390 Shares 5657 views

Andrey Bednyakov: biografia i zdjęcia

Andrey Bednyakov jest wśród gwiazd ekranu telewizyjnego, który nigdy nie myślał, że życie zaprezentuje im hojny dar, i sprawi, że sławna.


dzieciństwo

Andrzej urodził się biedny, popularny gospodarz przyszłości, na Ukrainie, w mieście Mariupol, który był centrum metalurgiczne i największy port w regionie Doniecka. Rodzina była najczęstszą: tata pracował w fabryce, moja matka – w szpitalu. Sam talent nie od dzieciństwa nie trafiony i był zupełnie zwyczajny chłopiec, co tysiąc w każdym mieście Andrew.

KVN – pewny sposób na sukces

We wczesnych biografiach popularne prowadząc wszystkie zwyczajne. Ukończył liceum i poszedł prawo do pracy w zakładzie. Wybrany zawód jest dość mierny: mechanik był elektryczny. To nadal Andrey Bednyakov dynastię pracuje jego rodziny, jeżeli zakład nie zauważył, że jest to zdolność zły żart. Zrobił to bardzo dobrze, więc zaczął grać w głównym zakładzie drużyny narodowej. Trwało to przez kilka lat, a potem zaczął prawdziwe szczęście: Andrew przyjechał do Aleksandru Maslyakovu, Wyższej KVN ligi Ukrainie.

Przeprowadzka do stolicy

Pracując w zakładzie Andrey wszedł do działu korespondencji Charkowie Uniwersytetu Spraw Wewnętrznych. Stopniowanie zbiegła się z możliwością gry w Premier League KVN i zdecydowano się przenieść do Kijowa. Tutaj szczęście znów się uśmiechnął Andrew. W stolicy Ukrainy rozpoczął casting do pozycji lidera lokalnej wersji słynnego programu „duża różnica”. Biedni ludzie postanowili spróbować swoich sił i został wybrany. Jak wyznał później, że dzień na ziemi nie był szczęśliwszy człowiek niż on.

„Duża różnica” w języku ukraińskim

Przelew Bednyakova dał dobry start do kariery i służył jako dobrej szkoły aktorskiej. Parodia – to nie jest tak proste jak mogłoby się wydawać. Musisz być w stanie uchwycić najbardziej pamiętnych, żywe cech ludzkich zachowań i być w stanie go pokonać tak, że go znali. Andrey Bednyakov (Zdjęcie z projektu „duża różnica” widać poniżej), ponieważ KVN wiedzieli jak źle parodii głosy, ale wszystko inne musiał uczyć się od bardziej doświadczonych kolegów.

„Głowy i ogony” – wielkie przeżycie i zasłużoną popularność

Udział w programie był słynny aktor nie ogranicza sny. Chciałem przejść, aby wypróbować nowe projekty. I szansa, że wkrótce zaprezentowane. Zaczęło się casting do roli prowadzący programy rozrywkowe o podróży „głowy i ogony”. Andrey Bednyakov nie są leniwi i podszedł do niego. I dostał to samo miejsce jako jeden z najlepszych! Kto mógłby teraz wątpić, że ma niewątpliwy talent, wdzięk i charyzma. Mimo wygranej konkurencja pomogła w jakiś sposób uczestniczyć w „wielkiej różnicy”. Andrew zrobił jak parodia pierwszej jazdy „Orzeł i reszka”, a jego żona, jeden z liderów programu, powiedział o odlewu. Więc Biedni ludzie o tym wiedzieli – przyszedł i wygrał.

Transfer „głowy i ogony” miał trwałego sukcesu w przeglądarce, ale wraz z pojawieniem się nowego członka jego ocenie wzrosła. Młoda uroczy gospodarz z małą bródką, który zasłynął szybko podbił serca publiczności. Dla większości z transmisją Andrei był świetną okazją do odwiedzenia wielką liczbę krajów znanych turystycznych, egzotycznych i niezwykłych miejsc.

Podczas jego udział w przekazywaniu wiodących odwiedził ponad 60 krajów. To było zupełnie inne miejsce: romantyczne, głośno, niesamowicie piękne, obrzydliwe, niebezpieczne. W niektórych z nich, Andrey Bednyakov i jego żona Nastya chce iść znowu, tak lubili je. I są te, w których ołów nigdy nie wróci, a za żadne pieniądze. To, na przykład, Mumbai w Indiach, gdzie podróżujący uderzyła ogromna liczba szczurów.

Poprzez udział w programie stało się rzeczywistością i stare marzenie Andrzeja: był w stanie odwiedzić Ameryki Południowej. I to nie tylko jeden kraj – ekipa filmowa otrzymała miesiąc podróżować najciekawsze miejsca.

Ulubione stwierdza, że Andrey Bednyakov i Nastya, jego wierny towarzysz życia, gotowe do cały czas, – USA, Ameryce Południowej i Europie. Ale większość wszystkich wiodących lubi wracać do domu na Ukrainę.

