506 Shares 3652 views

Grigorij Drozd. historia sukcesu

Rosyjska szkoła boksu, od czasów radzieckich, zawsze była znana z uczniów. Od wielu lat wśród rosyjskich żołnierzy zawsze byli ci, którzy wspiął się na szczyt tego sportu, zdobywając wiele ważnych międzynarodowych turniejach i tytułów. Nie był wyjątkiem w tym sporcie i Grigorij Drozd, który dziś jest jednym z kohorty z najlepszych zespołów na świecie. Jego biografia jest warta, aby dowiedzieć się więcej, bo równie dobrze może okazać się praktycznym przewodnikiem dla wielu z nas jest jak wielki postęp można osiągnąć w życiu, ciężko pracować i osiągnąć swoje cele.


Korzeń syberyjski

Przyszły mistrz świata urodził się 26 sierpnia 1979 roku w regionie Kemerowo, miasto Prokopyevsk. Jego ojciec był prosty górnik. Początkowo Grigorij Drozd Zainteresowałem się karate, który rozpoczął się 12 lat. Ale trzy lata później, młody człowiek był w sekcji bokserskiej. Jego pierwszym trenerem był uhonorowany trener Rosji Witalij Ilyin, który był w stanie doprowadzić faceta na najwyższym poziomie sportu. W ciągu 15 lat, Gregory stał się mistrzem w kickboxingu, a następnie zajęła trzecie miejsce w Pucharze Azji. W 1995 roku zawodnik wygrywa turniej w CIS tajskiego boksu. W 1997 roku jako najmłodszy bojownika Grigorij Drozd zdobywając trzecie miejsce w mistrzostwach świata w tajskim boksie. Po tym, dwukrotnie stał się najlepiej w Europie, za który otrzymał tytuł Międzynarodowego Mistrza Sportu. Końcowy akord walk w boksie tajskim Gregory stał się Puchar Świata w Bangkoku, który jest rosyjski myśliwiec wygrał w 2001 roku.

Przejście do boksu zawodowego

Jego pierwsza walka w stanie pro Grigorij Drozd Trzymałem w kwietniu 2001 roku. Debiut miał miejsce w pierwszej wagi ciężkiej (do 90,7 kg), który działa jako zawodnik z powodzeniem do dziś. W 2002 roku bokser wygrywa mistrzostwo Syberii, aw 2003 – All-Russian mistrzostwo. Marca 2004 został oznaczony przez Grigorij Anatoljewicz wspaniały pucharowym zwycięstwie nad doświadczonego przeciwnika z Meksyku imieniem Saul Montana. Passa kontynuowana w styczniu 2006 roku, kiedy Drozd „zgasił światło” w oczach nie jest dostępny w tym czasie Paul Melkomyana pokonuje.

Po tym, obok bitwy Grigorij Drozd To odbyło się w 2012 roku, w którym pokonał Francuz Jean Marc Monrose. Przestój Udowodniono szczery traumy Rosjan.

Października 2013 przyniósł wielkie zwycięstwo nad Mateusz Masternak Drozd. Pozwoliło Drozd zdobyć tytuł mistrzyni Europy. Ponadto, dla Polaka była pierwsza porażka w karierze.

Tytuł obrony przybył w dniu 15 marca 2014 r. A także okazał się bardzo udany dla naszego bohatera. Już w pierwszej rundzie Drozd wbić swojego francuskiego przeciwnika Jeremy Uanna.

Osiągając szczyt

Ten szybki rozwój rosyjskiej profesjonalnej gwiazdy boksu nie przeszedł niezauważony przez funkcjonariuszy. A od 27 września 2014 roku Grigorij Drozd, którego waga jest zawsze doskonale wpisują się w granicach wybranej kategorii, wchodzi na ring przeciwko aktualny mistrz świata w czasie Krzysztof Volodarchika. Grzegorz wyszedł zwycięzcą tej walki i został nowym królem kruzerveyta przez WBC.

Zauważmy, że jak walka postępuje Polak knockdown liczono się podczas gdy on stał na jednym kolanie, chroni przed rosyjskim atakiem. Warto zauważyć, że pierwotnie to walka Drozd uznano outsiderem w opinii wielu ekspertów i bukmacherów. Ale jego bezwarunkowa, pewny siebie i jasne zwycięstwo na punkty postawił wszystko na swoim miejscu.

Niestety, w sierpniu 2015 roku opinia publiczna dowiedziała się, że Grzegorz był bardzo nieprzyjemny uraz kolana i nie będzie mógł wejść do walki z obowiązkowym pretendentem do tytułu Ilunga Maccabi w listopadzie. W tym momencie walka przełożone na wiosnę 2016 roku.

Życie poza ringiem

Sport, oczywiście, bierze lwią osobistego czasu dla wszystkich sportowców, zwłaszcza w takiej formie to, jak boks. Grigorij Drozd nie jest wyjątkiem w tym względzie, różniące się ogromną zdolność do pracy i staranności.

Jednak słynny myśliwiec udało się znaleźć czas na zdobycie wyższego wykształcenia w syberyjskiej Państwowej Akademii Kultury Fizycznej. Ponadto, od czasu do czasu, działa on jako komentator sportowy i spędza czas promowanie sportu wśród młodzieży w swoich krajach.