748 Shares 1994 views

Firma „Mascotte”: buty i akcesoria na każdą okazję

Historia wystąpienia marki obuwniczej „Mascotte” rozpoczęła się w 1889 roku Jej założycielem jest uważany za Anglik Richard Dillengem. Oficjalnie nigdy to fakt potwierdzony. Do 1995 roku firma działa w kraju i wyprodukował niewielką partię towaru. Od 1997 roku stery przekazany do spółki „M. Studio”. W związku z tym produkcja zaczęła intensywnie rozwijać i stopniowo wprowadzić poziomie międzynarodowym.

Przez ponad 20 lat otworzył specjalistycznych sklepów w 15 krajach: Rosja, Portugalia, Wielka Brytania, Włochy, Chiny i wiele innych. „Bądź specjalne marki Mascotte” – to motto firmy „Mascotte”. Obuwie i dodatki podkreślają osobowość i styl właściciela. Kupując markowe produkty, jej właściciele mogą być pewni jakości, estetyki i oryginalności.

Sklep buty „Mascotte” to towary w przystępnych cenach. Butik ma męska kolekcje damskie charakteryzują się niezrównaną jakością i wyglądem. Cała linia produktów wykonanych przez czołowych włoskich projektantów. Kupujących przyciąga nie tylko zewnętrzną stronę medalu, ale z polityki cenowej. Pewien pomysł realizuje każdą nową linię „Mascotte”. Buty i akcesoria dostępne są kilka razy w roku. W zimie, zespół projektowy promuje ciągły ruch i aktywny tryb życia.

Zakres lato kojarzy się z romantyczną podróż, wakacje spa, szalonych rzeczy. Różnorodność kolorów i wzorów w całej kolekcji, które zachwycą nawet najbardziej wymagającego klienta. Pod koniec każdego sezonu, marka sprawia ogromne zniżki na całą kolekcję „La Mascotte” -buty. Katalog można przeglądać na oficjalnej stronie internetowej. Posiada przyjazny interfejs użytkownika i atrakcyjny design. Wszystkie towary są podzielone na kategorie. Można również ustawić poziom cen i zakres rozmiarów. Problemy z zakupów online nie pojawią.

Directory i zarządzanie „Mascotte” przylega do jednej koncepcji marki. Z pomocą firmy badawczej rynku określa główny segment rynku, który będzie sprzedawać towary. Bierze się tu pod uwagę gusta i preferencje potencjalnych nabywców, możliwości fizycznych i cen. Głównymi odbiorcami – młody bogaci ludzie nie kojarzy się wyłącznie na nudnych i klasycznych konwencji.

Nie zniechęcenie, szablony, otępienie – to, co firma mówi „Mascotte”. Buty i torby są wykonane z materiałów syntetycznych i naturalnych. Stosuje się również jakość tkanin, wszystkie materiały w zależności od modelu są harmonijnie łączyć ze sobą, tworząc zabawny sposób. Wykwalifikowani rzemieślnicy w rozwoju każdej kolekcji mają jeden cel – piękno i wdzięk. Skład jest pełen różnych kolorach, jasne i bogate wyposażenie: to rękawice skórzane, eleganckie wydruki, szerokie paski, szaliki dzianiny z chwytliwymi zdjęć, parasole.

Fani nakrycia głowy i torebki będą mogli wybrać niesamowity model prawdziwego zamszu. W środku wakacji noworocznych marka dla swoich fanów jest organizowanie różnego rodzaju imprez. Dostępność, indywidualność, praktyczność i harmonia – główne elementy marki „La Mascotte”. Obuwie stylishness zachwyca, jasność, zmysł smaku i pilności.