318 Shares 4141 views

Smartfon ZTE Wielki S2: specyfikacje, opinie, zdjęcia

Teraz telefony komórkowe i smartfony rozwijają się bardzo dynamicznie. Wiele osób zmienia swoje urządzenie co dwa do trzech lat, a następnie corocznie. Nowy model jest trudny do zaskoczyć, a jednak firmy na całym świecie w dalszym ciągu dosłownie ubijaniu z urządzeń mobilnych. Rodzaj wyścigu zbrojeń, jeśli łaska. Konkurujących producentów smartfonów w trzech parametrów.

Jest to przede wszystkim efektywności energetycznej. Każdy chce mieć smartfon, który stabilnie utrzymywać ładunek nawet z aktywnego użytkowania. To jest celem wielu firm. Drugim parametrem jest grubość telefonu. Dużo ładniejszy trzymać w dłoni płaskiej i lekkiej słuchawki, zamiast prawdziwego „Brick”. I, oczywiście, walka jest najbardziej produktywnym farszu smartphone.

wejście

Być może teraz najlepszym rozwiązaniem dla ludzi, którzy nie mają imponujący budżet, będzie przez chińskich producentów smartfonów. Oni nie są gorsze w wydajności wiodących światowych firm, ale jednocześnie znacznie tańszy. Jednym z najbardziej sprawdzonych dostawców technologii mobilnych na rynku światowym – chińska firma ZTE. Wielki S2, którego przegląd zostanie przedstawiony w tym artykule, jest dobrym modelem dla marki.

Opcje

Smartfon ZTE Wielki S2, których opinie będą prezentowane w formie skróconej w tym artykule jest w pudełku z wymiennym akumulatorem, ładowania, kabel i instrukcje w języku chińskim. Dobrze ustawić dość skromne, można by powiedzieć. Nie słuchawkowy, słuchawki i żadne inne „wodotryski” nie zostanie dostarczona. Ale to nie jest tak ważne.

Bateria i ładowarka

Tak, smartphone bateria ma pojemność 3100 mAh. Ładowanie rzeczywiście produkuje 1,6 A, choć pisane dokumenty 1,5 A. Współpracuje z 5V kabel typu USB może synchronizacja oznacza z komputera osobistego lub laptopa i jest zintegrowany w urządzeniu urządzenie załadowcze.

wygląd

Telefon ZTE Wielki S2 16GB Czarny jest dość proste, ale w tym samym czasie iw tym stylu. smartphone obudowa nie jest niczym innym niż batonika. Ekran oczywiście dotknąć. Jego wymiary są niemal identyczne do wielkości ekranu smartphone Samsung Galaxy Note 3. Warto zauważyć, że nie tylko jest określona na liście podobnych parametrach: zarówno modelu i formy. Jeśli przyjrzeć się bliżej, można zauważyć, że ZTE Wielki S2 16 GB, co jest podane w artykule przeglądowym, ma zaokrąglone narożniki.

Powierzchnie boczne

Na bocznej krawędzi rozciągniętego sztucznego krawędzi srebra. Jest on malowany w stylu metalu. Szklane zderzaki w smartfonie powierzchni nie działają, które nie mogą jednak cieszyć. Tak, że telefon wygląda bardzo atrakcyjne i prezencji. Należy jednak zauważyć, że nie jest to złe strony: urządzenie jest pozbawione dodatkowego zabezpieczenia przed uszkodzeniami mechanicznymi. W związku z tym spadek urządzenia na twardą powierzchnię, można wyobrazić sobie jego śmiertelne dla tych samych efektów.

W każdym razie, mamy nadzieję, że tak się nie stanie, a Corning Gorilla Szkło 3 jest ustawiony bez powodu, technologia nadal chronić urządzenie przed uszkodzeniem. Ramki o trehmillimetrovye ekran, więc ich subtelności, jednak. Należy zauważyć, że 5,5-smartfon ZTE Wielki S2, którego ocena jest dokonywana w tym artykule jest wystarczająco wiarygodnie. Jakość wykonania, żaden szczegół nie jest skrzypienie. Dobrze model pasuje do dłoni. Ale po smartphone została zwiększona tylko o pół cala, użytkownicy muszą przyzwyczaić się do urządzenia ponownie.

Górny koniec

widać etykietę marki nad wyświetlaczem. Istnieje również słuchawki. Wznosi się lekko w prawym przednim aparatem. Jest to wskaźnik LED, który informuje użytkownika o telefon na wydarzeniach (może to być przychodzące wiadomości SMS i połączenia głosowe, na przykład). Nawiasem mówiąc, można zmienić kolor wskaźnika zdarzeń (na wybór czerwony, niebieski, zielony).

