682 Shares 5330 views

Samsung Galaxy Win: opinie użytkowników i specyfikacje telefonów

W chwili obecnej, na rynku urządzeń mobilnych oferuje ogromny wybór, i są często trudności powstać. Flagowe modele telefonów – jest dobrze, ale w świecie są ludzie, którzy nie są wcale drogie. Smartphone Samsung Galaxy Win został zaprojektowany specjalnie dla tych użytkowników. Ogłoszono wiosną 2013 roku, zaraz po Galaxy S4, który jest bardzo podobny z wyglądu, wymiarów i konstrukcji. Z odległości kilku metrów od siebie będą w stanie ich odróżnić. Oczywiście, urządzenie do napełniania jest gorsza flagowy, a nie ma żadnej zabawy dodatków, takich jak barometr i termometr. Ale jego koszt jest znacznie niższy.


Krótko o urządzeniu

Więc, Samsung Galaxy Win, które odpowiedzi są już wyświetlane, to klasyczna jednostka o wysokim połysku z tej serii. On jest pół liderem cena, to jest wyposażony przyzwoita żelaza, a to jest dość pojemny akumulator. Rozdzielczość ekranu jest wystarczająco dobry, ustawienie kolorów jest doskonała. Ale aparat w Samsung Galaxy Win może zawieść.

Ten telefon może być szary lub biały. Urządzenie wygląda bardzo stylowy i atrakcyjny. Składana obudowa. Można łatwo zdjąć tylną pokrywę, jest bardzo cienka. Akumulator jest usuwany. Wszystkie złącza i standardowe przyciski. Przyciski na przednim panelu czujnika i instrukcji, ale pierwszy bez światła prawie niewidoczne. Można to łatwo zaradzić poprzez dostosowanie swoje świecenie przez cały czas, że ekran jest aktywny. Telefon Samsung Galaxy Win waży tylko 144 gramów, a jego wymiary to 70.7 oficjalne * 133.3 * 9,65 milimetra. Aparat wystaje lekko, ale nie za dużo. Nie ma dioda informująca o nieodebranych połączeniach.

wnętrzności

Samsung Galaxy Win, które pojawiły się już opinie, wyposażony mierny najświeższe procesor firmy Qualcomm. Quad lwia paszcza chipset 200 MSM8625Q z każdej częstotliwości 1,2 GHz, w połączeniu z przyspieszaczem wideo Adreno 203. RAM też zupełnie wystarcza – jeden gigabajt. W prawdziwym życiu takie prace żelaza całkiem dobrze, nie wolno, wydajność może być szczęśliwy tylko. Posiada osiem gigabajtów pamięci wewnętrznej, z których większość pojazdów tego modelu jest dostępny pięć do przechowywania plików użytkownika. Samsung Galaxy Win, opinie o którym tyle wymowny, obsługuje karty pamięci o pojemności do 32 GB. W tym modelu nie znajdziemy czujnik światła, oraz takich przyjemnych dodatków, takich jak termometr i barometr, ale tutaj jest kompas, akcelerometr i czujnik zbliżeniowy.

powiązanie

Specyfikacja zawiera prędkość ruchomej 3G internetowych 7,2 Mbps podczas przyjmowania i przenoszenia 5,76. Jest uważany za zbyt wysokie ceny, ale większość operatorów nie obsługuje dużą prędkością, tak że stosowanie powinno być wystarczające. 3G jest dostępna tylko dla pierwszej karty SIM i nie można programowo przekierowanie do drugiego, trzeba tylko fizycznie je zmienić. To może być uważana za jedną z wad Samsung Galaxy i8552 Win, którego opinii pokaże resztę jego cech. Urządzenie wyposażone jest w jednym paśmie Wi-Fi o średniej czułości, który jest, aby znaleźć błąd w tym przypadku, nie ma nic. Jest także Bluetooth 3.0. Na PC, smartfon jest podłączony przez USB tylko w trybie MTP.

pokaz

Teoretycznie Samsung Galaxy Win, opinii, które w przeważającej części pozytywny, ma najsłabszy punkt, jak na ekranie. 4,7 cala przekątnej Całość jest bardzo skromny rozdzielczości 800 * 480 pikseli. W opisie stwierdzono, że wykorzystana matryca TFT. Zwykle jednak te ekrany widoczny kolor inwersji, i nie są zbyt dobre kąty widzenia. Jest dość dobre kąty widzenia, nie blaknięcie zdjęcia z którąkolwiek ze stron. Ekran jest bardzo soczyste i przyjemny dla oka. I pozwoleń, dostępny tutaj, to za mało. Oczywiście, jeśli litery są bardzo małe, ich kontury wydają się trochę niegrzeczny. Jednak większość użytkowników nie podczas korzystania z urządzenia czuć się szczególnie silny dyskomfort. Jasność ekranu jest to, że jest wygodny w użyciu w ciemności, w jasno oświetlonym otoczeniu.

Czujnik pięciopunktowy jest bardzo przyzwoity, reaguje dobrze. Jest możliwe, że specjalna powłoka jest stosowana, gdyż jest bardzo śliska, a odciski palców będą usuwane łatwo. Producent wskazuje, że powierzchnia jest wykonana z tworzywa sztucznego, ale jest tak wysokiej jakości, że może konkurować ze szkłem, a rysy na nim prawie nie pozostaje.

