328 Shares 7458 views

Jak zdobyć kategorię Boks

Wszelkie wydzielina w polu – to pewne osiągnięcie dla sportowca. Wyładowania system akwizycji i tytuły sportowe nawet istniał w Związku Radzieckim. Aż do naszych czasów nie zachował się i jest w Rosji i niektórych krajach WNP. W Europie, kolejna procedura ustalania tytułów. Istnieje klasyfikacji stref, na przykład w sportach takich jak judo i karate, a także wybitnych sportowców w wynikach :. mistrz Europejskiej, laureat olimpiady, itp Rosja plasuje i kategorie są przypisane do różnych atrybutów w różnych dyscyplinach sportowych. Na przykład, w lekkoatletycznych przygotowane do czasu rozładowania pokazano gimnastyka – punktów uzyskanych w zawodach. Oraz w sztukach walki, w tym boksu, z triumfalnym imprezy.


Jaki poziom boksu w Rosji, i jak je zdobyć? Wszystko to bardziej szczegółowo w tym artykule.

Klasyfikacja kategorii w boksie

W boksie istnieje kilka bitów, które pozwalają przejść od początkującego do światowej klasy boksera. Rozważyć wszystkie bity w pudełku w kolejności (od najniższej do najwyższej)

 • trzeci tłoczenia;
 • druga rozładowania;
 • Pierwsza kategoria;
 • Kandydat Mistrz Sportu;
 • Mistrz Sportu;
 • Międzynarodowy Mistrz Sportu;
 • Czczony Master of Sports.

Po zidentyfikowaniu wszystkich szczebli i kategorii w polu, trzeba mówić o tym, co trzeba zrobić, aby stać się ich właścicielem.

Jak uzyskać absolutorium boksu?

Należy zauważyć, że powyższa tabela przedstawia szczegółowe bity u dorosłych sportowców. U małych dzieci przed trzeciej kategorii są trzy osoby dorosłej młodzieży.

Jak zdobyć kategorii Youth boksu?

Jak zdobyć kategorię Boks chłopca? W celu przyporządkowania trzecią kategorię, konieczne jest, aby regularnie box przez cały rok. A w tym czasie, aby wygrać dwa razy na początkujących. Jest jedno zastrzeżenie: dwa zwycięstwa wystarczy, jeśli bokser 13-14 lat, jeśli jest starsze (15-16 lat), aby uzyskać ten tytuł trzeba pozyskać przeciwnika trzy razy.

Druga kategoria młodych mężczyzn może dostać do regularnego treningu w boksie przez dwa lata. Ponadto, aby uzyskać boksera rozładowania (13-14) musi wygrać trzy razy z zawodników trzeciej klasy. Jeśli początkujący bokser 15-16 lat, trzeba wygrać 6 razy.

Pierwszy poziom młodszy zawodnik może otrzymać, jeśli on ma 15 lat, a w ciągu roku udało mu się wygrać 10 razy przeciwników z ranga niższa.

Jak zdobyć kategorię dorosłych boksu?

kategoria dorosłych Boks przyznawane tylko do starszych i młodszych mężczyzn. Aby uzyskać trzecią kategorię, konieczne jest 6 razy w roku, aby wygrać na tym samym poziomie sportowców. Aby otrzymać drugą absolutorium musi triumf 10 razy.

Aby sportowiec otrzymał pierwszą klasę, wystarczająco wygrywa. Dostał tylko do prezentacji w oficjalnych zawodach. Musimy spędzić 3 walki w konkursie, pod warunkiem, że waga ma 4 zawodnikiem pierwszej kategorii.

Tytuł CCM i mistrza sportu można uzyskać jedynie w przypadku występów na różnych oficjalnych all-rosyjskich konkursach, a także Mistrzostw Świata i Europy.

Tytuł mistrza sportów poziomie międzynarodowym są sportowcy, którzy osiągnęli dobre wyniki w Mistrzostwach Europy, Świata i Olimpiady. 4-8 uznaje się za dobre miejsce.

Aby uzyskać najwyższą rangę w boksie – Czczony Master of Sports, trzeba wygrać zawody, takie jak mistrzostwa Europy, świata i igrzysk olimpijskich.

Co to jest kategoria w boksie jest najważniejsze?

Wielu bokserów, specjalistów i trenerów w jednym głosem podkreśla, że najważniejsza pozycja w tym sporcie to tytuł CCM. Jest to cecha, która sprawia, że sportowcem zawodowym. Aby uzyskać tę pozycję, trzeba dużo pracy i ćwiczyć ciężko. Musimy wygrać w konkursach krajowych i regionalnych, a także uczestniczyć w innych turniejach.

Wielu ludzi zaczyna angażować się w sporcie, aby móc wstać dla siebie. Cóż więc mówić o człowieku, który jest kandydatem na mistrza sportu. Poza faktem, że zawsze będzie w stanie walczyć, zawodnik otrzyma reputację wśród znajomych i nie tylko. Obecnie bardzo modne składać CCM boks, nawet jeśli tak nie jest. Zazwyczaj ludzie, którzy rzeczywiście mają tytuł, bardzo skromny i nie będzie płakać o tym na każdym rogu ulicy.

Porady dla początkujących bokserów MMR

Oto kilka zasad, by po którym możliwe jest uzyskanie absolutorium z boksu.

 1. Podstawowa zasada – Pociąg ciężko każda lekcja. Tylko dzięki pracy może coś osiągnąć w sporcie. Trzeba zwiększyć swoje umiejętności w każdej lekcji. Szczególną uwagę należy zwrócić na dokładność uderzenia i wytrzymałości. Nie zapominaj także trenować siłę i ostrość strajku.
 2. Szybko podnieść swój poziom boksu może być tylko z pomocą trenera. Nie jest konieczne, aby spróbować ćwiczeń, nie może prowadzić do postępu. Trener wskazuje na błąd i zasugerować sposoby, aby je poprawić.
 3. Pamiętaj podstawową zasadę każdym sporcie – trzeba współpracować z tymi, którzy są silniejsze od ciebie. Tylko w ten sposób może poprawić swoje umiejętności. Rób częste sparingi z mężczyznami, które są silniejsze. Ponadto należy stosować się do odpowiedniego trybu. Zdrowa żywność i terminowe reszta – jeden z najważniejszych elementów sukcesu sportowca.
 4. Jeśli trenujesz ciężko, prędzej czy później trener zadzwoni do konkurencji. Raz na skraju mistrzostw, regionu lub kraju, starają się dać z siebie wszystko do maksimum i wygrać konkurs.
 5. można wygrać w mistrzostwach Rosji w celu otrzymania CCM. Ale to wystarczy zwykle wygrać zwycięstwo w Klubowych Mistrzostwach lub mistrzostwa sportowego strefowego, na przykład, „Dynamo”, pod warunkiem, że oba pojedynki będą prowadzone z MMR boksu.

Kandydat na mistrza kategorii sportowej jest najbardziej popularny wśród wszystkich zrzutów. Jednak uzyskanie wszystkich absolutorium może już być źródłem dumy dla sportowca. Poczynając od najniższych szczebli w boksie, można dotrzeć do najbardziej uprzywilejowana. A jeśli dużo jakości i szkolenia, można spełnić marzenie wielu chłopców – aby stać się profesjonalnym bokserem.