Konstrukcja zintegrowanymi czujnikami światła , aby automatycznie dostosować jasność i podświetlenie, oraz czujnik zbliżeniowy (kiedy zbliża ucho ekran zostanie wyłączony, tak że podczas rozmowy telefonicznej nie jest ponazhimat przycisków). Jak wykazały badania, czujniki pracują więcej niż znośne.

Telefon ZTE Wielki S2, z których przegląd przedstawiono w tym artykule są stosowane przycisków dotykowych. Ten „menu”, „wstecz” i „wrócić do domu”. Podświetlane przyciski w tam, więc w ciemności, użytkownik nigdy nie popełni błąd w nawigacji. Oświetlenie, Droga, miłe dla oka. Można powiedzieć, że złoty środek, i zwraca uwagę na główne elementy, a nie ślepe oczy. Jest o wiele lepiej niż to miało miejsce w poprzednim modelu.

Dolny koniec

Dolny panel smartphone ciało pomieścić standardowe złącze microUSB. Jest też głównym mikrofon, dzięki któremu użytkownik może prowadzić rozmowy na maszynie. Pokrywa tylna mogą zostać usunięte dość łatwo. Aby to zrobić, wystarczy kliknąć na wycięcie, znajdującej się po lewej stronie modelu ZTE Wielki S2.

Po przeciwnej stronie znajdują się przyciski, które pozwalają regulować głośność urządzenia. Istnieje również włączyć i wyłączyć przyciskiem. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne, ponieważ rozmiar imponujący smartphone. Przyciski nie umywalka, wciśnięty całkiem dobrze. W ogóle, odniosły sukces.

Na górnym końcu urządzenia jest jedynie złącze stereo 3,5 mm standardowe. Firma ZTE ma reklamie, która podaje obecności dodatkowego mikrofonu obok gniazda słuchawkowego. W rzeczywistości nie ma nic takiego nie zrobił.

kuper

Jakościowo, urządzenie jest wykonane i tylną pokrywę. Wykonana jest z tworzywa sztucznego. Malowane w kolorze srebrnym kolorze szarym, z „kamuflażu” pod szczotkowanego metalu. Eksperci wielokrotnie podkreślał, że taki ruch jest podobny do kursu, wnioski w odniesieniu do LG G3 smartphone. Tylny panel mieści komorę otoczoną srebra obręczy. W pobliżu znajduje się lampa błyskowa LED, tarcia dynamiki dźwięku, inny, obecnie prawdziwy mikrofon i logo firmy.

ZTE Wielki S2 bateria, która opinie patrzymy na końcu artykułu, znajduje się pod tylną pokrywą. Istnieje również gniazda, do którego włożeniu karty pamięci (MicroSD) oraz standardowej karty SIM. Ważne: Urządzenie obsługuje tylko MicroSIM. Można zauważyć w strukturze kontaktowego. Są bardziej jak oka na kontaktów przeznaczonych do ładowania bezprzewodowego. Ale sprzedawca zapewniał nas, że te kontakty nie są inne niż badanych punktów, a więc ładowanie bezprzewodowe, niestety, można od razu zapomnieć.

pokaz

ZTE Wielki S2 posiada wyświetlacz o wysokiej jakości, o przekątnej 5,5 cala. Urządzenie wyświetlające jest technologia IPS, co zmniejsza obciążenie oczu, dzięki czemu czytanie z ekranu bardziej wygodne i bezpieczne dla użytkownika. Rozdzielczość ekranu wynosi 1920 przez 1080 pikseli. Gęstość – 401 pikseli na 1 cal. Nawiasem mówiąc, ekrany Wielki S2 zainstalowany bezpośrednio od trzech różnych producentów. W innym urządzeniu z ekranów producenta partia jest inna.

Na przykład, firma uprzednio nabyte wyświetlaczy wykonanych z LG. Są dobrze przeczytać w bezpośrednim świetle słonecznym, a martwe piksele były czasami mniej. Ale produkty Tianma Yassi i gorzej firma. Jest już martwych pikseli, oraz nieprawidłowe wyświetlanie zawartości na słońcu.

Użytkownik może wyświetlić ekran z dowolnego producenta zainstalowanego w swoim urządzeniu. Jednak będzie to wymagać uprawnień roota. ZTE Wielki S2 rękawice funkcyjne praca wsparcie. Wszystko działa poprawnie, ale z jednym zastrzeżeniem: Rękawice nie powinny być zbyt grube, inaczej czujniki termiczne nie będą działać. Reszta wyświetlacz oferuje przyzwoite kąty widzenia, obracając kontrast obrazu nie rozpadnie. I to jest typowe dla wyświetlacza, który wykorzystuje technologię OGS.

