437 Shares 3152 views

Popularne filtry instagramów: opis, efekty i rekomendacje

W San Francisco urodził się darmowy program Instagram. Projekt działa i rozwija się od 2010 roku. W chwili obecnej wielu użytkowników sieci społecznościowych podziwia instagram. Łatwiej było dzielić się z przyjaciółmi różnymi wydarzeniami z Twojego życia. I aby im jaśniej pomóc filtry instagrama.


Piękne zdjęcia bez photoshopu

Ciekawy edytor zdjęć z dużą ilością filtrów – jest to wyróżnienie, dzięki któremu powstaje instagram. Obecnie miliony użytkowników korzysta z tej aplikacji codziennie. Dzięki niej istnieją terabajty fotografii o bardzo różnych treściach: od odcisków palców i użytkowników żywności do profesjonalnych zdjęć natury. A nawet najzwyczajniejszy strzał może być arcydziełem sztuki fotografii, przy użyciu wbudowanych filtrów. Nie każdy wie, jak prawidłowo zastosować. Każdy filtr różni się kolorystyką i opcjami jego użycia. Każde zdjęcie może być unikalne dzięki dodaniu większej ilości światła, rozprowadzaniu cieni lub po prostu skorygowaniu nieudanej migawki.

Często używane filtry

Normalne

To nie jest filtr. Wyświetlanie naturalnych kolorów zdjęć. Jeśli próbowałeś używać popularnych filtrów instagramów, ale żaden z nich nie pasuje do Twojego gustu, to Normal jest dokładnie tym, czego szukasz.

Inkwell

Czarne i białe są ulubionymi kolorami. Cóż, razem dają elegancki obraz tego, co dzieje się na zdjęciu. Plus, kombinacja światła i cieni oferuje dużą zaletę w zastosowaniu tego efektu. Obraz staje się jaśniejszy i bardziej kontrastowy.

Hefe

Często użytkownicy instagramu próbują ukryć krawędzie zdjęcia. Hefe jest świetny do tego. On przyciemnia ich, zwracając uwagę na centrum i dając mu bogatą kolorystykę.

Crema

Filtr jest dość standardowy. Rozumie się również z cieniami i sates fotografii ze światłem. Szczególnie dobrze współpracuje z portretowymi zdjęciami, ponieważ podkreśla centrum.

Nashville

Nie każdy potrzebuje ostrości obrazu. Popularny filtr w instagramie zmniejsza go i zasłonuje różowymi odcieniami. Obraz staje się ekspresyjny, ale nie zbyt kontrastowy. Jest używany do dodawania romantycznego nastroju do zdjęcia i wygląda bardzo naturalnie na zdjęcia natury.

Mayfair

Tęskość i ciepło proszę oczy, cienie i światło rodzą nowe, oryginalne efekty. Nasycenie i odcień żółtego koloru, odpowiednie dla portretów i krajobrazów.

Toster

Fioletowy zawsze był pięknie połączony z innymi kolorami i odcieniami. I przy użyciu tego filtra obraz wygląda nieco "przestarzały", staje się jasny w centrum, a wokół jego krawędzi ściemnia.

Gra kolorów

Sen

Odbarwienia brązowe na zdjęciu są gwarantowane, płynne przejścia kolorów, błyski z brązu. Obraz wygląda na vintage, jakościowo wieku.

Hudson

Filtr ten dodaje niebieskie odcienie zdjęcia i rozmyśla centrum. Występuje zmiana w zakresie kolorów, zimne dźwięki. Przetwarzanie zdjęć jest więc stosowane do krajobrazów miejskich.

Ludwig

Agresywne czerwone odcienie zwiększają kontrast obrazu i sztucznie go pogłębiają. Filtry Nstagramu pomagają osiągnąć pożądany efekt, w tym przypadku – vintage.

Notots jasnego życia

Walencja

Czasami wygląda piękne stare zdjęcia. Filtr ten nieco "wyznaje" zdjęcie i zmiękcza kolory ciepłymi odcieniami. Architektura i różne niezwykłe obiekty po takiej obróbce wyglądają na zdjęciu znacznie lepiej.

X-pro II

Nasycenie i nadmierna jasność sprawiają, że filtr ten jest wyjątkowy. Wyróżnia się wysokim kontrastem i rocznicą. Ulice, ludzie, krajobrazy – wszystko będzie soczyste i jasne.

Sierra

Za zbyt kontrastowe zdjęcia możesz wybrać ten efekt. Dzięki temu kontrast zmniejsza się, ale równocześnie wzrasta ekspozycja ramy, a centrum jest podświetlone. Nie ma wystarczająco dużo chmur na niebie? Filtry instagram pomóc. Sierra sprawia, że obraz nieco wyblakły, jakby został zdjęty w pochmurnej pogodzie. Przetwarzanie nadaje się do fotografii natury, ponieważ natychmiast pojawia się atmosfera zepsucia i ciepłe miękkie odcienie.

