362 Shares 2785 views

Jeśli ból stawu kolanowego: leczenie środków ludowej

Na życie ludzkie jest bardzo ważne, staw kolanowy, leczenie od środków ludowej są popularne, zwłaszcza dlatego, że często jest ranny lub chory z powodu różnych dolegliwości. Oczywiście, w arsenale tradycyjnej medycynie istnieje wiele sposobów, aby przywrócić jego funkcjonalność, ale dlaczego nie wykorzystać coś, co może dać Matkę Naturę? Harmonijne połączenie wiedzy naukowej i tradycyjnej tylko skorzystać.

Przyczyny chorób tego ważnego elementu ludzkiego ciała dużo. Można jednak wymienić kilka głównych, z powodu których może być chore kolano. Lecznicze środki folk lub za pośrednictwem tradycyjnej medycyny może potrzebować uraz, zapalenie stawów, choroba zwyrodnieniowa, urazy łąkotki, dna moczanowa, zapalenie kaletki.

Dla złagodzenia bólu w przypadku uszkodzenia trzeciego lub czwartego dnia, można zastosować okłady. Jednak ze względu na fakt, że uraz kolana – to bardzo niebezpieczna rzecz, zaraz po jego otrzymaniu należy skontaktować się z instytucją medyczną. Jeżeli lekarz uzna, że jest to łatwe do uszkodzenia, okład z tartych ziemniaków szybko łagodzi ból.

Jeśli zapalenie stawów jest powodem, z powodu którego boli kolano stawu, leczenie środki folk będzie zawierała prawidłową dietę i korzystać napary i wywary. W szczególności konieczne jest, aby wykluczyć z menu pszenicy, kukurydzy, olej roślinny, mleko, ziemniaki, owoce cytrusowe, mięso, kwaśny i pikantnych potraw. A wręcz przeciwnie, należy zwiększyć spożycie tłustych ryb, imbir, wodorostów. Jako środki terapeutyczne można stosować brzozy nalewki (20-30 g w 100 ml alkoholu nerek) lub borówki brusznicy Broth (dwie łyżki szkła wodnego).

Jeśli z powodu choroby zwyrodnieniowej stawów boli kolano, leczenie środków ludowej musi koniecznie obejmować zwalczanie nadwagi. Jest to konieczne, aby zmniejszyć obciążenie i zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej w organizmie. Używać naoliwiony arkusz makaronowy (stosując to puszysta stronie kolana) lub liście Broth (20-30 sztuk 0,2 litra wody, ma kilka łyżek w ciągu dnia). Do zapobiegania dny jest bardzo dobra herbata z liści żurawiny lub pić z cykorii.

Gdy stawów kolana po zabiegu, zespół odstawienia można stosować do różnych kompozycji: na przykład, w postaci pasty z chrzanu i rzodkwi w postaci kompresu. Innym receptury – sól i jod olej (lub terpentyna), który jest impregnowany tkanki, a następnie nakłada się na terenie. Pomaga pasty tarty pigwy, mąki jęczmiennej i octu.

Podczas ostrych bólów reumatycznych w stawach, można użyć likier cytrynowy. Ponadto, skuteczne stosowanie okładów cebulki, wcierać w drobnej tarce. Dobre właściwości lecznicze ma pokrzywa zwyczajna, wystarczy systematycznie dodawane do żywności. Nalewka z leszczyny na alkohol tarcie może być skutecznym pocieranie lub kompresować na noc. Zastosowanie specjalnej metody gotowania ryżu gotowanego pomoże wyciągnąć nadmiar soli z stawów.