410 Shares 7032 views

Jak będzie „iPhone 8”: zdjęcia i ciekawostki

W ciągu ostatnich 10 lat, każda wzmianka o iPhone podnieca internetu i tworzy niesamowity rezonans. Produkt jest spółką California Apple stać się prawdziwie ikoniczny, a wyjście z każdego nowego modelu przekształca się jednym z najważniejszych wydarzeń roku. Tradycyjnie, na sześć miesięcy przed prezentacją nowego iPhone aktywności użytkowników wzrasta, są przecieki, szczegóły dotyczące nowego smartfona, „mydło” zdjęcia rzekomo gotowe gadżety i informacje z „zaufanego” źródła. Do tej pory, aż do prezentacji jest trochę więcej niż miesiąc, a użytkownicy prawdopodobnie już wie, co będzie nowym stworzeniem z Cupertino. W tym artykule zebrać wszystkie plotki i mniej lub bardziej znaczące informacje, jak będzie wyglądać „iPhone 8”. Fotografia z fabryk makietach-i 3D-modeli najlepszych (zaocznie) 2017 smartphone.


Wyświetlacz bez Granic (prawie)

Pomysł bezramowych ekranów nie jest niczym nowym. Wszyscy, którzy mają małe zainteresowanie technologią, wiedzą, że stosowanie takich praktyk, ekrany Samsung. To samo mody i wybraliśmy wszystkich innych producentów. Jabłko nie jest wyjątkiem. Konstrukcja przedniej części iPhone nie zmienia się wraz z wydaniem pierwszego modelu, a teraz najwyraźniej nadszedł czas, kiedy nadszedł czas, aby zmienić wszystko, i dramatycznie. Projekt znikają, będą wyświetlane tylko. Właściwie to nie jest tak różowo. W górnej części wyświetlacza będzie mały guz, gdzie postawić kamerę i czujnik światła, wygląda bardzo nieestetycznie. Istnieją również pogłoski, że Kalifornijczycy zdecydowali się zrezygnować z IPS-macierzy, i pochylił się do obozu wroga, zostaną zainstalowane w swoich telefonach AMOLED-macierzy (Apple potrzebują bogaty kolor czarny). Skupiając się na najnowszy model iPada, możemy mieć nadzieję, że na ekranie iPhone ósmym pojawia się z częstotliwością odświeżania 120 Hz a Truetone technologii (to jest, gdy aparat ocenia światła w pomieszczeniu i zmień gamę kolorów wyświetlacza tak, że odpowiada). Większość marzycielski nadzieja, że Apple ołówek, wreszcie, może być używany nie tylko z „jabłko” tabletu, ale także ze smartfonu.

Stary budynek lub nowe?

Z obudową też nie idzie gładko. Te zdjęcia z fabryki-entuzjastów i 3D-tynk, co widzimy teraz, nie jest imponująca. Telefon stał się grubszy niż 100% negatywnego wpływu na ergonomię. Dlaczego inżynierowie Cupertino mógł podjąć taki krok, rezygnować z wygody? Albo wreszcie czekać na masową baterii lub Apple zdecydował się zainstalować w indukcji telefon aka ładowania bezprzewodowego. Dlaczego jest to konieczne w iPhone – jest jasne, ale przypuszcza się, że w fabrykach Foxconn już zebrać specjalną platformę do ładowania (będą sprzedawane osobno ze smartfona).

Nowe kolory i materiały

Wiedząc, jak Apple nie chciał zmienić wygląd wizualny, możemy powiedzieć z pewnością, że jesteśmy nie tylko biorąc pod uwagę to, co „iPhone 8”, ale wygląda na „iPhone 8 s”. Jednoczęściowa płyta aluminiowa jest prawdopodobnie zniknie i zostanie zastąpiony przez szkło z wkładkami ze stali nierdzewnej. Drogie i solidna, ale w jakiś sposób niechlujny, a nie w stylu Apple. Istnieją pogłoski o rozszerzonej palety kolorów. To też może być dobrze, biorąc pod uwagę niedawne uwolnienie Red „iPhone 7”. Jabłko wychodzi gotowy do takich eksperymentów i nauczył się malować aluminium. Tak, nauczyć się malować i szkło.

Odwrócony aparatu – dlaczego?

