561 Shares 6991 views

Larry King: biografia, wywiady, zasady komunikacji. Larry King i jego książka, która zmieniła życie milionów

To się nazywa legenda dziennikarstwa i Mastodon amerykańskiej telewizji. Ten człowiek był w stanie komunikować się z wielu osobistości z całego świata, w tym znanych artystów, polityków, biznesmenów. Za nim mocno tkwi przydomek „człowieka w szelki”. Kim on jest? Nazywa się Larry King.


biografia

Przyszłe gwiazdy ekranu telewizyjnego urodził się 19 listopada 1933 roku w amerykańskim mieście Brooklyn. Jego prawdziwe imię to Lawrence Zhervi Singer.

lat dzieciństwa na króla nie było różowo. Nie był nawet dziesięć lat, kiedy zmarł jego ojciec. Był bardzo zaniepokojony tym, i na tej podstawie miał „osłabiony” głód wiedzy. Jednak Larry King ukończył liceum, a potem zaczął szukać pracy, aby poprawić sytuację finansową rodziny, która pozostawiała wiele do życzenia. Od młodości, król marzył nadawcę kariery, ale najpierw musiał zadowolić się biura kurierskiej. Miał niemal pogodzony z faktem, że zajmie się monotonnej pracy aż do końca swoich dni. Ale fortuna w pewnym momencie odwrócił się do niego. Poznał mężczyznę, który prowadził na «» CBS. Oferuje do młodego człowieka, aby przejść do Florydy i spróbować się jako gospodarz radiowego. Król przez długi czas nie wahał się zgodzić na ten dar losu.

Po przybyciu do innego miasta młody człowiek wziął mało znany DJ w radiu, ale wkrótce stał się sławny Larry King „media” człowiekiem, ale tylko skala południowoamerykańskiego. Przeniósł się do Miami, gdzie na początku lat 60-tych ubiegłego wieku wymyśla programu jego autora, który jest popularny wśród widzów. Kolejne dziesięć lat, Larry King jest aktywny, a jego kariera, jak mówią, idzie w górę. Nie tylko z telewizji i radia pracownika, ale także korespondentem.

Jednak w 1970 roku, pochodzi czarny pas w życiu „Mastodon” amerykańskiej telewizji, który znajduje się w centrum skandalu finansowego. Larry King zbankrutuje, oprócz że została odrzucona w gazetach i telewizji. Jest on zmuszony wrócić na Florydę. Były prezenter telewizyjny zaczyna puzzle nad tym, jak nie stracić resztki swej reputacji, który pracował tak ciężko wygrał.

Po pewnym czasie, decyduje się otworzyć nowe show, który był transmitowany na cały kraj. Udaje mu swój plan, a on zawiera umowę z Cable News Network. Przyszłość dziennikarstwa legendy zaczyna prowadzić program, który zaczyna rozmowę telefoniczną od znanych pisarzy, aktorów, piosenkarzy, polityków. Nowy Larry King sprawia splash jego ocenie Popularność wznieść się w górę. Szczególnie mocno wzrosła ich oświadczenie przedsiębiorcy Ross Perot, że zamierza ubiegać się o prezydenturę USA. Brzmiało to dokładnie w przekazywaniu Króla. Po tym, wielu polityków wykonany mu regułę, aby porozmawiać o swoich przekonań w pokazie, autor, który był „człowiek w szelki”. Jednak bohaterowie jego biegu – to nie tylko gwiazdy, ale absolutnie niezwykłe osobowości, takie jak te, które uważają, że zostali zakładnikami przez kosmitów.

Niż przyciąga widza

Wiele osób zastanawia się, o tajemnicy popularności króla. Wydawałoby się całkiem zwykłych ludzi. Jednakże należy zwrócić uwagę na jego styl komunikacji, umiejętność „prezentują się”. Więc może tylko Larry King i nikt inny. prezenter TV w każdym razie nie zadaje podchwytliwe pytania, które można po prostu umieścić w ślepy zaułek. Był tylko nieznacznie kieruje rozmowę na właściwe tory, a on sam mówi o sobie jak najwięcej informacji. Dziennikarstwo guru powiedział kiedyś, że nigdy nie był gotowy rozmawiać z góry, budując żadnych taktyk komunikacyjnych. Nie, to nie dzieje się samo. Larry King, którego książki stały się już najpopularniejsze w naszym kraju, nigdy nie myślał o sobie jako dziennikarka w klasycznym tego słowa znaczeniu – woli nazwać swoją działalność tajemnicze słowo „infotainment”.

Wyróżniającą cechą jego twórczości – jest zdolność do żartować z kogoś. I robi to w szczególny sposób z absolutnie spokojnym wyrazem twarzy. Król i transmisja wyszedł w rejestrze i na żywo. Jest równie przyjemność przeprowadzić wywiad przez telefon lub przez łącza wideo. Nawet w Białym Domu zdarzyło mu się rozmawiać z ludźmi.

Dziś, ze względu na Larri Kinga wywiadzie ponad 30 tysięcy, z jego cotygodniowym kroniki spotyka się cały kraj. Jest czytać, słuchać i oglądać miliony ludzi na całym świecie.

Komunikacja z Władimirem Putinem

wystarczająco jasne, a nie zwykli Rosjanie stał wywiad Putina z Larry King. Amerykański dziennikarz zapytał prezydent naszego kraju cały arsenał różnych kwestiach, ale pamiętany jest z jakiegoś powodu tylko jednego – o „Kursk” zatonął okręt podwodny. Oczywiście, on palił, bo rozmowa odbyła się miesiąc po katastrofie.

Możliwość śmiać się z siebie

Należy podkreślić, że Larry King wykorzystuje poczucie humoru nie tylko w dialogu z jego rozmówców, ale także dla siebie. On nie jest przeciwny żart, i na siebie, ponieważ zdają sobie sprawę, że coś jest nie nosi szelki on ma specyficzny ton głosu, często slouches.

Larry King nigdy mieszać życia prywatnego z zawodowym, mówiąc, że w pracy iw domu, on zachowuje się inaczej.

Larry King Książki

Jak już podkreślał, Larry King – jest autorem popularnych książek, w tym: „Co ja nauczyłem się od teoretyków, polityków i prezydentów”, „Powiedz to króla”.

I mają bardzo szerokiego grona odbiorców na całym świecie. Tylko unikalne arcydzieło stworzone Larri King. „Jak rozmawiać z każdym, zawsze i wszędzie” – nazwał ten sposób. Obecnie jest to podręcznik dla tych, którzy chcą się uczyć dialogu komunikatywny

życie osobiste

Życie osobiste nie zawsze jest dobrze znany prezenter telewizyjny będzie dobrze. Jego stosunki z żoną Shawn Król Sausvik-prawie pod groźbą rozwodu, dokumenty dotyczące tej procedury został prawnie sformalizowane. Jeszcze później zdecydowano się utrzymać rodzinę razem. Larry King – ojciec siedmiorga dzieci.