454 Shares 8531 views

PKS „Darnitsa” w Kijowie: gdzie, jak się

Infrastruktura transportowa w stolicy Ukrainy, Kijowie, jest dobrze rozwinięta. Jazda po drogach może być wykonane w dowolnych celów. Obok dworca autobusowego, gdzie, oczywiście, najbardziej dostępne obszary, istnieje kilka. Jeden z nich – mały bus „Darnitsa”, znajduje się w obszarze Dnipro.


Gdzie dokładnie jest ten mały autobus, w jakich kierunkach można iść z nim, i inne użyteczne dane powie teraz.

Gdzie i jak się tam dostać?

Położony bus „Darnitsa” w obszarze Dniepru, na Gagarin Avenue, 1. bardzo blisko, zaledwie kilka metrów od peronów stacji, tory tramwajowe przechodzić blisko przystanku wielu linii autobusowych.

Dworzec autobusowy znajduje się w środku pomiędzy dwoma stacjami metra Red Line – „Czernihów” i „Las”. Czas, aby osiągnąć swój cel z obu stacji będzie wymagać takiej samej ilości. Więc wybrać ten, do którego będzie można wygodniej i szybciej dotrzeć.

Przejdź do stacji metra „Czernihów” do dworca autobusowego może być następujący. Zbliża się do powierzchni przez supermarketu Novus, idź wokół niego. Idziemy razem z przystanku autobusowego (patrz wskazówki do Pereyaslav-Chmielnicki, Czerkasy i inne). Jeśli chodzić trochę, nie będzie widać mały autobus budynek „Darnitsa”.

Od stacji metra „Las” do dworca autobusowego, aby przejść w następujący sposób. Wyjść z metra trzeba na części Bazar pawilonu handlowego i centa handlowe „Beacon”. Następnie udajemy się do prawej strony wzdłuż torów tramwajowych. Wystarczy 10 minut będzie widać budynek z napisem „PKS Darnitsa”.

Kierunki wyjazdów

Więc wiemy, gdzie dworzec autobusowy „Darnitsa” (Kijów). To jest punkt wyjścia w obszarach Czernihów, Sumy. Tak, tu autobusy w takich słynnych miast jak Slavutich, Czehrynie, Glukhov, Oster, Kremenczug, Kanev, Warwa, Senkovka i innych.

Przez wiele małych wsi i dużych trasach są przejazdem. Na prośbę pasażerów kierowcy są gotowi do spadku można wysiąść na przystankach w tych miejscowościach.

Co 5-15 minut (w zależności od trasy) autobusy odjeżdżają z dworca autobusowego. Na przykład, w kierunku wsi Brovarskom Gogoliev, miasto, Rusanov płaski może opuścić niemal co godzinę, czasami – zwykle. Ostatni autobus w kierunku jazdy na 20:45.

autobusy niezawodność wiarygodne. W bardzo rzadkich przypadkach, jednym z wielu autobusów w danym kierunku nie może iść w ustalonym czasie.

tryb

Autobus kursuje codziennie, bez zmiany sposobu otwierania i zamykania. Tak więc, aby kupić bilety w kasie, można od 6 rano do 20:50 wieczorem. W małym budynku dworca autobusowego można czekać na trasie.

Na niektórych autobusów, które jeżdżą przez miasta i wsie regionu Kijowie, bilety w kasie nie jest sprzedawany. Płacić za przejazd można rozmawiać w autobusie. Wylot jest wykonany z peronu autobusowego, który pisał odpowiednimi płytami.

streszczenie

Jeśli jesteś na lewym brzegu Sekwany, na przykład w obszarach Dnipro i Darnytskyi, coś bardzo blisko ciebie jest dworzec autobusowy „Darnitsa”. Gdzie to jest i jak się tam dostać, staraliśmy się powiedzieć, jak najdokładniej, z uwzględnieniem praktycznych szczegółów. Wybierz żądaną trasę i ruszaj w drogę lub na przyjemne z pożytecznym!

Czernihów, Sumy, Czerkasy, wiele mniejszych miejscowości i bardzo mała wioska – w punktach mają możliwość wydostania się stąd. Dotychczas cel – obszar Kijów lewym brzegu Dniepru. Tutaj, na stacjach końcowych metra czerwonej linii jest dworzec autobusowy „Darnitsa”. W celach biznesowych lub na wizytę krępuj się tu w drodze! Zapraszamy na wizytę i chcemy być zawsze na czas!