Zatrudnienie w naturalnym świetle

Ekran zachowuje się dość słabe. Chociaż jasność ekranu, a nie małe, na słońcu, aby uzyskać jakościowy obraz na wyświetlaczu jest bardzo trudne. Jeśli w ogóle możliwe. Wyjątkiem będzie, jeśli jasność „nawija się„do maksimum. Można użyć narzędzia o nazwie „Lux”, co pozwoli umieścić wygodną jasności do ciemności. Chodzi o to, że automatyczna regulacja w pełnym wymiarze czasu nie ustawia wszystko tak dokładnie.

Ustawienia ekranu można ustawić poziom nasycenia kolorów. Standardowo dostępne są trzy opcje. Wszystkie one różnią się od siebie. Pierwszy tryb pozwala zobaczyć, jak kolory są naprawdę. Drugi tryb sprawia, że kolory nieco bardziej intensywne. Dobrze, trzecia opcja jest dla użytkowników, którzy lubią AMOLED.

Ekran dotykowy obsługuje „multitouch”. Jednak w jednym i tym samym czasie, może obsługiwać tylko trzy poprawki. Aktywnych użytkowników, którzy spędzają dużo czasu grając w gry na telefonie, można powiedzieć, że to nie wystarczy. Być może to prawda, ale nie zapominajmy, że urządzenie jest przeznaczone do ogólnego użytku, a nie dla różnych zabawek, stworzony dla urządzeń z systemem Android system operacyjny.

Platforma robocza i „żelazko”

Podstawą telefonu jest procesor Snapdragon 801. Ma czterech podstawowych zestaw. Każdy z nich ma częstotliwość taktowania 2,3 GHz. Wraz z tą platformę sprzętową do leżał grafika aparatura przyspieszenia Adreno rodziny, model 330. Jego częstotliwość pracy – 578 MHz. Obsługuje OpenCL 1.2 technologii, a także OpenGL ES 3.0. Pamięć RAM ustawia się na 2 GB. To w zasadzie wystarczające dla lwią zastosowań. Zwolnić głośność usuwając chiński program, który absolutnie nie potrzeba. Po tym może być uwolniona do 800 MB. Należy zauważyć, że interfejs działa bardzo sprawnie. Brak Fryzyjczycy, żadnych opóźnień.

Praca z sieci komórkowych

Urządzenie obsługuje standard sieci 4G mobilnych. Co dzieje się w rzeczywistości? W rzeczywistości okazuje się, że 3G działa stale wszędzie. Oznacza to, że możesz być przynajmniej w Europie, przynajmniej w Rosji – Problemy z 3G nie zauważy. Jest to bardzo ważne, gdyż wielu smartfonów w Chinach, bez przesady, cierpienie jest niezgodna z normą. 4G działa stabilnie i w Rosji, jak iw Europie, ale nie ze wszystkimi operatorami. Pokrycie przyzwoitego standardu dla tego standardu ma kilka miejsc, ale niektóre dokonuje się postęp w tym kierunku firmy „Beeline”, „MTS” i „Megafon”.

Urządzenie współpracuje również z sieciami bezprzewodowymi za pośrednictwem modułu Wi-Fi. Sygnał idzie dobrze, przerywa połączenie obserwowana. Obsługuje funkcję OTG. Zawsze do urządzenia można podłączyć zewnętrzny typ urządzenia pamięci masowej USB. Pre-Format go do systemu plików FAT32, oczywiście. W przeciwnym razie, zewnętrzny nośnik pamięci nie jest odczytywany telefon.

nawigacja

Nie gorzej niż bieganie i GPS. Stale postrzegana sygnałów różnego rodzaju satelitów. Prace i amerykański system GPS i GLONASS rosyjska i chińska Beidou nawigacji. Ale z najnowszym urządzeniem działa nieco gorzej niż w dwóch pierwszych. Wyjaśnienie jest proste: chińskie satelity, przede wszystkim, nie jest wystarczające. Po drugie, większość z nich jest jeszcze traktowany swoje terytorium. W Rosji, korzystając z telefonu, można zobaczyć prace zaledwie 4 chińskich satelitów.

Ale to, czego nie można powiedzieć złego słowa, to o prędkości satelitów poszukujących. Można je znaleźć tylko kilka minut, a nawet przez minutę. Jeśli porównać wydajność urządzenia z tego samego modelu smartfona Mediatek, zaletą pierwszy połowy oka. Chodzi o to, że Mediatek szuka towarzyszy przez 10 minut, a nie mniej. Jednak on może i nie znaleźć niczego.

opinie

Ogólnie rzecz biorąc, użytkownicy, którzy zakupili telefon, odizolowane następujący układ korzyści:

1) Piękna i wygodna konstrukcja.

2) zły sprzętu farsz.

3) wsparcie dla dużej liczby bezprzewodowych standardów komunikacyjnych.

Wadami są:

1) Matryca o niskiej energii.

2) Słaby akumulator.