489 Shares 4979 views

Uczestnicy maszyny „Dom-2”: opis modelu

Nazwa „Dom-2” w rozprawie wielu, i to nie jest zaskakujące, ponieważ popularny show dla TV 12 lat będą realizowane w tym roku. Stał się najbardziej trwałe reality show w Rosji, a już tysiące ludzi odwiedziło jego ściany. Wielu z nich po pobycie w niesławnym koncert stał się sławny i rozpoznawalny. Nawet po opuszczeniu obwód transferu fanów, nadawanych na TNT, nadal wykazują zainteresowanie w ich życiu. Często publiczność interesuje się zagadnieniem, o którym maszyny iść uczestników „Dom-2”.

Aby zacząć mówić o motoryzacji preferencji znanego prezenterów telewizyjnych reality show.

Auto Ksenia Borodina

Ksenia Borodina jest znany ze swojej miłości do samochodów. Od tego czasu stała się prezenter TV, musiała zmienić wiele pojazdów. Początkowo miała Ford Focus, Honda Civic, a następnie przez Volvo i Audi Q5. Później kupiła bardziej kobiecy samochód Infiniti FX 35.

Biały sportowy SUV Range Rover Sport Supercharged stał się nowy napęd nabycie w 2012 roku. Jej koszt to około 3 mln rubli, ale na ten samochód miał być opuszczony z powodu wypadku. Warto zauważyć, że w tym samym czasie z tego samego pojazdu nabytego Borodina i Olgi Buzova, tylko w innym kolorze i konfiguracji.

W miejsce będąc w wypadku samochodowym przyszedł Range Rovera, prowadząc w ten sposób nie kochać mnie na inną markę, ale tym razem SUV wystąpiła w restyled wersji. Obecnie prowadzi ona śnieżnobiałą Forda Mondeo.

Jakie samochody uczestnicy „Dom-2”, który następnie stał się wiodącym? Pomówmy o nich.

preferencje Buzov

Pierwszy dostała żółty Mini Cooper, gdy był członkiem projektu telewizyjnego, a następnie nabył Audi Q5 perła niebieski, kosztuje około 2 mln rubli. Za nią pojawiła Range Rovera, a potem zaczął dawać pierwszeństwo niemieckiej marki Mercedes.

Początkowo była jazda na modelu ML, to było w 2014 roku, później nabył Benz CLS-Class, warte ponad 5 milionów rubli, a trzeci na liście stał model GL-Klasse AMG seria jest biały, to elegancki prezent dla męża. jego cena sięga 8 milionów rubli.

Pojazd słynny magik projekt

A teraz o trzeciej jazdy samochodem – Vlad Kadono, który jest częścią słynnego magika, gdy uczestniczył w „Battle of the medium”. Jak przystało na czarownik, miał samochód ukochany czarny Mercedes – Smart Roadster, a nawet liczba była trzy szóstki. Ponadto wygrał samochód Mazda 6, ale szybko sprzedał go. Potem nabył Range Rover Evoque również w kolorze czarnym i kosztować około 1,5 mln rubli.

Wszystkie maszyny są uczestnicy projektu „Dom-2” będzie trudno nazwać, ale teraz będziemy rozmawiać o preferencjach niektóre z najbardziej prominentnych członków.

Najdroższe auto uczestnicy „Dom-2”

Przez długi czas w rankingu posiadaczy najdroższych środków transportu między uczestnikami odbywa Viktoria Bonya. Jej środkiem transportu jest Porsche Cayenne, które szacuje się na 135 tysięcy dolarów.

Większość fanów zainteresowani Maszyna projektu „Dom-2”, które stały się popularne i utworzyły rodziny. Teraz skupimy się na kilka takich par.

Małżonkowie samochodów Gobozov

Wcześniej Aleksander był budżet opcja Gobozov Reno Duster, który kupił w 2014 r. Był pierwszym z własnymi środkami transportu, tak, że nie chce, aby po prostu kupić coś drogiego.

Jak to jest dobrze znany fanom „Dom-2”, w tej chwili kilka Sasha i Alia wyszła poza obwodem i aktywnie wyposażyć swojego życia rodzinnego. Teraz mają nowy samochód – biały Mercedes C Sport.

maszyny Gusevs

Innym znanym Para projektu. Anton Gusiew i Jewgienij, ostatnia Feofilaktova, znany ze swojego zamiłowania do drogich samochodów. Wcześniej, Anton był BMW X5, wart około 4 miliony rubli.

W 2014 roku, dał żonie śnieżnobiały Mercedes-Benz CLS 263 (2,5 mln rubli). Ponadto we flocie rodzina miała jeden droższy pojazd Porshe Cayenne. W tej pary nabycia przedsiębiorców nie zostały zakończone i że w niedawnej przeszłości, że mam czarną Sportowy Mercedes S Class.

Co przeniósł Pynzar?

