż”. Alina Sandratskaya raz pierwszy pojawił się na scenie w sztuce „The starej historii.” Po ukończeniu studiów, młoda aktorka pozostało do pracy w rodzinie stał się teatr pod kierunkiem Yuriya Nepomnyaschego. W ciągu najbliższych czterech lat, pełniła rolę Wiktorii ( „anegdota Wojewódzki”), Jen ( „Maria Tudor”), Sophia ( „Biada z Wit”) i innych. Teatr muzyczny, odpowiednio, wszystkie parametry zawarte taniec i śpiew.

Alina Sandratskaya: Filmografia

W kinie aktorka przyszła zaraz po ukończeniu studiów. Początkowo było to niewielkie odcinki. W 2008 roku Alina Sandratskaya otrzymał pierwszą poważną rolę w seryjnym filmie „The Circus księżniczki”. Muszę powiedzieć, że do tej pracy, rola Aline zaufany kilka naiwnych bohaterki. Jej nowa postać Dean – dokładne przeciwieństwo tego. Ta cecha może być powiedziane, negatywną rolę.

Alina Sandratskaya, zdjęcia, które można zobaczyć w tym artykule, nie uważa Dean negatywny charakter. Według niej, to dziewczyna, która od pierwszej sceny sprawia wrażenie osoby rumowisko i rude, w rzeczywistości, nie tak. cierpi ona z faktu, że nie podoba i zastąpić go z jasnym poczuciem pieniędzy. W efekcie – pojawieniem się typowa dla tej pory nastolatka z bogatej rodziny. Aktorka zagrała trudną rolę bardzo przekonująco i naturalnie.

Niektórzy aktorzy uważają, że łatwiej jest grać negatywny charakter. Alina nie zgadza się z tą opinią. Jest w związku z tym jego opinia – łatwiej jest odegrać negatywną rolę do kogo ona jest blisko w organicznych, ale jeśli jest to wbrew naturze aktora, które sprawiają, że niezwykle trudne.

Ze szczególnym ciepłem Alina mówi współpraca na planie z takimi doświadczonymi artystami jak Anna Kamenkova i Boris Andriejewa. Praca ta stała się dobra szkoła dla młodej aktorki.

„Obrączki”

Po kręcenia „The Circus Księżniczka” Alina zaproszony do nowej serii – „Zaręczyny Ring” W tym filmie, dostała rolę Oli Prohorovoy. Ten ekscentryczny i energiczna dziewczyna, która przez dwadzieścia lat widział wiele w jego życiu. Jednak mimo wszystkich prób, było dobre i przyjemne.

Alina Sandratskaya bardzo wątpię, czy to może spełniać tę rolę. Moskal z wykształconej rodziny z dobrej edukacji i kształcenia powinny odgrywać dziewczyny z głębokiej prowincji i dysfunkcyjnej rodzinie. Jednak praca na roli była interesująca. Ola – negatywny charakter, ale Alina próbował dodać jej obraz trochę życzliwości.

życie osobiste

Nazwa ostatniego z serii okazał się proroczy Alina – podczas kręcenia poślubiła. Mąż aktorki – pracownik banku, z którymi Alina od dawna znane. Młodzi ludzie chodzili do tej samej szkoły, a następnie sześć lat żył w małżeństwie cywilnym, a na końcu sformalizować swój związek urzędnika. Ślub był skromny, para ślub w urzędzie stanu cywilnego, a wieczorem zaprosił rodzinę do restauracji.