540 Shares 4806 views

„Ruff” – koktajl dla silnego ducha narodu

Na obecnym dzień, wódka i piwo stały się najbardziej popularne napoje alkoholowe. Bez nich nie może wykonywać żadnej jeden posiłek. Jeśli ktoś chce odpocząć w towarzystwie, nie jest zobowiązany do obecności co najmniej jeden z tych rodzajów alkoholu.


Ale często jest sytuacja, kiedy zaczynają pić wódki, piwa i wykończenie. Ta wybuchowa mieszanka ma działanie zabójcze i znacznie pogarsza kondycję ludzką.

"Ruff" (koktajl)

Niektórzy ludzie uważają, że można „podnieść stopień”, a następnie pojawi się ogromne szkody dla organizmu. To wszystko jest złudzeniem. alkohol etylowy, poddaje się reakcji z chmielu zawartych w piwie i wytwarza toksyny, które zatruwają ciała. Dlatego głowa pacjenta rano – jest to najbardziej świetlne efekty mieszania alkoholu.

„Ruff” – koktajl tworzone przez mieszanie wódki i piwa. Standardowy sposób wytwarzania jest następujący. Kielich wlewa szkła wódki, i dodaje się do piwa. Gęstszy i bardziej aromatyczny napój alkoholowy, tym lepiej. On tłumi zapach i smak alkoholu. Otrzymana mieszanina była zimna i odprowadzany napój.

Historia wystąpienia

„Ruff” – koktajl, który był odpowiedzią na zachodnich napojów. W Rosji pod koniec wielkich festiwali kupców umieścić wszystkie w jednym naczyniu żywności i alkoholi – w jednym pojemniku. Pojemność nazwano „batalion”. Jest to niemożliwe, aby wyobrazić sobie, że zabójca miał wpływu powstałej mieszaniny.

Istnieje druga teoria pochodzenia. Koktajl jest tak silne, że człowiek spróbować to mrożący krew w żyłach jak płetwy ryb o tej samej nazwie.

Wpływ na organizm

„Ruff” – koktajl, z silnym wpływem na narządy wewnętrzne. Pierwszy cierpi mózg. Wyjaśnia to bardzo trudny kaca. Potem cierpieć wątrobę i żołądek.

Bardzo często można zobaczyć obraz kiedy trochę pijany mężczyzna zapobiega wódkę i piwo. Wszystko kończy się, że albo zasnął przy stole, czy jutro nie będzie dość świadomy swoich czynów.

Koktajl „batalion”. przepis

Istnieje wiele sposobów, aby wymieszać wódkę i piwo. Klasyczny sposób przyjrzeliśmy się, więc przejdźmy do innych receptur spotkałem w moim życiu.

„Idąc w górę iw dół.” W przeciwieństwie do standardowego procesu metoda raspivaniya jest skomplikowana. Smak koktajlu jest bardzo specyficzna i jest używany tylko w konkurencji. Weź kubek i nalał jej piwo. To bierze łyk, a wódka jest dodawany zamiast otpitogo. W ten sposób, do picia, aż płyn nie dostanie jasny kolor. Następnie rozpoczyna się proces odwrotny. Po każdym SIP piwa dodaje się aż kolor staje się ponownie ciemne.

W medycynie ludowej, okazało się, że przepis, który pomaga leczyć przeziębienia. Gotować trzeba 200 gramów piwa i 10 gramów silnego wódki. Dodać sól i trochę pieprzu. Koktajl jest w stanie umieścić na ludzkich stóp na noc. Zamiast lekkiego piwa, można użyć ciemnej odmiany i czerwonego zastępczej czarny pieprz.

„Rosyjski”. „Ruff” – koktajl, który może mieć słodki smak. Daje naturalny miód. Aby dodać słodyczy do wódki piwa w stosunku 2: 7. Podawać być mrożona ozdobione plasterek cytryny lub limonki. Jeśli koktajl zawiera sól i pieprz, a następnie wypić posypane zmieloną kawą.

„Śmierć Meksykanina.” Aby przygotować potrzebne 330 gramów meksykańskiej marki piwa „Corona Extra” oraz 33 g tequili. W pół litra kubek wypełniony jest odurzającego napoju. Wchodzi osadowy szkła. Dopóki pływa, jest wypełniona tequili. Gdy szkło opadł na dno kubka, koktajl chugging.

"FER". Nazwa pochodzi od dźwięku uderzenia w którym mieszanina ciekła. Aspektach szkło wlewa się do 100 g „Zhigulevsky” piwo. Kieliszek wódki napawa po brzegi. Pozostawia to kolejne 100 gramów. W górnej części zbiornika jest pokryta specjalnym kartonie lub dłoni i uderza w dolnej części tabeli lub innej powierzchni. Otrzymaną mieszaninę wraz z pęcherzyków chugging.

„Cios w zęby”. Szkło umieszcza się w piwie 0,5 litra wypełnionych szkła wódki. Pojemnik następnie delikatnie pokrytych piwa. W przypadku korzystania z ciemną gamę napojów, wynik będzie bardziej skuteczne. Poidło musi zużywać całą szklankę jednym haustem. Skórka jest to, że na samym końcu szyby uderzył mężczyznę w zębach.

Objawy i przyczyny kaca

Jest to stan, który występuje po wypiciu alkoholu. Wśród pierwszych objawów mogą być identyfikowane w następujący sposób:

  • Suchość w jamie ustnej i silny ból w głowie.
  • Wstrząsy w organizmie.
  • Wysoka czułość i drażliwość.
  • Zaczerwienienie oczu i bóle całego.
  • Nudności, biegunka i utrata apetytu.
  • Szczególnym punktem stoi poczucie winy. Zrozumienie złym i niewłaściwe jego zachowanie.

Etanol jest destrukcyjny wpływ na błonę śluzową żołądka. zwiększa także stężenie toksyn w wątrobie. Jest on przeznaczony do podziału etanolu i bierze na siebie ciężar siebie. Trucizny, które pozostają w organizmie, mają toksyczny wpływ na organach niż sam alkohol. Ponadto uniemożliwia wejście glukozy dla procesów życiowych.

Najbardziej dobrym rozwiązaniem dla każdego mężczyzny – nie pić alkoholu lub ograniczyć do minimum jego stosowania. Pozwoli to na wszystkie narządy i mózg funkcjonować w normalnych warunkach, nie wystawiać na działanie toksyn i trucizn.