854 Shares 9819 views

Biografia Arina Sharapova. Przez trudy do gwiazd

Biografia Arina Szarapowa zaczęła się w Moskwie w dniu 30 maja 1961, kiedy była małą dziewczynką, jej długa edukacja oddana babcia, który opanował języka chińskiego. Arina ojciec był dyplomatą, tak, że dziecko w dziecku dużo podróżuje po całym świecie, zwłaszcza na Bliskim Wschodzie.


Młodzież i na początku kariery

Rosnące chuligan dziewczynka i miłośnikiem słodyczy. Jednak pomimo jego niepohamowaną charakteru, od dzieciństwa Szarapowa marzy o zostaniu nauczycielką. Ale w 1984 roku otrzymała dyplom socjologa Uniwersytetu Moskiewskiego. Ale to nie wystarczyło do Arina. Po otrzymaniu pierwszej wykształceniem wyższym ukończyła Moskiewski Państwowy Instytut Pedagogiczny Języków Obcych, specjalność „translator”.

Z 17 lat Arina Szarapowa zaczęła zarabiać niezależnie. Ona dostała pracę w bibliotece. Tam poznała młodego mężczyznę, który później został jej mąż, dziennikarz Sergeem Alliluevym. Po kilku latach miał syna Daniela.

Biografia Arina Sharapova jako a pracownicy telewizji rozpoczął na kanale RTR. To właśnie tam, że była na początku swojej kariery był reporter rząd i towarzyszyła premiera Gajdar podczas swoich licznych podróży. W 1991 roku biografii Arina Sharapova kontynuował debiutowała jako wiodącego programu telewizyjnego „Wiesti aktualności”. Arina jeszcze z inspiracji i ciepłych wspomnień po 4 latach pracy. Jednocześnie zajmie pozycję lidera kanału „ORT”, który rozpoczął pierwsze próby „kłusownictwo” Charming pracownika firmy konkurencyjnej.

Pierwsze trudności

Prezenter telewizyjny Arina Sharapova, którego biografia jest tak zainteresowany w głównym kanale dyrekcji kraju, poszedł do pracy w programie „Time”. Jednak, jak zauważyła Arina, każdy telewizyjny wyjścia towarzyszyła jej ciągłym uczuciem dyskomfortu, długi czas pogodzić się z tym, kim ona jest. Do redakcji wylewa setki wściekłych listów do telewidzów. Cóż, nie podobało Arina. W 1998 roku został zastąpiony w tym miejscu odpowiednik Siergiej Dorenko. Szarapowa zaczęła poważnie myśleć o zmianie rodzaju działalności.

Jest od tego czasu zaczął biografii Arina Sharapova jako teoretyków telewizyjnych. Usiadła nadawanie pp sztuki. Dodatkowo, prezenter telewizyjny pracowity pracował jako niezależny reporter w „Telemacha”. Arina Sharapova, którego biografia zawsze był zainteresowany ogółu społeczeństwa, postanowił zrobić pracę charytatywną. Dlatego w 1998 roku przeniosła się do własnego projektu „Arina”. Pomysł jest przedstawiony zarządzania firmą z NTV, która rozkoszowała. A pod koniec 1998 roku, powietrze w końcu wyszedł z własnego talk show. Ale „ORT” kanał TV był bardzo niezadowolony z tego projektu z powodu jego kierownictwem przez długi czas pomyśleć o stworzeniu takiego przeniesienia w sobie. Prezenter telewizyjny Arina Sharapova, którego biografia natomiast aktywnie interesują dziennikarzy otrzymał wiele negatywnych opinii o jego show. Wiele publikacji w tym samym czasie zaczął oskarżać Arina nieszczerość. Dlatego też, nie mogąc wytrzymać wiele ataków, Szarapowa zamknięte po kilku miesiącach realizacji projektu.

szczęśliwy zmiana

Bardzo szybko stał się komentatorem kanału „TV-6”. Arina Sharapova w tym czasie poznała swojego nowego męża Kirill Legat, szef firmy „NTV-Telemach”. Pod koniec 1999 roku, stała się wiodącą program telewizyjny „Meeting Place” i „Dzień dobry”. Kariera zaczęła zdejmować. W tym samym roku brała udział w wyborach do Dumy Państwowej. W 2004 Arina Sharapova postanowiliśmy spróbować ją jako aktorkę, z udziałem w serialu „Balzac Age”.

Szarapowa obecnie wykłada w Wyższej Szkole Telewizji. Niemniej jednak, że uczestniczy w pracach Społecznej Rady w ramach Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Arina Sharapova, którego biografia jest zawsze pod ścisłą uwagę mediów, z jej trzecim mężem, biznesmenem Eduard Kartashov, często staje się obiektem plotek.