602 Shares 7819 views

Ile jest 1 głos w „Kontakt”. Jak mogę dostać się do głosowania w Komisji Europejskiej?

Krajowa waluta posiada wszystkie główne sieci społecznych. Facebook ma „» Punktów (ECTS), co Livejournal «ZhZhetony» w odnoklassniki – «Oka» .Svoya system monetarny jednoczy nie tylko system i upraszcza transakcji płatniczych, ale również umożliwia podawanie tych samych społecznych «sieci join» do szerokiego pieniężnej przepływ w sieci ze względu na jego zlecenie. W „VKontakte” ma również swoją własną walutę – „głos”. Im dać prezenty dla przyjaciół, szybko pompowanych w zastosowaniach do gier, kupił reklamę i kupić różne ciekawe rzeczy, takie jak wielokolorowych naklejek. Głosy można kupić za prawdziwe pieniądze na różne sposoby. Rozważmy główne źródła wirtualnego bogactwa i obliczyć, ile to kosztuje do 1 głosu na „Kontakt”.


Zakup przez SMS głosów

Zasilenie konta przez telefon – najpopularniejsza forma kupowania głosów, ponieważ nie wymaga żadnych dodatkowych ruchów. Fakt, że głosy uzyskane poprzez SMS jest droższy niż z innych źródeł, nie zatrzymuje VC-mieszkańcy.

Zakładka „Moje ustawienia” powinien być otwarty, aby wykonać tę operację, a następnie „Płatności” i „Fill się równowagę.” Wybór kilku kategoriach zostaną przedstawione – wybierz „Telefon komórkowy”. System zaproponuje przeprowadzenie pokój, z konta osobistego , które zostaną odpisane pieniądze. Może to być dowolny operator komórkowy, a nawet numer korporacyjnych.

Ile jest 1 głos w „Kontakty”, zamówionego przez SMS? Wszystkie płatności są obliczane z VAT, więc koszt jednego głosowania więcej niż podano na stronie 7 rubli. Zmienia się ona w zależności od taryfy operatora. Wśród „wielkiej trójki” wiodących MTS – jeden głos bez zniżek o wartości 11.6 rubli. Głos w „Beeline” będzie kosztować 11,2 rubli, „Megafon”. – 10 rubli. Fałszywa dwunastka: przy zamawianiu dużą liczbę głosów otrzymują rabaty. Jest to możliwe do kupienia w 2, 5, 10, a nawet do 40-43 sztuk na raz.

Ile jest głosem w „Kontakty”, zakupione za pomocą karty kredytowej

Kupowanie głosów z rachunku bankowego lub konta w systemie płatniczym tak łatwe, jak w telefonie. W zakładce „Moje Ustawienia” znajdź sekcję „Płatności”, a następnie „depozytu Balance” i wybrać odpowiednią kategorię.

Pod systemy płatności są rozumiane Qiwi-torebkę, WebMoney i „Yandex”. Dla transakcji użytkownik zostanie przekierowany na stronę logowania. Płacąc kartą kredytową wpisać tylko numer karty, imię i nazwisko posiadacza karty, datę ważności i kod zabezpieczający.

Ile jest 1 głos w „kontaktach”? Koszty w tym przypadku jest stała, to jest 7 rubli. Można zamawiać od 1 sztuki, do tego w polu wejściowym wskazuje liczbę żądanego numeru. Brak skumulowanych zniżek.

Kupowanie głosów za pośrednictwem terminala płatniczego

Voice „VKontakte” można nabyć za pośrednictwem terminala płatniczego. Aby to zrobić tak łatwo jak wypełnić rachunek za telefon komórkowy. Aby to zrobić, należy dopasować zaciski Qiwi "JCB", "Kassira.Net" Comepay, CityInfo system "City", bank "Bałtyk", a Moskwa Credit Bank.

Sekcja „VKontakte” jest poszukiwany przez szukają albo w „sieci społecznych” lub „Inne”. Do zapłaty wymaganej określić identyfikator użytkownika, który można znaleźć na stronie Ustawienia konta.

