582 Shares 5012 views

Jan Semakina z „Uni”: fotografie, obecna nazwa aktorki

Nowoczesne serii wyróżniają się obecnością dynamicznego i zdrowego humoru. „Univer” jest jednym z nich. Każda seria z ironią o życiu współczesnych studentów. Coś mgliście przypomina serialu „Ellen i chłopcy”, którzy także opowiadane codzienne życie młodych ludzi, a wszystkie sceny były kręcone wyłącznie w pomieszczeniach zamkniętych. Przedmiotem szczególnego zainteresowania jest altruistka i działacz Yana Semakina nowy sezon serialu ( „UniVer”). Prawdziwe imię aktorki – Anne.

Zachwyca nowego „Uni”

Od czasu wydania pierwszej serii „Uni” był długi czas, oczywiście, studenci uległy zmianie, a sytuacja się zmieniła. Bohaterami nowej serii rozpoczęła Yana Semakina, Anton i Maria Cristina. Kuzma i Michael przebywał w „Uni”. Jeżeli pierwsze badanie trwa, drugi już zaczął uczyć się w swojej macierzystej uczelni.

Wielu fanów interesuje, kto jest rzeczywiście Yana Semakina ( „Univer”). Prawdziwe imię aktorki – Anna Kuzina, jest dobrze znany ukraińskich widzów. Aktorka, jak nikt inny zbliżył się do roli yany Semakinoy. Ona przekonująco grał słodki, naiwny, a czasem studenta, który próbuje pomóc krewnych w kłopoty więcej niż raz staje się ofiarą szantażu jego siostra. Jak Yana Semakina? Zdjęcia można zobaczyć w artykule.

Dzieciństwa Anny Kuzinoy

Urodził się 21 lipca 1980 w stolicy radzieckiej Ukrainy – Kijów. Anna od dzieciństwa marzenia o zostaniu aktorką. Aktywna i żywa dziewczyna zawsze mogła dopingować prawykonań odbiorców. Zwykle ona wymyśla postać, która tak naprawdę nie jest w zwykłym życiu.

Po ukończeniu szkoły średniej, była zdecydowana iść na studia w Instytucie Teatralnym. W Uniwersytet Anna szczęście z mentorem, który okazał się Vladimir Nikolaevich Ogloblin – zwycięzcy Nagroda Państwowa ZSRR. Był to prawdziwy klasyk ukraińskiego teatru. W całym swoim życiu włożył ponad 200 spektakli. Po ukończeniu studiów w Instytucie jakiegoś czasu Anna pracowała w teatrze z Ogloblin.

Wczesna kariera na Ukrainie

Pierwszy teatr, gdzie Yana Semakina (prawdziwe nazwisko aktorki – Anna Kuzina) zaczęła pracować, był projekt „eh”. Teraz jest to Kijów Centrum Sztuki Współczesnej. Ponadto kuzyn znalazł czas na pracę w warsztacie teatralnym Sztuki Teatralnej „Suzirya”. Pracuje w teatrze, później stał się głównym.

Sława w domu aktorki było, kiedy zaczęły pojawiać się w serialu. Pierwsza data rola od 2005 roku. Aż do 2011 roku aktorka w skarbonki dostał więcej niż 30 serii, w którym zagrała główne role i epizodyczny. Większość filmów nakręconych ukraińskich filmowców była część produkcji ukraińsko-rosyjskiej. Student z „Uni” Jan Semakina (prawdziwe nazwisko – Anna) sprawiły, że aktorka niezwykle popularne.

Popularność w Rosji

W pewnym momencie, aktorka sobie sprawę, że ojczyzna osiągnął wszystkie możliwe szczyty. Anna Kuzina postanowił podbić telewizji rosyjskiej. Po długim i skomplikowanym procesie, aktorka była w stanie obejść licznych konkurentów i dostał główną rolę w nowym „Uni”.

Fani od dawna zastanawiał się nad nazwą Jan Semakin, co nie wydarzyło się w minionym sezonie. Ta rola jest grana przez Annę Kuzina. Jan Semakina dużej mierze od "Uni" – zmodernizowanej wersji Tani Arhipovoy. Wielu widzów będzie pamiętał, że Arkhipov był bardzo poprawny i wzorowy uczeń. Po opuszczeniu aktorkę w nowym, odrębnym pokazu miejscu tego znaku, który przez swoją naiwność ją do różnych śmiesznych i niezbyt sytuacjach wolnych.

Szara mysz nowy „Uni”

Wiele nowych, ciekawych bohaterów przedstawił „Univer. Nowy akademik ". Jan Semakina – szara mysz, która ma niepozorny wygląd. Czasem jest chłopięcy postawa. Lubi trzymać burzę aktywności w każdej dziedzinie. Bardzo odpowiedzialne podejście do organizacji i prowadzenia różnych działań.

Ze względu na naiwności i łatwowierności dziewczyna wielokrotnie wpada w sytuacjach niewygodnych. Często szantażować lub używać do własnych celów. Najbardziej aktywny szantażysta Jana jest droga siostro, który zagraża jej zawstydzić. To z kolei, jest sama i należą do różnych śmiesznych sytuacjach z powodu jego łatwowierności.

Low-key na pierwszy rzut oka Jan Semakina z „Uni” mogłaby być piękna dziewczyna: jest to konieczne, aby wybrać makijaż i strój. Ale ze względu na aktywny tryb życia społecznego Yana to łatwiejsze i bardziej komfortowe w dżinsy i swetry, które są dobrze ukrywają piękno i kobiecość studentów.

