379 Shares 4981 views

Mogę oczyścić nos „furatsilina”: instrukcje i informacje zwrotne

Katar – nieprzyjemny objaw charakteryzuje się zatory, kichanie, swędzenie i obfite wydzielanie śluzu w nosie. W zależności od patogenu i ostrości choroby, pacjenta na dyszy może wzrosnąć do wartości temperatury stan podgorączkowy lub gorączki. Musisz być w stanie odróżnić od bakterii wirusowy nieżyt nosa patologii. Po przeciwbakteryjnych kompozycji, takich jak „Furatsilinom” będzie skuteczne tylko w drugim przypadku.

Mogę oczyścić nos „furatsilina”: oświadczenie

Aby odpowiedzieć na to pytanie, należy zapoznać się z podsumowaniem. Instrukcje wskazują, że lek ten nie jest stosowany przy wysokiej czułości do składników i środka czynnego. Ponadto, nie jest przewidziany do dermatoz, reakcji alergicznych i krwawienia. W innych sytuacjach, zażywanie narkotyków wewnątrzwnękowych lub miejscowo.

Mogę oczyścić nos „furatsilina” w czasie ciąży? aplikacje zabezpieczające przyszłe matki lek pozostaje niesprawdzona do dnia dzisiejszego. Stany manualne, że żadne badania kliniczne w tej grupie pacjentów nie zostały przeprowadzone. Pomimo tego, lekarze bez strachu przepisywany kobietom w ciąży „Furatsilinom” w nosie.

Pokazuje zastosowanie leku do patologii bakteryjne rany, otarcia na skórze, uszkodzenia tkanek miękkich lub urazu. Stosowany lek w chorobach LRO oddechowych: zapalenie zatok, nieżyt nosa, zapalenie migdałków bakterii i tak dalej. Na podstawie tych danych można stwierdzić, że jest to możliwe do wykorzystania do mycia nosa lek „Furatsilinom” (roztwór). Instrukcja użytkowania w tym przypadku muszą być ściśle przestrzegane.

Skuteczność w katar

Mogę oczyścić nos „furatsilina” z zapaleniem zatok? Przewodnik podaje, że takie wykorzystanie jest nie tylko możliwe, ale także konieczne. Zaprzecza lek i przeciwbakteryjne działanie czyszczące. W przeciwieństwie do innych antybiotyk „Furatsilinom” działa na białkach bakteryjnych powodują nieodwracalne zmiany w nich. Ze względu na to, że bakterie są zabijane i przestają się rozmnażać.

Płyn konsystencja leku zmiękcza uformowane w skorupie nosa. Kanał wyprowadza nagromadzonych śluzu. Kiedy przetwarzanie jest przeprowadzane w szczęce zatok przynosowych. Prawidłowe stosowanie leku przyspiesza gojenie się wrzodów, zmniejsza stan zapalny, zmniejsza obrzęki i poprawia oddychanie.

Stosowanie u dzieci

Mogę oczyścić nos „furatsilina” dzieci? U młodzieży, stosowanie tego antybiotyku jest produkowany w taki sam sposób jak u dorosłych. Ale z dziećmi nie jest to przypadek. U dzieci poniżej 6 lat nosa wiąże się ściśle do uszu. Kiedy stosowany nieprawidłowo, przepływ leki mogą iść we właściwym miejscu. Następnie cały flory bakteryjnej razem z roztworem „furatsilina” wpadają trąbki rur. To jest obarczona zapalnego, aw konsekwencji, zapalenie ucha.

Stosowanie leku u dzieci powinno być wykonywane wyłącznie przez wykwalifikowany personel. Jeśli nie masz doświadczenia zatokowego prania dla dziecka, to lepiej, aby powstrzymać się od amatora. Odnoszą się do otolaryngologa.

Jak rozpuścić „Furatsilinom” do przemywania nosa?

Przed nałożeniem struktury należy przeczytać podsumowanie. To szczegóły dawkowanie leków. Do mycia nosowych medycyna, trzeba przygotować „Furatsilinom” (roztwór). Instrukcje do stosowania zaleca stosowanie jedną część substancji aktywnej (nitrofural) i 5000 części wody oczyszczonej. Dźwięku «nitrofuralu” tabletka zawiera 0,02 g głównego składnika. Lekarze zazwyczaj zaleca jedną tabletkę rozpuszczone w 100 ml wody. Należy zwrócić uwagę na fakt, że lek jest wystarczająco źle rozpuszcza się w cieczy. W związku z tym celowe jest wstępnie rozkruszonej tabletki. Jeżeli istnieją części tabletki, konieczne jest, aby szczep otrzymanego roztworu. Lek w postaci stałej nie jest to najlepszy sposób wpływa na stan zapalnym błony śluzowe.

Sieć aptek, można też kupić gotowe rozwiązanie alkoholu. Mogę oczyścić nos „furatsilina” w ten sposób? Na pewno nie. produkt zawierający alkohol jest przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego. Jeśli wprowadzisz go w nosie, można uzyskać oparzenia i bez powierzchni rannych.

Konsumenci: Stosowanie leku

Co ludzie mówią o leki dla pacjentów? Jak to jest, że prawo do korzystania antybiotyk? Po przygotowaniu roztworu „Furatsilinom” w tej postaci mogą być przechowywane przez długi czas. W razie potrzeby, przemyć zatok. Manipulacja przeprowadzono w następujący sposób.

Pacjent zginać zlewie tak, że jeden kanał nosowy był nieco wyższy niż w innych. Następnie roztwór przeciwbakteryjny wstrzyknięto strzykawką do górnego otworu nosowego. Ważne jest, aby wlać składu powoli. Jeśli wykonane prawidłowo, płyn będzie płynąć z drugiego otworu nosowego. Powtórz po drugiej stronie. Konsumenci twierdzą, że leki mogą wchodzić w gardle. Nie połykać lekarstwa i pluć. Zakazane przez przemywanie rzucić z powrotem głowę. Członkowie pamiętać, że przy stosowaniu leku do 5 razy dziennie katar trwa kilka dni.

podsumować

Lek „Furatsilinom” jest tanim środkiem przeciwbakteryjnym. To pomaga w wielu patologii. Często stosuje się go w celu oczyszczenia migdałków ropa (na zapalenie migdałków). W laryngologii praktyka medycyny uważany jest za niezastąpiony środek antyseptyczny. Jest przepisywany jako lek na przeziębienie etiologii bakteryjnej, a także w celu uniknięcia powikłań po zabiegu.