291 Shares 2397 views

Jak uspokoić nerwy: Porady na każdą okazję

Shattered nerwy – problem dla wielu ludzi dzisiaj. Niewielu ludzi może zachować spokój, kiedy pochyla się kilka codziennych problemów, aby spotkać się z spokojem nieprzewidziane kłopoty, a wszystko inne zarządzać cieszyć się życiem. Jeśli pozwolisz sytuacja wziąć swój bieg – organizm nie odpuszczę (reagują zmniejszyć obronne organizmu – układ odpornościowy, „Nerwy” może rozwijać się wiele chorób somatycznych -), a inni nie będą zadowoleni z zachowania.


Rozwiązanie polega na przyczyny

Jak uspokoić nerwy, kiedy wydaje się, że chaos wokół ciebie? Brać środki uspokajające – środki do leczenia objawów pojawiły się już. A w międzyczasie będą się powtarzać i powtarzać. To dlatego, że przyczyną postrzępione nerwy nie zostały ujawnione i nie są korygowane.

A Powodów jest wiele: okoliczności w swoim życiu, nie pozwalają zachować spokój; skumulowane zmęczenie, wyczerpanie emocjonalne i fizyczne; drażliwość, jak właściwości temperamentu.

Weź kłopotach życiowych spokojnie, z ufnością w ich własnych umiejętności (można rozwiązać żadnych problemów!) – to jest to, czego potrzebujesz, aby móc współczesnego człowieka, zamiast szukać odpowiedzi na pytanie – jak uspokoić swoje nerwy. czas rekonwalescencji i wiernych sposobów znalezienia (nie każdy nadaje się na przykład aktywny). Jeżeli jesteś „nerwowy” z powodu temperamentu – aby dowiedzieć się, aby nie ugrzęznąć, nawet dla rodziny.

Czy istnieją jakieś nerwy u dzieci?

Jeśli kontakt, dorośli, wszystko jest jasne: chcemy, wtedy czuje – jak o dzieciach? Jak uspokoić nerwy dziecka?

Często słyszymy od oburzonych rodziców w odpowiedzi na zachowanie syna lub córki, „Co nerwów może być, masz jeszcze trochę!” Czy ta obserwacja jest prawdą?

Dzieci mogą być nerwowy jeszcze silniejszy dorośli, ponieważ mają większe doświadczenie w zakresie zarządzania. Trochę człowiek dopiero zaczyna poznawać świat i siebie. Naucz dziecko, aby zrozumieć swoje uczucia i zarządzać nimi.

Kiedy uczucia wybuchły: Środki nadzwyczajne

Oczywiście, zawsze zachować spokój całkowicie – niemożliwe. W tych przypadkach istnieje wiele przydatnych porad psychologicznych: jak uspokoić swoje nerwy, gdy sytuacja się pogorszyła? Jak uspokoić siebie, jeśli się bardzo drażliwy i nie może dostrzec wszystko, co dzieje się wokół odpowiednio? Jeśli wziąć go na przyjaciół, współpracowników, a nawet na bossów? Jeśli masz trudne życie zawodowe? Musimy nauczyć się czuć spokój wnętrza, niech ją w swoim napiętym umysłu …

Wielu zapewne domyślasz. Mówimy o medytacji. Na małych i prostych przyjęć złagodzić podrażnienie nie narkotyki, ale na własną rękę, z pomocą zasobów organizmu. Mają wszyscy! Konieczne jest jedynie, aby znaleźć wspólną drogę.

Cała rzecz w odwrotnej kolejności, również gromadzą się w nas w ciągu dnia. Od silne negatywne emocje trzeba się pozbyć. Niektóre z nich są dość „istnieć” (wziąć głęboki wdech i wydech kilka razy). Niektóre trzeba wypuścić (w bardziej odpowiednim środowisku, na przykład w siłowni). Inne – przerwać pozytywne nastawienie. Zamiast niepokojących myśli, wyobrazić sobie lepszy obraz tego, jak dobrze będzie, gdy wreszcie się skończył (sytuacja jest rozwiązana). Ie Musimy skupić się na wynik, a nie procesu tak porywający ciebie. W bardziej złożonych przypadkach (choroba, śmierć bliskiej długu), psychologowie radzą, aby umieścić „kotwicę” – coś dla których można wytrzymać, by nie zwariować ze złości, niechęci, poczucia beznadziejności. Ta kotwica musi być związana z czymś rodziny, przyjaciół, dla ciebie ważne, ucieleśnia swoją osobowość. Może to być ulubiona zabawka, najważniejszą wartością w życiu, aby odejść, z którego nigdy nie będzie w stanie. Cokolwiek to jest, zachowują je „na wyciągnięcie ręki”, ale rzadko uciekają się do tej rzeczy lub pomysł nie traci swój efekt gojenia.

Jak uspokoić nerwy w pracy? Train „relaks” w domu do pracy zajęło tylko kilka sekund, oszczędzając dla Ciebie! Ponadto, ludzie przechodzą przez sztuczek medytacyjnych, bo myślę, że to głupie spojrzenia. W pracy, w domu po treningu swoich działań nikt nawet nie zauważył, ale jak wiele korzyści można wnieść siebie, swoje ciało, swoją produktywność pracy! Zacznij z ideami miejsca, gdzie można byłoby miłe. W pracy, nawet jeśli obraz pojawia się jak tylko zamknąć oczy.

I ostatnia rzecz, która może być poinformowani jako całość w kwestii, jak uspokoić nerwy. Staraj się być wesoły człowiek. Smutek, żal, lęk, pobudzenie – bez, oczywiście, nie ma mowy. Należy jednak pamiętać, można wybrać, co czuję, i kiedy. Co wolisz teraz czuje? ..