82 Shares 3912 views

„Drop-Hotel”, Turcja – smak całego kraju w jednym miejscu

Jednym z najważniejszych sektorów gospodarki w krajach śródziemnomorskich jest turystyka. Turecka polityka państwa ma na celu wszechstronny rozwój to, i to przynosi rezultaty – udział turystyki w PKB kraju wynosi 7%.


Lokalizacja Turcji jest jego naturalne bogactwo. Malownicze Góry Pontyjskie wrobić słynne Anatolian wybrzeża, z których część – Alania (Alanya) lub reprezentującego ośrodek zabytków i doskonały ośrodek, który zamienia go w miejsce pielgrzymek. Boom turystyczny w Turcji 16 lat, podczas których ten zapomniane rogu, wsparcie najstarszej historii regionu, stała się rajem dla wczasowiczów.

Alanya kilka niepodważalne zalety w porównaniu do innych ośrodków na wybrzeżu, główny jeden byt, oczywiście, jest względna taniość miejsc noclegowych (10-15% niższe niż w bardziej modnych miast).

Do niewątpliwych zalet, oprócz licznych zabytków historycznych i kulturalnych, wśród których znajduje się perła Red Tower, dotyczy liczby słonecznych dni w roku (300), co znacznie wydłuża sezon turystyczny.

Wszystkie 300 hoteli krawędzie, pięknie położony w miejscowości wypoczynkowej 6, są gotowi zaoferować gościom komfortowe zakwaterowanie w bardzo przystępnych cenach. Są w pełni stosuje się 3-LAN "drop-hotel". Turcja w latach 90-tych XX wieku, stał się słynny dzięki niemu. Zbudowany jeden z pierwszych na wybrzeżu (1997) i ucieleśnia początek regionu aktualizacji, to nadal przyciąga turystów.

Bez względu na to, w jakiej odległości (12 km) od centrum prowincji powinna „Drop-Hotel”. Turcja oferuje swoim gościom pełnego wypoczynku i wspaniałe rekreacyjne w dowolnym momencie.

Istnieje 56 nowoczesne i komfortowe pokoje (20 z nich – osobowe), które zajmują mieszkania 5 piętrach. Całkowita powierzchnia kompleksu hotelowego wynosi 5000 m, co pozwala na to, aby zatrzymać się w znaczącej liczbie urządzeń do aktywnego wypoczynku i rekreacji. Należą do nich:

 • dwa baseny (odkryty dla dorosłych i dzieci);
 • park wodny ze zjeżdżalniami;
 • piłki nożnej i mini boisko do piłki nożnej;
 • mały ogród z drzewami owocowymi;
 • ścieżki rowerowe;
 • Przestrzeń do badmintona;
 • taras z unikalnym oświetleniem.

najwyższy poziom usług oferuje „drop-hotel”. Turcja słynie z nienagannej obsługi – łaźni tureckiej, sauny, animacje, bilard, tenis, Room service – przewidzianego w każdym hotelu kraju.

Ponadto, parasole, materace i leżaki znajdujące się na prywatnej plaży należącej do hotelu, szerokości 150 i długości 200 metrów, są podane do klientów bezpłatnie.

Dla tych, którzy są zainteresowani w podróży na budżet, doskonałym wyborem jest Turcja (Alania). Hotel „Kropla” zabierze turystów do tradycji gościnności.

Posiłki zapewnić gościom dwie restauracje (kryte i odkryte – dwa dla 200 osób), trzy bary z dużej gamy napojów. Oczywiście są miejsca, gdzie można spróbować prawdziwej tureckiej kawy i herbaty.

Aby być konkurencyjnym, hotel udostępnia następujące podstawowe usługi:

 • wynajem samochodów;
 • wyposażone pokoje z telewizją satelitarną;
 • kantor wymiany walut;
 • wszystkie rodzaje komunikacji dla turystów;
 • opieki zdrowotnej;
 • okrągły zegar komunikacji z pracownikami i hotelu.

Wszystkie powyższe i wiele rozwiązań oferuje dodatkową usługę „drop-hotel”. Turcja od dawna znany ze swoich usług.

Wielu turystów pochodzących z jego podróży, miłość do wymiany doświadczeń na różnych forach i portalach społecznościowych. Dość często są też notatki odwiedził „drop-hotel” (Turcja). Opinie są różne, ponieważ liczba turystów jest wielki. Stąd wniosek: lepiej jest przyjść i zobaczyć wszystko samemu.