System operacyjny Samsung Galaxy Win

Opinie użytkowników powiedzieć o przydatności tego urządzenia, ponieważ istnieje wystarczająco świeży zestaw na jesień 2013 roku Android 4.1.2 Jelly Bean oś z dodatkiem tradycyjnych elementów „Samsung”. Instalowanie aplikacji możliwe jest tylko w głównej pamięci urządzenia na kartę pamięci nie działają. Nie ma wiele wstępnie zainstalowanego oprogramowania, ale istnieje kilka aplikacji, które nie mogą być usunięte.

bateria

Telefon Samsung Galaxy Win, których opinie mogą być interesujące, wyposażony jest w pojemności baterii 2,000 mAh. Zgodnie z wynikami prac jest on na poziomie S4, chociaż w niektórych momentach nawet przewyższa go.

funkcje telefonu

Bez żadnych problemów komunikacyjnych, dobrą słyszalność i wideo „Skype” działa na poziomie. Od dvuhsimochny telefonu, istnieją pewne niuanse swojej pracy, jednak w ustawieniach jest tryb aktywny, czyli jest w stanie odbierać połączenia na obu kartach, nawet podczas rozmowy.

Fotografia i kamery wideo

Samsung Galaxy Win, opinie, z których na ogół mówią o swojej wysokiej jakości, jest wyposażony w zdjęcie, kamery wideo do 5 megapikseli. Warto zauważyć, że w tej cenie większość użytkowników chcieliby zobaczyć coś bardziej znaczącego. Aparat z autofokusem nie posiadają jakości, nawet przy bardzo dobrej pogodzie i warunkach idealnych, strzelanie footage uzyskane „mydło”. A jeśli robienia zdjęć w słabym świetle, a potem wszystko wygląda dość smutne. W trybie makro, jakość jest znacznie lepsza, ale przewiduje się, że smartfon będzie koncentrować się dokładnie na tym, co Cię interesuje.

strzelanie wideo odbywa się tylko w jednym – rozdzielczość 480 * 720 i 30 klatek na sekundę. Powstałe filmy nie można nazwać bardzo wysokiej jakości, z autofokusem całkowicie nieobecny.

Istnieje również przedni aparat VGA rozdzielczości, jego jakość jest lepiej nic nie mówić.

funkcje nawigacyjne

Samsung Galaxy Win, przeglądy, które są na tyle interesujący, że nie obsługuje GLONASS. Satelity łapie z wystarczająco dobrą prędkością.

Wykorzystanie wideo oraz odtwarzacz audio

Nie używać zaprogramowanego odtwarzacz wideo, ponieważ nie pokazuje wszystkiego, co chcesz zobaczyć, a czasem może nie być dźwięku i tak dalej. można umieścić dobry program z MX Player, z którym wszystko działa dobrze. Dzięki niemu można nawet oglądać wideo wysokiej rozdzielczości, ale w świadczeniu rozdzielczości ekranu to po prostu nie ma sensu.

Jeśli mówimy o możliwościach odtwarzacz audio, jest to normalna jakość dźwięku.

Praca z Internetu i gier

Smartphone Samsung Galaxy Win, opinii, które są bardzo liczne, bardzo dobrze wyświetla zawartość stron internetowych. Jeśli nie używać zbyt małych czcionek, to będzie trudno zauważyć pewne zamieszanie. Aby zapoznać się z „Twitter” i urządzenie wiadomością jest całkiem zadowalający.

Z jednej strony, jednostka ta jest wystarczająco szybki dla normalnego funkcjonowania niemal wszystkich gier. Az drugiej – trudno jest ustalić jakieś wielkiej gry ze względu na fakt, że pamięć nie jest po prostu wystarczająco dużo miejsca dla niego. Jednak dla większości gier istniejących obecnie, chwytaków zasobów.

wyniki

W wyniku Samsung Galaxy Win jako podstawowego smartphone, można dojść do wniosku, że jest to bardzo wygodne, a jego funkcjonalność nie powoduje problemów. Oczywiście, może chcesz bardziej potężny aparat i możliwość instalacji oprogramowania na karcie pamięci, a także zasobów może być bardzo szybko wyczerpany. Inną rzeczą jest to cena, która może wydawać się nieco zawyżone w tym zestawie cech. Jednak ważne jest, aby pamiętać o jednej rzeczy: jeśli chcesz kupić-marki o przekątnej dziesięć tysięcy lub mniej trudne do ekranu i, być może, byłoby to niemożliwe, aby znaleźć odpowiednią alternatywę.

Samsung Galaxy Win skierowany jest do użytkowników poszukujących większego smartphone, ale nie jest gotowy do zakupu latać, lub tym podobne, a spółgłoski pogodzić się z niższej rozdzielczości ekranu i głównego aparatu. To urządzenie jest przeznaczone dla ostrożnych nabywców nie chcą wydawać zbyt dużo pieniędzy, ale chcesz spróbować długiej przekątnej w przypadku, jak również docenienie produkty „Samsung”. Model ten nie ma na celu obrócić głowę milionów, pozostawiając swoje piętno na historii gadżetów, ale z godnością, do udziału w segmencie, w którym nie jest reprezentowana przez urządzenia pierwszego rzędu CAN. Możliwość korzystania z dwóch kart SIM w tym samym czasie jest ogromnym atutem tego typu smartphone, jak będziesz zawsze być podłączony do wszystkich swoich kontaktów.