241 Shares 7619 views

"Bishofit": recenzje, instrukcje, cena

Czy jest skuteczne takie narzędzie jak "Bishofit"? Opinie o tym zostaną przedstawione poniżej. Dowiesz się także, jakie rodzaje uwalniania są nieodłącznie związane z narkotykami, jak to jest używane, ile kosztuje itd.


Skład, forma produkcji i pakowania

W jakiej formie jest sprzedawany lek "Bishofit"? W recenzjach stwierdzono, że środek ten można nabyć w różnych postaciach: roztworu, płynu do kąpieli i żelu do kąpieli ciała.

Skład tego leku obejmuje: chlorek magnezu, bromek magnezu, chlorek sodu, siarczan wapnia, chlorek potasu, chlorek wapnia, wodorowęglan wapnia. W sprzedaży jest w szklanych pojemnikach, butelkach i tubach.

Działanie leków

"Bischofit Poltava" to naturalny minerał, który zawiera cały kompleks pierwiastków śladowych (bor, krzem, jod, żelazo i miedź). Jest wydobywany w postaci solanki lub tzw. Oleistej konsystencji, podczas wiercenia otworów do głębokości do 2,7 km. Lek ten ma całkowitą mineralizację 340 g / l. Poddaje się najbardziej skomplikowanemu leczeniu, ale po zachowaniu całego kompleksu mikro i makroelementów.

Według opinii ekspertów Bishofit Poltavsky ma wysoki odsetek magnezu, niezbędny do budowy tkanki kostnej, przekazywania sygnałów nerwowych, regulacji rozluźnienia i skurczów mięśni, a także do wzmocnienia układu immunologicznego.

Transdermalne stosowanie tego środka jest skutecznym i prostym sposobem na zwiększenie ilości magnezu w organizmie człowieka. Wynika to z faktu, że chlorek magnezu jest dość szybko wchłaniany do układu krwionośnego i tkanek.

Zgodnie z instrukcjami rozpatrywany czynnik wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne oraz stymuluje regenerację tkanki, sprzyja wzmacnianiu tkanki mięśniowej i łącznej, poprawia mikrokrążenie krwi, aktywuje procesy metaboliczne i drenaż limfatyczny.

Należy również zauważyć, że "Bishofit" (opinie o tym są pozytywne) jest bardzo skuteczny w zaburzeniach snu i stresie.

Nie tak dawno temu udowodniono niską toksyczność tego leku, a także jego brak właściwości rakotwórczych i alergenicznych.

Wskazanie produktu mineralnego

Lekarstwa "Bishofit", którego cena podano poniżej, jest wykorzystywana jako czynnik zewnętrzny do:

 • Deformochondroza, wyprysk i zapalenie skóry;
 • Reumatoidalne zapalenie stawów, trądzik, przykurcz mięśni;
 • Zapalenie okrężnicy (lędźwiowa i szyjna macicy), zakażone rany;
 • Lumbargia, bezsenność, choroby układu nerwowo-mięśniowego;
 • Choroba nadciśnieniowa, migrena, konwulsje;
 • Dystonia naczyniowa roślinna, łuszczyca, przewlekła zmęczenie;
 • Stres i osteoporoza.

Przeciwwskazania do przyjmowania leku

Leczenie "Bishofit" jest zabronione, gdy:

 • Reakcje alergiczne, łagodne i złośliwe nowotwory, zaburzenia rytmu serca;
 • Nadwrażliwość, postępująca dusznica bolesna;
 • Naruszenie integralności skóry, zaburzenia krążenia;
 • Choroby stawów, szczególnie w stadium zaostrzenia;
 • Ciąża.

Z ostrożnością lek ten jest zalecany dla osób starszych, w okresie laktacji i do 9 lat.

Przygotowanie "Bishofit": instrukcja

Narzędzie to jest używane zewnętrznie w postaci ściśnięć i ścierania, uprzednio rozcieńczających solankę w gorącej wodzie w stosunku 1: 1.

Staw lub kręgosłup jest rozgrzany cieplej, a następnie lekko przetrzeć przygotowany roztwór przez 3-5 minut. Następnie bolesny obszar nakłada się na prasę ocieplającą. W przypadku takiej procedury w solance nasączonej tkaniną bawełnianą, zakryj ją miejscem bolesności i rozgrzej.

Po usunięciu ścierki skórę dokładnie przemywa. Czynności te odbywają się co drugi dzień, z postępowaniem 10-12.

W pediatrii emulsja "Bishofit" jest stosowana w mniejszym stosunku, tj. 1: 0.5.

Elektroforezę z tym preparatem przeprowadza się stosując 10% wodny roztwór, który jest wprowadzany przez prąd galwaniczny z obu elektrod. Czas trwania zabiegu wynosi ¼ godziny, po czym lek nie jest spłukany ze skóry, ale przykryty jest szmatką i pozostawia na 6-8 godzin.

Żel "Bishofit" przetarł trzy razy dziennie na dotknięte obszary. Ta forma leku jest stosowana bez kompresji i wstępnego ocieplenia. Przebieg leczenia tym lekiem wynosi 10-14 dni. Jeśli to konieczne, po miesiącu można powtórzyć leczenie żelem.

Zdarzenia niepożądane

Jakie są negatywne reakcje Bischofit? Opinie wskazują na następujące efekty:

 • Podrażnienie skóry;
 • Ogólne reakcje alergiczne.

Wraz z zaostrzeniem tych objawów, stosowanie leku zostaje przerwane.

Informacje specjalne

Bardzo dużo kobiet stosuje żel "Bishofit" przeciwko cellulitowi. Aplikacja ta daje pozytywne wyniki i znacznie zmniejsza "skórkę pomarańczową".

Należy również zauważyć, że kąpiele z roztworem Bischofite i sprężania mogą być stosowane przeciwko cellulitowi. Użycie tego ostatniego obejmuje podgrzanie obszarów problemowych. Kompresuje się co drugi dzień, przebieg 12 procedur.

Aby przygotować kąpiel w ciepłej wodzie dodać jeden litr "Bishofit". Procedury wodne zajmują 10-20 minut.

Recenzje i ceny

Cena tego narzędzia wynosi od 150-450 rubli (w zależności od formy).

Konsumenci twierdzą, że ten lek jest bardzo skuteczny. Leczy dobrze reumatoidalne zapalenie stawów, deformację stawów i gouty stawów.

Kąpiel z tym roztworem pomaga zmniejszyć "pomarańczową skórkę" na ciele, poprawia sen i łagodzi zmęczenie.