159 Shares 7199 views

Jak leczyć zapalenie nerek nerek

zapalenie nerek jest poważną chorobą zapalną poszczególnych części lub całego organizmu, w którym występuje strata kłębuszków nerkowych, kanalików nerkowych lub tkanki.

Podzielone na trzy główne typy choroby: kłębuszkowe zapalenie nerek, odmiedniczkowe zapalenie nerek śródmiąższowe zapalenie nerek nerek. Kłębuszkowe zapalenie nerek jest zapalenie autoimmunologiczne natury. Przelewającą się do postaci przewlekłej jest często przyczyną uszkodzenia nerek, człowieka. Odmiedniczkowe jest wspólne zapalenie nerek spowodowanej wnikaniem zakażenia bakteryjnego organizmu. Zwykle jest najczęstszą chorobą nerek, które mogą być zarówno ostre i chroniczne formy. Śródmiąższowe zapalenie nerek towarzyszy uszkodzenia tkanek i pośredniego bezpośrednio kanaliki nerkowe. W tym przypadku funkcje nerek.

Często dziedziczne lub wrodzone zapalenie nerek u dzieci jest związane z mutacją w genie, która jest odpowiedzialna za pracę i syntezy substancji tkanki nerek. Oczywiście, konieczne jest jak najszybsze rozpoczęcie odpowiedniego leczenia. Ale najpierw musimy zidentyfikować główne objawy. Zapalenie nerek w postaci ostrej przejawia się dość szybko. Co do zasady, na tle choroby zakaźnej (np szkarlatyna, ból gardła), pacjent zaczyna narzekać nieprzyjemnych i bolesnych doznań w plecach i brzuchu, ponieważ istnieje znaczny wzrost temperatury ciała (nawet do 39-40 stopni), są zaburzenia trawienia, różne wysypki na skóra, itp Bardzo często może być obrzęk twarzy, kończyn górnych i dolnych, zwiększa ciśnienie krwi. Jest również charakteryzuje się niewyraźne widzenie, systematyczne lub regularne skurcze nóg, bolesne oddawanie moczu. W ten sposób staje się różna w moczu barwa staje się coraz bardziej mętna, uwalnia się w znacznie mniejszych ilościach (ze względu na duża ilość płynów).

W postaci przewlekłej objawy nie są na tyle silne, więc nie ma pogorszenia choroby. Na tym etapie nie jest stopniowa utrata kanalików nerkowych, powodując upośledzenie funkcji nerek. Czasami we krwi (krwiomocz) mogą występować w moczu. Bez sposób leczenia zapalenia nerek nerek regularnie daje się odczuć.

Według ludowych receptur trzeba natychmiast oczyścić żołądek pacjenta i zapewniają mnóstwo ciepłych napojów. Wskazane jest, aby wziąć napotne herbatki, napary (na przykład bulionu wapna kwiat, liści mięty, szałwii, malin, dzikiej róży). Następnie pacjent dokładnie Nestle pokryta podgrzewaczy wody. Konieczne jest, aby osoba propotel.

Również skutecznie pomaga wywar z siemienia lnianego. Jego wytwarzania należy wziąć 1-2 łyżeczki i wlać szkła gorącej wody, po czym mieszaninę doprowadza się do wrzenia pod chłodnicą zwrotną. Bierze 2-3 dni na pół szkła, wstępnie rozcieńczony wodą i sokiem z cytryny. Pomaga szybko oczyścić nerki.

W celu zmniejszenia obrzmienia i oczyścić nerki można przygotować wlew brzozy. 2 łyżek suszonych liści muszą 2 filiżanki gorącej wody i szczyptę sody kaustycznej. Innym przepis centaury wlew przez 1-2 łyżeczki suchej trawy centaury wlać 200 ml wódki lub 100 ml alkoholu, a następnie opuszczenie naczynia szklanego przez 7-10 dni. Take 1-2 łyżki trzy razy dziennie codziennie (najlepiej przed posiłkiem przez około pół godziny).
W przypadku nieprawidłowości w nerkach i w żadnym przypadku nie może supercool ciała, a to prowadzi do wzrostu procesu zapalnego.

Polecany okresowo wziąć kąpiel z dodatkiem różnych wywary z ziół i leków (słoma owsiana, kosmetycznych gliny). Co do zasady, poprawia krążenie krwi, ma pozytywny wpływ na wynik leczenia.