Ze względu na fakt, że Yana Semakina dorastała w dużej rodzinie, ona nie uznał za karygodne, aby przyjść z pomocą tym, którzy są złe. Jednak ona była przyzwyczajona do poświęcenia własnych interesów dla dobra innych. Ona jest bardzo aktywny, wykonawczą i trwała. Te cechy pomóc i jednocześnie zapobiec. Jako przewodniczący komisji związkowej uczeń często używa jej naiwności do celów osobistych.

Inne prace Anny Kuzinoy

Aktorka, z wyjątkiem numeru seryjnego „UniVer”, bierze aktywny udział w innych projektach. Na przykład, „Odd Man Out”, „Jesienne kwiaty”, „pan” i inne.

Ona przekonująco grał żadnych trudnych ról. Przez wiele lat, Anna próbowała połączyć teatr i kino. Przez jakiś czas było to udane połączenie, ale wysiłek i energia zajęło dużo. Jak lubi żartować kuzyna, upadła łatwo do filmu, po prostu poszedł na przesłuchanie.

Wyjątkowa aktorka sprawia, że jej odrzucenia w całości możliwości fotograficznych, choć nie potępia swoich kolegów. Jej zdaniem, każdy wybiera sam, a nikt z tego wyboru nie powinna być oceniana. Ale sami w tej dziedzinie nie widzi. Aktorka, której bohaterka był Jan Semakina, zdjęcia nago uważa prywatne i nie pozwoli na taką ekranizację.

Etniczność Anny Kuzinoy daje szerokie pole do eksperymentowania. W zależności od tego, jak włożyła jej włosy i makijaż, aktorka może być podobna do Naomi Watts, Olga Krasko, Monica Bellucci i wielu innych.

Jednak nie tylko uniwersalny wygląd, nadaje się do transformacji, ale także umiał grać na scenie i na ekranie przyciąga uwagę wielu znanych reżyserów. Aktorka wykorzystywane, aby przyzwyczaić się do roli, więc dla każdego z jej bohaterki autentycznie zmartwiony lub szczęśliwy.

Zainteresowania i hobby

W życiu aktorki Anna Kuzina jest tak aktywny, jak jej bohaterka Yana Semakina. W teatrze tym od dzieciństwa. Najpierw był to klub teatralny, która stała się niemal drugim domem. Ze względu na jego chłopięcy wygląd aktorki często grał role męskie.

Ponadto, Anna poszła do szkoły muzycznej i nie podoba kształcenia słuchu. Kolejna aktorka rozpoczęła się moda na nartach. Marzyła o karierze sportowca, ale szkoda zmuszony zrezygnować.

Wszechstronny dziewczyna, pomimo jego skromnym wyglądzie, będzie w stanie utrzymać wszelkiego rodzaju imprezy sukces. Aktorka jest bardzo inteligentny i będą mogli spędzić urlop lub dowolną uroczystość. Wielu fanów ma Annę na liście najlepszych aktorek Rosji.

Opinia na temat roli aktorki yany Semakinoy

Jana rola w „Uni”, aktorka zajmuje dużo czasu, a więc nie jest często postrzegany w innych filmach. Po wielu aktorów odmówić strzelać w serialach, Kuzina aktywnie działa w tej konkretnej dziedzinie. Jednak ona nie wierzy, że seria – gatunek bazową. Jak sama mówi Anna, kiedy zrezygnować serial, można ogólnie pozostać bez pracy. „Univer” w tym kontekście jest inna od pozostałych tym, że jest to zaskakujące połączenie subtelnego humoru i intryg.

W tej chwili, aby nakręcić nowy sezon „Uni”. Główny bohater Ian Semakina będą nadal spadać w niezręcznej sytuacji i, oczywiście, szukać ich. Oczekuje się również, że w końcu spotkał swoją miłość. Według aktorki, to spotkanie będzie bardzo nieoczekiwany i interesujący.

Anna Kuzina z natury różni się od jej charakteru. W serii – lekko histeryczne i energiczny Jan Semakina aktorka jest ze swej natury bardzo spokojny i zrównoważony. Czasem nawet przyznaje, że plamy na ekranie, który gromadzi się w swoim życiu. Próbki do roli Anny Yana Kuzina było łatwe, to pomogło krótką fryzurę. To dzięki niej aktorka wyróżniał się z tłumu kandydatów.

Przypadek czy ciężka praca

Wielu może pomyśleć, że aktorka towarzyszy powodzenie we wszystkim, po prostu ze względu na szczęśliwą okazję. Z tego powodu ona nie spierać się z nikim. Ona przyznaje, że często nie jest konieczne, aby zastosować trochę wysiłku, aby zrobić coś dobrego lub uzyskać cenionych rolę. Tak, a także z reżyserami są zawsze szczęście.

Największym sukcesem do tej pory – to Ian Semakina. Praca na roli aktorki sprawia przyjemność. Zwłaszcza seria, gdzie grają różne gatunki. Jak Jan Semakina, aktorka jest bardzo towarzyski i przyjazny, tak ze wszystkimi kolegami stworzyliśmy przyjazne stosunki.

ojciec Anny, też, w tym samym czasie grał w instytucie teatralnym. On jest najbardziej dotkliwe krytykiem jego córki. Najlepszy Anna jej gra nie jest bardzo dużo. Po obejrzeniu nagrania ona często myśli, że mogła grać lepiej.

To niefortunne, że wielu fanów Anna zna ją jedynie jako Ian Semakin, a ponieważ ona utalentowana aktorka, które stanowią dla wielu filmach i niezwykłych bohaterów. Większość z nich jest daleko od gatunku szeregowego. Sukces, łatwość i ciężka praca idzie w parze z życia Anny Kuzinoy.