602 Shares 7217 views

Budujemy szczęśliwe życie. Jak zapomnieć o przeszłości

Jest takie powiedzenie: „Po walce z pięściami nie fala”. Ale czasami chcesz odtworzyć przeszłość, zostaw z nich raniące słowa powiedział w ogniu gniewu, powrót prędzej bliskich zmarłych, nie rób działania wysypka. Czasami wydaje się, że jest to niemożliwe, aby zapomnieć o przeszłości. To boli, przeszkadza, istnieją trucizny, przynosi ból nie do zniesienia.

Ale to jest niemożliwe, aby żyć w przeszłości. Bez względu na to, jak bolesne może być wyjazd jest pozostawione, to może nie być korygowane. Żyć. Ale jak to zrobić? Jak zapomnieć o przeszłości, przynosząc tyle bólu?

Istnieją dwa rozwiązania tego problemu. Pierwsza – najbardziej proste. Można nadal myśleć o tym, co poszło pielęgnować swój żal, ból doświadczają codziennie urazy i strat, stopniowo zatruwa życie nie tylko sobie, ale także innych.

Drugie rozwiązanie jest bardziej skomplikowana, ale wydajne. Musisz puścić wszystko, co jest zatopiony w zapomnienie. Pamiętaj, jak w piosence: „Czy mu przebaczyć, przebaczyć i puścić” Przeszłość jest wciąż utrzymywane. Emocje wygładzone, smutek ustępuje. Ale żeby pozbyć się negatywnych wspomnień, trzeba zmusić się nie myśleć o nich. Że siła. Po tym wszystkim, co będzie doświadczenie codziennej pielęgnacji bliskiej osoby, nie będzie powrotu, a życie nie byłoby tego, co było wcześniej.

Wyobraź sobie, że twarzą do ściany, na której powiesić fotografie życia w przeszłości. Są one jasne, ostre, kolorowe. I tylko jeden z nich zniknął, czarno-biały. Przyjrzeć się bliżej do niego. Tak, to jest nieprzyjemne, to ponowne otwarcie rany. Ale istnieje tak wiele jasne i żywe obrazy. Umysłowo przenieść zdjęcie w najdalszym kącie. Powiedz sobie: „Życie toczy się dalej.” A następnie spróbuj psychicznie powiesić na ścianie kolorowych zdjęć przyszłego życia.

Wziąć się do nowego biznesu. Bez względu na to co to jest: poznawanie nowych przyjaciół, śpiewając w chórze kręgu, podnoszenie wnuków lub wdrożenie nowego pomysłu na biznes. Jeśli pojawi się dużo będziesz szczęśliwy, aby poświęcić się pytanie, jak zapomnieć o przeszłości, spada na dalszy plan, ale na bardzo ostatnio z czasem będzie tylko przyjemne, może trochę smutny, ale nie raniąc wspomnienia. Tylko ta powinna podjąć wysiłek, trzeba kochać siebie.

Jak zapomnieć o przeszłości? Zostało napisane setki książek psychologicznych. Ale wszystkie one sprowadzają się do jednego: aby to zrobić, trzeba ciężko pracować. Jeśli odmówisz pracować na siebie, wolą samozniszczenie stworzenia, w przyszłości nie będzie proste.

Tak więc, zanim odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób zapomnieć o przeszłości, należy wybrać odpowiednią metodologię i działać, myśleć, co jest ważniejsze. Co wybrać – stały samobiczowanie i wieczne łzy lub szczęśliwy przyszłość, która nie będzie powtarzać wiele błędów może odnieść sukces i dalej żyć? To zależy od ciebie. Jeśli zdecydujesz się kontynuować życie, nie żal mi siebie i osiągnąć sukces.

Jest jeszcze inny powód do niepokoju dla wielu. Jak zapomnieć o zniewagę? Co zrobić, jeśli prawdą jest, jak się wydaje, ludzie upokorzony, znieważony lub po prostu zdradził?

Najpierw spróbować zrozumieć przyczynę urazu. Nagle po prostu mocno przesadzone? Nie? Następnie spróbuj zrozumieć, dlaczego boli. Być może sam nie wywołał takiej postawy? A może ludzie po prostu chciał się zobaczyć coś, czego nie zauważają, ale nie robią to bardzo umiejętnie? A może po prostu niefortunne okoliczności?

Teraz pomyśl o tym, dlaczego w rzeczywistości, nie chce przebaczyć? Być może jest to korzystne dla ciebie. Wiele z nich próbuje podnieść ich samoocenę, nie przebacza skruszonego człowieka. Bezpodstawnego winy za własne niepowodzenia lub braków. Być uczciwym wobec siebie. Po świadomy przyczyny jego głębokiej niechęci, od razu stają się łatwiejsze.

Spróbuj zresetować negatywna. Wiele sposobów. Można zrobić przerwę na dawnych potraw, zacząć chodzić na siłownię lub zapisać w kręgu sztuk walki. Po prostu nie ma go na innych ludzi, nie związanych z konfliktem.

Wreszcie najważniejsze. Naucz się przebaczać i kochać siebie. Być w stanie zatrzymać w czasie przestanie rozpaczać za to, co minęło. Po tym wszystkim, wszystko w życiu, prędzej czy później dojdzie do końca, a ludzie nie popełniają błędy, nie zdarza.

Pracy nad sobą i być szczęśliwym.