775 Shares 7855 views

Jak zrobić duże loki właścicielem

Jeśli zastanawiasz się, jak zrobić duże loki w domu, wtedy będzie zainteresowany w tym artykule. Tworzyć własne włosy w rzeczywistości nie jest tak trudne, jak może się wydawać wielu dziewcząt. Istnieje wiele różnych sposobów, jak zrobić duże loki. Aby pomóc dziewczynom istnieje tak wiele narzędzi i urządzeń, które mogą być różne lokówki, lokówki, żelazka itp .. przedstawię tylko niektóre z nich, które są najbardziej popularne.

Robi loki z papilotok

Wiele dziewcząt z długimi włosami znanych środków, takich jak lokówki. są wykonane w postaci długich cylindrów pianki, w którym jest drutu. Mogą być małe i duże. Jeśli chcesz, aby duże loki, a następnie lokówki należy wybrać większy. Aby rozpocząć z głową musi być czyste i lekko suche. Następnie mała nić lokówek być przykręcona, po czym przewrócił się na końcach. Można go dostać małe loki. Jednakże, jeśli nie wiem, jak zrobić duże loki, a nie mały, a następnie podjąć kosmyk włosów trochę więcej. Kiedy wszystkie włosy w taki sposób zostaną zaostrzone na wałki, należy je pozostawić na długi czas, aż będą całkowicie suche. Najlepszym rozwiązaniem byłoby iść spać z nimi. Kiedy zdjąć lokówki rano, nie czesać uformowane loki. Można je umieścić w ładnej fryzurze i utrwalić lakierem.

Robimy loki z lokówek

Jak zrobić duże loki z wagi? Bardzo proste. Przed rozpoczęciem korzystania z nich, pożądane jest, aby umyć włosy i zwilżyć je z pianki lub musu na włosy. Taktowany lokówki, zostawić je w momencie pełnego suszenia włosów. Najlepiej to zrobić w nocy, ale łóżko nie jest bardzo wygodne z nich. Pomoc może przyjść termobigudi. Są w stanie stworzyć piękne loki w zaledwie pół godziny. Aby to zrobić, ich ciepła w garnku z wrzącą wodą i gorący wiatr włosy na nich. Po usunięciu tych lokówki, masz piękne loki, które mogą grzebień i naprawić farby. Okazuje bujnej fryzury i eleganckie.

Robimy loki z lokówki i prasowanie

Wiele osób uważa, że żelazo jest używany tylko do prostowania falowane włosy. Jednak nie jest to prawdą. Dzięki niemu można stworzyć piękne duże loki włosów. W tym podgrzewanym utjuzhkom skręcać wielki włosy, trzymając ją w stanie zaciśniętym. Dla tych, którzy nie mają do czynienia z tym, można Starbase etovat użyć dużej curling. Z pomocą włosy, aby ułatwić. Tutaj, włosy muszą być czyste i suche, następnie będą tworzyć w miarę potrzeb.

Duże loki wykonane w dowolny sposób można zostawić w postaci rozwiązłości i można ich używać do tworzenia urocze włosy jako święto, a na codzień. Jeśli wykonane prawidłowo, to ozdobić każdą kobietę. Po zapoznaniu się szczegółowo wszystkie te sposoby, będziesz wiedzieć, jak szybko i skutecznie zrobić piękną fryzurę z dużych loków.