Andrey Bednyakov i Nastya Korotkaya: historia miłosna

Na romantyczny związek to zabawa i urocza para widz oglądał dużo czasu w „głowy i ogony”. Anastasiya Korotkaya Andrey Bednyakov się transmisja CO-gospodarz w 6 sezonu. Aktor szczerze powiedzieć, że to było wygodne do pracy ze wszystkimi partnerami, ale nikt nie może się równać z moją dziewczyną.

Poznaliśmy młodych ludzi przez długi czas, nawet podczas gry w KVN Andrew. Następnie wspólnie doszli do odlewania w „Far Cry”, a oba pomyślnie przeszedł go. Przez pewien czas, Andrey Bednyakov i Nastya Korotkaya pracy nad tym projektem, a następnie ich twórczej drogi się rozeszły. Andrew wybrał inne wiodące programy. Ale los uśmiechnął się i kochać tutaj. Od początku projektu „głowy i ogony” został pomyślany jako rodzina, a następnie wziąć udział w nim miał parę. A kiedy w 6. sezonie po odlew do roli prowadzącej wybrał Nastya, wszystko zaczęło się układać.

ślub

Andrey Bednyakov kocha Nowy Jork, więc to miasto postanowił złożyć ofertę do ukochanej. To był Sylwester, na Times Square.

Jak dla gospodarzy ślubnych, to nie jest tak oczywiste. Biorąc pod uwagę zarówno wesoły charakter i zwyczaj stale grając innych, trudno jest zrozumieć, kiedy Andrei i Anastasia żart, a kiedy mówi prawdę. Ostatni lato Biedny opublikowany na zdjęciach Instagram z zestawem transmisji, gdzie i Nastya byli ubrani nowożeńcom. prowadzące fani pośpieszył mu pogratulować, kiedy zaprzeczył pogłoskom o ślubie i napisał na swojej stronie, to był żart.

Jednak wszyscy ci, którzy śledzili pracę tej zabawnej para, nie ma wątpliwości, że ten ślub jest tuż za rogiem.

Nowe plany i projekty

W 2013 roku fani byli rozczarowani wiadomością, że Andrey Bednyakov i jego żona (cywilnych) ustanie uczestnictwa w programie „głowy i ogony”. Została ona oficjalnie ogłosił, że są one dość ruchliwej harmonogramu filmowania. Co się właściwie stało, pozostaje tajemnicą – biedni nie wolą prać brudów publicznie.

Niemal natychmiast Andrew rozpoczął pracę nad nowym projektem na tym samym kanale – „Spotkanie z gwiazdą” Nieco później, premiera nowego programu podróży – „Jako chip spadnie.” Niestety, powietrze wyszedł tylko jeden problem, a transmisja z niewiadomych przyczyn zamknięta.

We wrześniu 2014 roku, rozpocznie się nowy program z udziałem czołowych – „bogacz. – biedny człowiek” Jego format jest inny od wszystkich projektów, w których brał udział wcześniej.

Prawo żona Andreya Bednyakova mogą być z nich dumni. Uroczy gospodarz już w porównaniu z Ivanom Urgantom na szybko rosnącej popularności i popytu. W końcu biedny nie mogę narzekać naprawdę. Jest interesujący dla widza, jego miłości i poczekać na pojawienie się na ekranie. Dlatego aktywnie zaproszeni do nowych projektów.

Mamy pochwalił dzieło mistrza i w ojczyźnie. Andrey Bednyakov zdobyła nagrodę dla „Ulubiony gospodarz telewizyjnego programu rozrywkowego”. Ukraińska edycja „telewizyjnego Star” posiada roczną ceremonii nagrody Ludowej a publiczność tym razem wybrał byłego wiodącym „Orzeł i reszka”.

Co marzy Andrey Bednyakov?

Sny miał całkowicie normalne. Oczywiście, podróże do różnych krajów, zabawne i ekscytujące, ale stresującym harmonogram fotografowania może zniechęcić chęć cieszyć się otaczającą gatunków egzotycznych. Więc teraz chce prowadzić co najmniej jednego miesiąca odłożyć pracę, wyłączyć telefon i po prostu odpocząć i nic nie robić.

A przecież od dawna chciał przestać wędrować w wynajętym mieszkaniu i kupić jej dom, w którym będzie można planować dalsze życie rodzinne.

Oraz w odniesieniu do zawodu jest zainteresowany, aby spróbować swoich sił nie tylko w znanej roli prowadząc program już i naprawdę grać na scenie lub w filmie. Trochę doświadczenia filmowanie to już ma. W filmie „Rżewa przeciwko Napoleonowi,” Andrew wykonane kilka lat temu w małym epizodzie. Jest on jednym z najmłodszych liderów, i wszystko w nim jest jeszcze przed nami!