872 Shares 7935 views

Film "Załoga": role i aktorzy, fabuła

"Załoga" to rosyjska katastrofa filmowa z reżysera Nikołaja Lebiediewa, którego poprzednie zdjęcie "Legend nr 17" zyskało dużą popularność. Sympatia publiczności została podzielona – jeden podobał się obrazowi, a inni porównali go do "Załogi" z 1979 roku, wierząc, że aktorzy i role (2016) nie były tak dobrze dobrany do filmu "Załoga". Opinie są tak niejednoznaczne, że warto zapoznać się z głównymi postaciami filmu i aktorów, którzy ich zagrali.

Działka filmu

Oto historia młodego i utalentowanego pilota, który marzy o pracy na niebie. Po kolejnej utraty pracy Alexei Gushchin zaczyna latać samolotami cywilnymi i uczy się jak pracować w zespole. Dowódca samolotu, pilota i stewardesa – to ich wspólne i skoordynowane prace zapewniające bezpieczeństwo osobom.

W filmie "Załoga", role i aktorzy, którzy je wykonują, mają ogromne znaczenie. Przecież jest to odwaga i chęć iść do wszystkiego, aby uratować ludzi, ujawniać postaci i pokazać je całkowicie z drugiej strony. Katastrofa na wyspie zmusza wszystkich do całkowitego wyeliminowania sił, a Gushchin będzie musiała dokonać prawdziwego wyczynu, aby podnieść samolot z wypalonej wyspy i uratować wszystkich pasażerów.

"Załoga": Role i aktorzy. Pilot Alexei Gushchin

Pilot Guschin pokazuje widzom bardzo kapryśny – z tego powodu często traci pracę, a z trudnością dostaje pracę jako pilot-praktykant. Podczas swoich lotów pojawiają się moralne zasady Guschin – trudno jest mu postawić niesprawiedliwe podejście, ale zmiana czegoś nie zawsze jest w jego mocy. Złożona relacja z drugim pilotem Alexandra podlega również stałym testom. Ze względu na trzęsienie ziemi na wyspie, piloci muszą działać w niestandardowych warunkach, nie zwracając uwagi na zamówienia. Gushchin ratuje ludzi, przechodząc przez różnego rodzaju próby i łamiąc wiele reguł. Chociaż po tym, jak musi zmienić pracę, ale teraz Alexander jest obok niego.

Danila Kozlovsky, która odegrała rolę pilotażowej Gushchiny, zaczęła swoją karierę aktorską w 1998 roku, grając jako przeklęty w serii "Proste Prawdy". Potem zdecydował się wejść do teatru teatralnego, a od drugiego roku zaczął regularnie robić filmy. Na koncie Kozłowskiego ponad trzydziestu filmach zagrał w hollywoodzkiej filmie "Akademia Wampirów", a także w reklamie Chanel wraz z aktorką Keira Knightley.

Dowódca załogi Leonid Zinchenko

Pilot Zinchenko jest pokazany jako ścisły pracownik, który postępuje zgodnie z zasadami. Trudno mu zdać egzaminy, ponieważ zajmuje tylko najlepszych pilotów w zespole. Choć Zinchenko nie lubi szybkiego temperamentu Guschin, postrzega go jako utalentowanego pilota. W rodzinie Zinchenko skomplikowane relacje – żona jest zdenerwowana, że nie jest w domu ze względu na pracę, a syn Valera nie jest posłuszny jego rodzicom i pozostaje w tyle za naukami. Ostatnią sławą jest romans jego syna z opiekunem po angielsku, po którym Zinchenko decyduje się zabrać syna z nim na lot. Raz na lawendowej wyspie dokonuje trudnego wyboru – zabiera ludzi na pokład samolotu, pozostawiając część załogi i swojego syna na wypalonej wyspie. Po zjednoczeniu ze swoim synem, ojciec rozumie, że nie zawsze trzeba działać zgodnie z zasadami, a to zmienia jego życie.

Vladimir Mashkov, który zagrał pilot Zinchenko, zaczął występować w filmach od 1989 roku. Wcześniej wielokrotnie zmieniał miejsca nauczania, w tym w szkole teatralnej, gdzie został wydalony na walkę. Publiczność doceniała Mashkov, więc jego kariera zarówno w kinie, jak iw teatrze zaczęła się rozwijać. Także Vladimir Mashkov pokazał się jako reżyser, scenarzysta i producent.

Obsługujący samolot Andrei

Młody człowiek zakochuje się w towarzystwie lotniskowcu Victoria, zawsze gotowym wstać i chronić, ale chce zobaczyć obok odważnego człowieka. Na spalającej się wyspie Andrew pokazuje prawdziwy bohaterstwo – zabiera ludzi z płomiennej pułapki, ledwo sam się umiera. To sprawia, że Victoria zmienia swoją decyzję i jest z nim.

Siergiej Kempo aktywnie grał w teatrze i nie zaczął grać w filmach do 2009 roku. Jego najbardziej popularną karierą filmową była rola hokeja Eugene Zimin w filmie "Legenda nr 17".

Film "Załoga": aktorzy i role. Pilot Aleksandra Kuzmin

Kuzmina pracuje jako pilot, a ze względu na swoją pozycję stale zmaga się z uprzedzeniami społeczeństwa, że na niebie nie powinno być pilotów płci żeńskiej. Alexandra zaczyna się spotykać z pilotem Gushchin, ale ich związek kończy się poważną kłótnią. Guschin jest szybko temperowany i często zachowuje się jak chłopak, podczas gdy Alexandra ma własne pomysły na towarzysza życia. W trudnej sytuacji, kiedy życie ludzkie zostało postawione na linii, ujrzała Gushchina w zupełnie inny sposób, bo to jego talent do latania i myślenia poza pudełkiem, a także ratowania pasażerów i samego Aleksandra.

Agne Grudite urodził się na Litwie, a od dzieciństwa zaczęła marzyć o karierze aktorskiej Agne Grudite, która ucieleśniała ekran pilota Kuzmin. Pracowała dużo w telewizji jako gospodarz, a od 2010 r. Zaczęła grać w filmach. W filmie "The Crew" role i aktorzy to głównie rosyjski, ale Agne Grudite jest głosem Irina Lachina, ponieważ w wystąpieniu aktorki słychać bałtycki akcent.

Stewardessa Victoria

Dziewczyna lubi pilota Guschin, choć ta sympatia nie jest odwrotna. Victoria dobrze sobie radzi i potrafi rozstrzygać konflikty z pasażerami. Stewardessa stara się opiekować się obsługą lotniczą Andrew, ale ona odmawia mu, nie widząc go jako człowieka z powodu jego pozycji. Jednak po tym, jak Andrew ratuje ludzi, ryzykując życie, widzi go po drugiej stronie i przyznaje się do współczucia.

Ekaterina Spitsa jest rosyjską aktorką teatru i kina. Jest znana w wielu obrazach, ale najbardziej znana z niej przyniosła filmy "Metro", "Fir-trees 1914" i serię "Real boys". Aktorka wyszła za mąż, ma syna.

Krytycy w większości pozytywnie komentują obraz, zauważając, że Lebiediewowi udało się nakręcić imponujący thriller z pomocą specjalnych efektów, aktywnie wykorzystywanych w filmie "Załoga". Role i aktorzy filmu są jasne i niezapomniane, a historia sama w sobie przechwytuje i podtrzymuje widzów w napięciu do końca obrazu.