Małżonkowie Pynzar są uważane za bardzo mocny projekt TV małżeństwo. Jaki rodzaj maszyn byli? Dasha Pynzar poszedł wcześniej w Audi TT (około 2 mln.), A potem zmienił go na inny model tej samej marki – Q5.

Jej mąż Siergiej nabył swoje pierwsze przychody czerwony Honda Accord. W 2013 roku, słynna para nabył nowy środek transportu – Toyota Land Cruiser 200 (cena rynkowa samochodu. – od 1,7 do 2,6 mln rubli).

Nadal pod którym maszyny uczestnicy „Dom-2” i dowiedzieć się, jakie dają swoje preferencje?

Przesuń jeden z najzdolniejszych uczestników

Alain Vodonaeva wielokrotnie zmieniało swoje samochody, i, co do zasady, mają to wszystko było prestiżowe i drogie. Jej były mąż przedstawił jej ten sam samochód, który był kiedyś i Ksenia Borodina – Infiniti FX37. Ale później zmienił go do modelu tej marki – QX70, który kosztował ją 4,5 miliona rubli. Ta maszyna doznał smutny los: to został skradziony w 2015 roku.

A teraz, pod koniec ubiegłego roku, ona ma drogi samochód Porsche Cayenne, który kosztuje ponad 4 miliony rubli.

Maszyn nowych członków „Dom 2”

Tak, kilka Aleksandry Artemovoy i ponownie powrócił do projektu Evgeniya Kuzina nabytej w 2015 roku używany samochód Mazda CX-7.

Igor Tregubenko – Mercedes-Benz zamienny.

Olga Roszpunka posiada imponujące wielkości SUV Grand Cherokee, który kosztował ponad 1 mln rubli.

Projekt Telebabushka "Dom-2"

Irina Agibalova, który jest byłym członkiem i matka dwóch córek – Olgi i Rita, które kiedyś zbudowany na miłości projektu, ma duże doświadczenie z jazdy. Ona wielokrotnie zmieniane samochody: w jej kolekcji były Nissan Teana, czarny SUV Hyundai Santa Fe, wiśnia Mazda 6, Porshe Cayenne.

Stary mieszkaniec Andriej Czerkasow – na co go napędza?

Najczęściej fani zainteresowani udziałem maszyn „Dom-2”, a teraz zajmiemy się preferencji, być może, najbardziej popularne transmisję bohatera.

Jego pierwszy samochód był BMW X5, ale okazało się, że drogie w utrzymaniu, więc musiał go zmienić na coś bardziej ekonomicznego. Taki był Hyundai Solaris, ale po zdarzył się wypadek, zmienił go do innego samochodu. Stały się one tak samo jak koreańskiej marki, modelu tylko on teraz wybrał ix35, kolor „mokrym asfalcie”. koszt 900 tys. do 1,4 mln rubli. (W zależności od konfiguracji).

Niektórzy inni członkowie maszyny „Dom 2”

Elina Karjakin raz poszedł do Forda Explorer, w chwili gdy po raz pierwszy przyszedł do projektu. Na niej, ona skated chłopakiem Samsonov, który nie był w tym czasie w samochodzie. Później miała luksusowe BMW, ale potem musiał go sprzedać.

Natalia Varvina wygrał Iron Horse na "PY" konkurencji w 2010 r. Nagroda był biały Mitsubishi Lancer.

Jegor Holyavina zamienny niemiecka marka BMW serii 3. Cena – około 3,5 mln rubli.

Bogdan Lenchuk – Nissan Teana (1 do 1,6 miliona.).

Andrew Chuev właściciel Lexus RC 350.

Korzystanie z czarnym Aleksandra Zadoynova Volkswagen B6, który stał się jego pierwszy samochód.

Wacława Vengrzhanovsky pierwszy jeździć na starym radzieckiego samochodu „Moskvich”. Potem udało mu jak Chevrolet Spark, który jest po rozwodzie musiał opuścić swoją żonę Ekaterina Tokareva, byłego członka „Dom-2”. Długi zdenerwowany o tym, że nie, i uzyskał dla siebie LADA Priora.

Elena Zhelezniak (Bushina) jazda na Mercedes A klasa.

Anastasia Kovaleva – właściciel Toyota Camry. Samochód był darem dla rodziców.

Ex-boyfriend Borodina, który jest również członkiem raz „Dom-2” Michaił Terekhin, był właścicielem BMW X5. Wcześniej miał inny model tej samej marki – serii 3 sedan, ale zarówno koń żelaza doznał smutny los. SUV podpalony, a drugi samochód został skradziony.

Alain Ashmarina są znane od dawna zaangażowany w biznesie, więc może sobie pozwolić na dobry samochód. Taki był jasny czerwony Mercedes.

Tak więc jasne jest, że uczestnicy samochodów w „Dom-2” w większości należą do klasy biznesowej. Fakt ten jest zupełnie zrozumiałe, ponieważ mają dobrych okazji do kupowania takich drogich samochodów. Oprócz swojej dobrej pensji do projektu po nim ze względu na jego popularność, mogą znaleźć wysokiej płatną pracę w przyszłości.