Willow

Czarno-biały efekt jest trendem mody. Jednak zamiast podświetlać cienie i światło, obraz staje się bardziej nieprzejrzysty. Te same zdjęcia były z babkami. Jedyna różnica polega na tym, że nie mogły jej mieć żadnego wpływu.

Ulubione efekty fotograficzne

Aden

Umożliwia tworzenie zdjęć w stylu "mglisty". Daje smutek i blurriness, podkreśla planie i działa z lekkimi odcieniami. Wieczorne krajobrazy z takim efektem są fascynujące.

Perpetua

Wzmacnia zielony odcień i rozjaśnia cienie. Jasne, zielone kolory będą interesujące, aby spoglądać na zdjęcia wiosny lub zdjęcie letniej kipieli.

Wzrost

Efekt foto sprawia, że dźwięk fotograficzny jest szczególnie ciepły , odcienie są przesuwane na żółty kolor. Obraz jest wypełniony delikatnym złocistym blaskiem, który dosłownie dosłownie robi każdy kąt. Takie filtry instragmiczne pomagają ukryć małe niedoskonałości skóry. Ten filtr jest zalecany do przetwarzania zbliżonych zdjęć.

Amaro

Najpopularniejszy filtr insygramów. Dodaje jasne światło do obrazu. To daje świąteczny nastrój zdjęcia, obraz staje się bardziej kontrastowy, ale kolory w centrum są lepiej widoczne. Jeśli chce się stylizować obraz "pod 90", powinieneś zwrócić uwagę na Amaro. Przy okazji, im ciemniejsze zdjęcie, tym bardziej efekt będzie widoczny.

Lo-fi

Za pomocą tego efektu można nasycić kolor zdjęcia. Kontrast cieni jest rozcieńczony, a głębia obrazu, ostrość konturów, objawia się. Podziel się wrażeniami na temat śniadania, lunchu lub kolacji najlepiej z Lo-Fi.

Nowe filtry dla instagramy

Earlybird

Wielu zna efekty sepii, ale z lepszym wyglądzie możliwe jest zapoznanie się z instagramem. Obraz "zanika" przed naszymi oczami. Miłośnicy retro mogą być zainteresowani efektem zaciemnionych krawędzi i imitacji złota.

Brannan

"Kontrast" to słowo najlepiej opisujące ten filtr. Miękki kolor szarości nadaje taki efekt i daje metaliczny połysk. W latach 80. docenią piękne, głębokie kolory zdjęcia.

Sutro

Nie zawsze jest ponury, że może być ozdobą fotografii, ale jeśli chcesz osiągnąć ten efekt, filtr ten istnieje. Uzupełnia fioletowe i brązowe cienie, umożliwiając obrazowi ukazanie jego ciemnej esencji. Pięknie wygląda na zdjęciu z Halloween, na przykład.

1977 r

Miękkość zdjęcia osiąga się poprzez zanikanie i dodanie fioletowego blasku. Jeśli w obrazie jest wiele ważnych elementów, jest w porządku. Efekt ten będzie podkreślać ich znaczenie i podkreślić jasność.

Kelvin

Miłośnicy żółtego i jasnego. Filtr dwu-w-jeden – słoneczny ton tworzą radosne kontrasty w fotografiach latem.

Filtr "Pryzmat" – instagram przynosi piękno

Prisma jest próbą dotknięcia sztuki i uczynienia tę sztuką własnym zdjęciem. Na pewno wielu marzyło o takiej funkcji, a teraz są nowe filtry, które działają szybko i skutecznie. Każda sekunda wypełniła zdjęcie tym obrazem i zgromadziła wiele osób.

Wymaga dokładnego wyboru zdjęć filtru "Prism". Instagram umożliwia przetwarzanie dowolnych zdjęć, ale w celu osiągnięcia najlepszego efektu, musisz spróbować. Obfitość światła lub odwrotnie jego brak nie sprawi, że Twoje zdjęcie będzie piękne, a co więcej, nie może przyciągnąć uwagi abonentów.

Wnioski

Tak więc, jak widać, aplikacja "Instagram" oferuje szeroki wybór filtrów do różnych celów. Każdy użytkownik z pewnością określi zestaw swoich ulubionych. Co ciekawe, programiści z nowymi aktualizacjami oprogramowania dodają nowe, interesujące filtry. Najważniejsze jest zrozumienie, w jaki sposób są najlepiej wykorzystane.