Czy opłaca się kupić głosy „VKontakte” przez terminal? Ile jest 1 głos, niezależnie od systemu płatności prowizji, to waha się od 1 do 2,6% z wartości minimalnej (9-20 rubli.). Liczba jest niewielka, ale przy zakupie w głosach masowych całkiem namacalny (nie mniej niż 70 rubli., Jeśli zakup 1000). Bez prowizji Terminale Praca „JCB”, w tym przypadku głos jest wart 7 rubli.

Wolny głos – czy legalnie?

Powyższe metody są oceniających legalnych źródeł. Runet jest czymś z sugestiami, aby uzyskać głosów za darmo lub po obniżonej cenie. Odnosi się to do tzw spekulantów, którzy kupują głosy na 2-3 rubli. i dać 5-6 rubli. To jest nielegalne, a administracja „VKontakte” stara się śledzić takie transakcje i sprzedających blokowych. Ponadto użytkownik, który nabył towar może go stracić.

Usługi, które obiecują, aby wygenerować darmową hurtowo walut, w przeważającej części – programów antywirusowych, które mają wpływ na bezpieczeństwo konta w „VKontakte” i danych osobowych na komputerze użytkownika. Byłoby pożądane, aby mieć dużo pieniędzy i dar taki ser w pułapkę na myszy, powinno być zaniechane.

Jednak wolny głos można również uzyskać za pomocą prawnych. Zobaczmy, ile jeden głos, „VKontakte” pod względem czasu i wysiłku użytkownika.

Otrzymuj bezpłatne usługi Voice over „VKontakte”

głosy na prezent można uzyskać legalnie poprzez uczestnictwo w promocjach. Ich listę można znaleźć w „Płatności” w zakładce „Moje Ustawienia”. Lista powstaje indywidualnie, na podstawie informacji, które użytkownik ma określony. Na przykład, dla studenta ma zostać zaproszona do udziału w grupach lub konkursach. Dla pracujących osób dorosłych – aby ubiegać się o kredyt lub kupić towar. Ale kwota odszkodowania jest znacznie więcej. Do łączenia grupy – 1 głos, za rozpatrzenie wniosku – 70. W nowych propozycji konto nie może być w ogóle.

Istnieją aplikacje i grupy, które dają głos do napędu nowych graczy i abonentów (głównie usług hazardowych). Metoda jest prosta: im bardziej aktywnie przejawiać się w sieci, tym więcej znajomych do kampanii, więcej głosów można dostać za darmo.

Wolny głos za pośrednictwem usług innych firm, działających na zasadzie „wymiany”

RoboLiker – serwis, w którym użytkownicy zdobywać punkty i zmieniać ich do głosowania. Punkty są oceny posty innych ludzi, pozostawiając komentarze, subskrybowania dla publiczności, i tak dalej. D. Rejestracja i autoryzacja Dzienne dokonać również zysk na serwerze. Na przykład, „Like” szacuje się na 2 punkty. Ile jest 1 głos w „Kontakty” Jeśli chodzi o gry waluty RoboLiker? Jeden głos będzie kosztować 250 punktów. Bierze udział w czynnościach serwisowych, możliwe jest, aby zarabiać średnio 10-15 sztuk dziennie.

WASDclub. – Usługi reklamowe-gier, w których użytkownicy są „Rcika” do wykonywania różnych zadań w popularnych gier opartych na przeglądarce i inne rekompensaty mogą być przeliczane na walutę w sieciach społecznościowych lub innych gier. Na przykład, 1 głos "VKontakte" 70 "Rcika".

Kwestia legalności głosów otrzymanych po stronie sądu jest nadal otwarta. Jednak służby funkcjonują prawidłowo Wydedukowania zarobione. Jednak bogaty więc nie będzie działać. Przy zakupach hurtowych rozsądniej kupić głosów na prawdziwe pieniądze, za pomocą karty kredytowej, system płatności, lub przynajmniej terminala płatniczego lub SMS.

Koszt jednego głosu bez dodatkowych opłat – 7 rubli. Przy zamawianiu go, użytkownik zgadza się na umowy-oferty. Oznacza to, że aby anulować operację i zwraca pieniądze nie zmieni. W związku z tym, należy wziąć pod uwagę przed dokonaniem zakupu, ile kosztuje 1 głos w VC w każdym przypadku.