447 Shares 9259 views

Mięso kurczaka w francuskim

Dish receptur, które zostaną przedstawione w dalszej części tego artykułu, można gotować prawie każda kobieta. To danie – mięso w języku francuskim. Przygotowanie to jest tradycyjnie wykonane z wieprzowiny lub wołowiny. Jednak twoja uwaga jest zaproszony do receptury jej przygotowania kurczaka.


Mięso z kurczaka i pomidorów francuskiego

produkty:

Kurczak – 1 kg;

Bow – kilka sztuk;

Pomidory – kilka sztuk;

Grzyb – 250 g;

majonez;

Ser – 170 g;

Przyprawy, sól i pieprz;

zieleń

Na początku należy zauważyć, że każdy gotowanie mięsa prered powinny marynaty na co najmniej godzinę. Wtedy smak jest po prostu niesamowite.

Tak więc, należy mięso i pokroić na plastry płaskich jej grubość nie jest większa niż 1,5 cm, tak jak kotletów. Teraz trochę odpychają go z kuchnią młotem, ale nie bardzo. Następnie wymieszać w misce osobno przyprawy, pieprz, sól i inne przyprawy pewne. Otrzymaną mieszaninę posypać mięso na obu stronach. Teraz, posiekać cebulę, pomidory półpierścieni lub pierścienie. Grzyby shinkuem płyty.

Nachianem następnie rozłożyć składniki w warstwach na natłuszczonej blasze. Po pierwsze, kawałki mięsa, a następnie cebula, pomidory, grzyby. Teraz, posypać ziołami.

Należy zauważyć, że w razie potrzeby, można posypać danie na wierzchu ziemniaków. Wtedy nie tylko mięso we francuskim kurczak, ale również pełny posiłek z przystawką. Aby to zrobić, po prostu wziąć obrane, ruszt. Następnie nasmarować wszystkie niewielką ilość majonezem i posypać startym serem.

Następnie umieścić naczynie do piekarnika i piec przez 46 minut w temperaturze 190 stopni. Całkowity czas gotowania wynosi około godziny.

Mięso kurczaka w francuskim

Do przygotowania można sipolzovat pierś kurczaka lub piersi. produkty:

filet kurczak – 0,6 kg;

Cebula (średni) – 4 kawałki;

Ser – 150 g;

Sól, przyprawy;

ocet;

majonez

Aby rozpocząć, cięcia mięsa na kawałki i lekko dotyka się. Następnie rozłożyć na kawałki pieczenia, olej. Następnie krojone krążki cebuli lub pół pierścienie i rozprowadzić na wierzchu mięsa. Posypane ocet w małej ilości i dodać trochę wody. Na szczycie tego wszystkiego smaru z majonezem do smaku. Należy jednak zauważyć, tym większa majonez, grubszy będzie danie. Następnie posypać tartym serem, tak aby całkowicie pokrył mięso i cebulę. Teraz umieść formę do piekarnika i pieczemy aż gotowanego mięsa około 50 minut w temperaturze 190 stopni. Jeśli chcesz, aby mięso było prizharennym przez 15 minut, po czym gotuje konieczne, aby zwiększyć temperaturę do 210 stopni.

Mięso w języku francuskim z kurczakiem w śmietanie i gorczycy w proszku

Produkty do gotowania:

Ziemniaki – 7-8 kawałki;

filet kurczak – 450 g;

Musztarda w proszku – 1 łyżeczka;

Kwaśny – 3 łyżki;

Ser – 150 g;

olej roślinny;

Sól, przyprawy

Aby rozpocząć się formować i pieczenie go położyć folię, korzystnie w dwóch warstwach. Teraz smazhem olej roślinny. Następnie przystąpić do wytwarzania mięsa i warzyw na przesłanie go.

Cebula musi być pocięte na pół pierścienie, mięso – małe kawałki. Po tym, wszystko posypać solą, przyprawami. Ziemniaki obrać i pokroić na małe plasterki. Aby to zrobić, należy użyć mozho blendera z dyszami. Teraz ziemniaki powinny być posypane przyprawami, proszek gorczycy. Opcjonalnie można dodać paprykę, suszone koper, gałka muszkatołowa, rozmaryn i inne przyprawy. Ponadto, zamiast śmietany można stosować majonezu.

Teraz rozłożyć mięso na folii, top równomiernie – ziemniaki, posypać cały ser tarty. Następnie umieścić naczynie w piekarniku przez 46 minut i piec w temperaturze 175 stopni. Służy gorąco z sałatką ze świeżych warzyw.

Jak widać, we francuskim mięso kurczaka można przygotowywać na różne sposoby, z których każdy na swój oryginału. To danie może nawet najprostszy obiad zamienił się wakacje!