Postanowił włączyć aparat, to nikt nie kwestionował. Ale nie tylko zmieniła swoją orientację, ale również zaprojektować. Teraz aparat i flash – są to dwa oddzielne elementy, lampa znajduje się tylko w prawo (patrząc od tyłu) z aparatem. Wygląda na to, że aparat jest w „7” Plus iPhone. I wygląda jak nowy „iPhone 8”? Następnie komora jest jednolitą strukturą, znamienny tym, że lampa jest umieszczona pomiędzy dwiema soczewkami. Można zapytać, czy podstawa modelu „iPhone 8” Aparat double (i to będzie podwójne), to jak będzie wyglądać „iPhone Plus 8„? Po pierwsze, nikt nie przeszkadza do Apple do wdrożenia w większej wersji innych charakterystycznych cech, a po drugie, nie może i nie będzie Plus. Więc dlaczego jest aparat do góry nogami? Większość analityków winę na fakt, że „iPhone 8” jest często używany z Augmented Reality kasku, a układ aparat będzie korzystał z pracy z nim. Sceptycy uważają, że sytuacja ta jest spowodowana celu uczynienia niezwykłą konstrukcję (siódma iPhone już skopiowane), a najodważniejsi powiedział, że cała ta sprawa jako amator pędów pionowej wideo, mówią, że nadszedł czas, aby uniezależnić je od przyzwyczajenia.

Gdzie będzie identyfikator dotykowy?

Kolejna tajemnica, która jest nawiedzany przez fanów (i antifanatam) – umiejscowienie czujnika linii papilarnych, a jego obecność w telefonie w ogóle. Razem oglądany 4 opcje. Zacznijmy od najbardziej nudne – z tyłu smartfonu. Sieć jest już oświetlone z prototypów skanera linii papilarnych iPhone na plecach a la „Android”. Opcja ta rozgniewała wszystkich, bez wyjątku, ale, na szczęście, jest on również najbardziej prawdopodobne. Druga opcja – aby włączyć przycisk, zarówno telefony od Sony. Wydaje się bardziej prawdopodobne, ponieważ dość wygodne, a Apple ma z Sony zawsze miał dobre stosunki (z patentów będzie miał żadnych problemów).

Trzecia opcja (najbardziej pożądane) – skaner pod wyświetlaczem. Wiele jeszcze nadzieję, że Apple wciąż będą mogli wprowadzać nowe technologie, a rola dotykowym ID przejmie cały wyświetlacz. Teorię tę potwierdza pośrednio przez dziwne zachowanie systemu operacyjnego iOS 11. Klikając na system powiadomień nie reaguje wymóg, aby odblokować smartfona, ale tylko mówi, że jest zablokowana. Czwarta opcja (najbardziej prawdopodobne) – twarz 3D Scanner zamiast skanera linii papilarnych. Apple ma więcej niż trzy lata pracował na zaawansowanej technologii skanowania twarzy z dwóch kamer. Gdyby byli w stanie osiągnąć maksymalną prędkość odczytu bez przerw i błędów, możliwe jest, opcja ta będzie godnym substytutem istniejących technologii. Proste i smaczne, wszystko w sposób „apple” korporacji.

A co z wydajności?

Jak będzie „iPhone 8”, rozumiane, i że jest „pod maską”? Z pewnością możemy powiedzieć tylko jedno – aby zostać ponownie zainstalowane w najszybszym sposobem na świecie własnej produkcji. A11 Fusion wybuchnąć ponownie przynieść wzorce i iPhone w czołówce, jak to robił przez ostatnie 3 lata. Pamięć RAM może być zwiększona do 4 GB (na płytkach, lecz nie więcej). Główna pamięć, a więc tyle, a następnie specjalny hojność nie powinien czekać. Interesujące jest dostarczenie nowej baterii, który zmienia się w formie i nie będzie wyglądać jak prostokąt, a figura Tetris, aby zajmować jak najwięcej miejsca w organizmie inteligentnego telefonu. Może to stać się tak, że telefon jest lekko stouter ciało. W tej chwili, to jest wszystko, co wiadomo o wewnętrznym świecie nowego iPhone.

I uwierz przecieki?

Tak więc, w tej chwili jest to wszystko, co wiadomo na temat nowego gadżetu firmy Apple. Wiemy, jak będzie wyglądać „iPhone 8”, przybliżonym zakresie technologii i funkcje nawet nie wiedzieć o akcesoria. Należy wierzę fotografie i informacje otrzymane? Bardziej prawdopodobne niż nie, z powodu wycieku z fabryk Foxconn – to nie jest mitem, ale gorzka rzeczywistość. Szczegóły iPhone znosić w bieliźnie i zmyć z toalety, a następnie dostać prototyp z kanalizacji. To są prawdziwe wzory i rysunki, wydobywa się „krew i pot”. Niemniej ostatnia decyzja należy do was, fani mogą tylko czekać, świadczenie pozostaje całkiem sporo.