532 Shares 1106 views

Szkodliwe lub demencja?

Ci, którzy są przeznaczeni do życia ze starszymi krewnymi, obserwował zmianę charakteru człowieka po 70-75 lat. Cechy, które były charakterystyczne dla osoby starszej całe życie, zaczynają być widoczne wyolbrzymiać problemy.


Tak więc pragnienie, aby zapisać, może prowadzić do chciwości, nieufność – aby stać się podejrzane i pewność siebie – upór.

Cechy charakteru wspólnych dla wszystkich członków starszego pokolenia czasami osiągnąć skrajne poziomy. Odrzucenie nowoczesnego porządku, stały i trwały gloryfikacja przeszłości, zaprzeczanie rzeczywistości, dążenie do moralizowania czasami uczynić życie razem ze starym nie do zniesienia.

Zły na swojego egocentryzmu, rzadko myślą o tym, że wszystkie te nieprzyjemne cechy charakteryzują starcze otępienie, objawy , które mogą wystąpić w starości każda osoba.

Demencję starczą – nie szkodliwe, ale poważna choroba, która prowadzi do atrofii mózgu.

Rozwija się stopniowo. Po pierwsze, rozwijać negatywne cechy charakteru, a następnie zmniejsza się uwagę. Pacjent trudno się skoncentrować, aby zebrać myśli. Walczył aby przełączyć uwagę, pamięta nowa.

Stopniowo zachorowania wygładza indywidualnych cech człowieka, zmuszając go, by myśleć i mówić znaczki. Przedni niegrzeczny, podejrzliwy, znieczulica. Pacjent stopniowo traci poczucie przywiązania do rodziny, stając się zły, zrzędliwy, zły.

Niektórzy starsi ludzie, wręcz przeciwnie, utrata indywidualnych cech otrzymuje stałe, brak motywacji, samozadowolenia risible, nadmierne i kompulsywne gadatliwość.

Czasami może to być pragnienie perwersji seksualnych.

Jeżeli demencja czas nie goi, stopniowa utrata pamięci może doprowadzić do tego, że chory będzie zapomnieć całe doświadczenie, ale kilka chwil młodości i dojrzewania. W szczególnie trudnych przypadkach, osoby starsze mogą nie zdawać sobie sprawy z tego, co roku, przestanie rozpoznawać innych, zapomnieć jego nazwisko.

Cechą tej choroby jest to, że pacjenci, którzy rozpoczęli wyrównującego osoby przez długi czas zachowują swoje charakterystyczne gesty, mimika, chód, maniery ruchu. Takie osoby mogą również zaimponować zdrowe. Dlatego rodziny często nie myślą o diagnostyce starszych, biorąc problemów behawioralnych na celowym uszkodzeniem. Jednak czasami starcy nie są w stanie odpowiedzieć na pytanie o jego wiek, nazwa, itp Będzie to sygnał do tego, że dana osoba jest chora.

Niestety, medycyna nie jest jeszcze w stanie ustalić przyczynę występowania takich zaburzeń. Lekarze pewni jednej rzeczy – jeden z elementów choroby – dziedziczności.

Czy zdanie otępienie starcze? jest leczenie.

Po pierwsze, pacjent musi stworzyć warunki, które symulują najbardziej aktywny tryb życia. Otępienie przechodzi z bezczynności. Dlatego ważne jest, aby podjąć starszych domowych, rękodzieło, oni odebrać inne zawody.

Naturalnie, jest to niemożliwe, aby pozostawić bez nadzoru takich osób. Jednak umieszczenie ich w domu opieki może zaszkodzić: z ta diagnoza nie może radykalnie zmienić sytuację.

Po drugie, mimo że lek, który może całkowicie wyleczyć demencji nie istnieje, lekarz może przepisać kompleks przygotowań wyeliminować pewne objawy.

Wreszcie, w najcięższych przypadkach, pacjenci mogą znajdować się w szpitalu, gdzie lekarze jako niezbędne powołania uspokajających, leków psychotropowych lub środków uspokajających.

Do demencji starczej nie doprowadziło do poważnych konsekwencji, dzieci powinni ściśle i dokładnie monitorować ich rodziców w podeszłym wieku. Dobra postawa, czas, aby zapewnić opiekę medyczną może złagodzić chorobę, aby poprawić relacje w rodzinie.