110 Shares 2273 views

Jak uspokoić nerwy w ciągu 1 minuty: sposób zyskuje pewność, że działa!

Życie współczesnego człowieka jest dosłownie pełen stresu i niepokoju. Codzienne rozmowy z wieloma osobami, korków, kolejek w sklepach – to wszystko nie jest najlepszy działa na układ nerwowy. Powodów masowych nerwowy, a wśród nich są całkiem przyjemne, jak na pierwszą randkę lub dalekiej podróży, a wiele z nich nie są zbyt szczęśliwy – konflikty, krytyka innych. Czujesz, że ma zamiar wykoleić? Proponujemy szeroki wybór sprawdzonych porad, jak uspokoić nerwy na 1 minutę.

Wizualizacja – najlepszym lekarstwem

Czujesz się trochę bardziej i płakać lub mieć ogromny skandal? Nadszedł czas, aby wydech i udać się do jakiegoś cichym pomieszczeniu. Zamknij oczy i spróbuj wyobrazić sobie jakąś piękną scenerię. Psychologowie twierdzą, że najlepszym sposobem, aby uspokoić rodzajów wody i jasnych kolorach. Wyobraź sobie, jak myć fale z dala wszystkie swoje negatywne emocje i burzliwe rzeki górskiej gładzi wszystkie emocje i lęk.

Jak mogę uspokoić nerwy na 1 minutę, jeśli nie podoba ci się medytować? Postaraj się uważnie patrzeć na obiekt, który można zobaczyć w tej chwili. Uczyć go, jakby widział po raz pierwszy. Co to jest używane na co? Jest to okrągłe lub mają rogi? Należy zwrócić uwagę na jednolitość koloru Również obecność pęknięć lub szczelin.

Oprócz zła może być, począwszy zapamiętać jakąś osobistą rzecz, która obecnie nie jest blisko ciebie. Pomyśl o swoim ulubionym obraz wisi w domu, zdjęcie lub jakiś przyjemny drobiazg.

Jak uspokoić nerwy przez 1 minutę przy pomocy oddychania i ćwiczenia oddechowe

Jednym z najbardziej popularnych wskazówki klasycznej psychologii: emocje i głęboko oddychać i policz do 10. Trudno w to uwierzyć, ale ta metoda naprawdę pomaga się uspokoić. To nie bierze po prostu skupić się na oddychaniu. Starają się zdobyć jak najwięcej powietrza do płuc wzrośnie w tym samym czasie nie tylko piersi, ale także brzucha. Zadbać, aby były głębokie oddechy, mundur. Jak uspokoić nerwy w 1 minutę, łącząc techniki oddychania i wizualizacji? Wyobraźmy sobie, że teraz wydech wszystkie złe emocje i podniecenie. Teraz przygotuj i siłą opróżnić płuca, wypychanie powietrza z dźwiękiem gwizdanie. Można powtórzyć to ćwiczenie kilka razy – a poczujesz się lepiej.

Jak pomóc uspokoić dziecko lub nastolatek?

Każdy rodzic wie, że nowo narodzone dziecko płacze, nie wiedząc, w jaki inny sposób, aby przyciągnąć uwagę i powiedzieć światu o swoich potrzebach. Ale jak tylko dziecko dorasta i uświadamia sobie, że jego płacz nie pozostają niezauważone, napady złości i skandale stały się narzędziem manipulacji przez osoby dorosłe. W jaki sposób można uspokoić dziecko? Najprostszym sposobem radzenia sobie z napady złości i krzyczy, stosując technikę rozproszenia. Dziecko płacze i płacze, idź do niego i cicho powiedział: „Nie płacz, lepszy wygląd …” Można również poprosić o pomoc w jakiejś sprawie lub zaoferować coś razem.

Jak uspokoić nerwy od 1 minuty, jeśli masz 10 lat lub 14 lat? Mówimy o wieku rozumu, gdy jest to możliwe do wykorzystania niemal wszystkich metod znalezienia spokoju oferowanych przez osobę dorosłą. Rodzice powinni wyjaśnić dziecku, że wszelkie problemy można rozwiązać, a często jest to konieczne, aby utrzymać syna lub córkę, zamiast karcenia na każdą okazję.

zabiegi wodne

Doskonale spokojnej wodzie. Jeśli jesteś bardzo wzburzony, przejdź do kąpieli i moczyć dłonie zimną wodą, a następnie przeprowadzić mokre ręce na jego szyi i ramion. Można też po prostu zmyć zimną wodą. Przydatne podczas takich procedur starannie rozważyć swoje własne odbicie w lustrze. Jeśli okazję odwiedzić łazience, spróbuj wyobrazić sobie, że stoisz pod prysznicem. strumień wody zmywane z wami wszystko złe i brudna woda szybko idzie do drenażu.

Jak uspokoić nerwy przez 1 minutę z zastosowaniem wody pitnej? Wlej sobie szklankę napoju i wszystko powoli. Spróbuj poczuć smak wody pitnej, jakby go po raz pierwszy. Można również napić się słodkiego napoju. Rozpuścić w szklance wody lub herbaty, małą łyżeczką miodu lub cukru. Po tym napoju na pewno poczujesz się lepiej.

tradycyjne metody

Nie możesz się uspokoić? Wziąć za rękę każdego kawałka tkaniny, takie jak ręcznik lub koc. Przekręcić go w wiązkę, aby taki ruch, jakby tkaniny Squeeze. W tej sprawie musi być sucha. W rzeczywistości, każda aktywność fizyczna pomaga się uspokoić. Mężczyźni mogą zrobić 10-20 pompek, a kobiet – przysiadów lub inne ćwiczenia wykonalne. Niektórzy psychologowie doradzają, wręcz przeciwnie, z falami, aby spróbować się rozluźnić wszystkie mięśnie ciała, co czyni go świadomie.

Jak uspokoić nerwy od 1 minuty, jeśli nie możesz wstać? To świetny sposób, aby radzić sobie ze stresem – Self-masaż. Na przemian naciskać palcami jednej ręki na paliczka paznokcia innym. Robi to proste działanie, jesteś zaskoczony, aby znaleźć się w zupełnie zdrowy nastrój.