540 Shares 6793 views

Jak radzić sobie z lękiem?

Joga i medytacja są świetne sposoby, aby odpocząć i uspokoić układ nerwowy, ale nie zawsze można uciec się do nich. Na przykład, nie może być w pracy lub w transporcie publicznym w godzinach szczytu. Jeśli chcesz, aby uspokoić się natychmiast, a następnie spróbuj użyć tych prostych wskazówek w praktyce, bez względu na to, gdzie jesteś i co robią.

Dodaj komentarz

Głównym zadaniem jest czuć wewnętrzną wsparcie. Jeśli siedzisz – wyobraź sobie, że jesteś częścią krzesła, które są silne i wiarygodne; jeśli stand – starają się zwracać uwagę na wszystkie odczucia: skarpety stopa trójpalczasty – buty, buty – na powierzchni ziemi, a ziemia, z kolei wysyła energię potrzebną do ostać na nim.

Im więcej się zejść do poziomu krajowego, obserwując odczucia, tym bardziej oddalają się od niepokojących myśli. Będziesz w stanie przestawić swój mózg z sytuacją, że cię wywiódł z siebie, i zamiast skupić się na odpowiedzi, skupić się na dokładnie, jak powstają te wszystkie uczucia w głowie.

Dlaczego emocje kontroli?

Starają się badać siebie i swój wewnętrzny świat, nauczyć się zrozumieć, co mogło być spowodowane stresem w was. Więc można kontrolować nagłe błyski agresji lub uspokoić gniew.

Ponadto, zdolność do zrozumienia mechanizmu występowania własnych emocji przyniesie Ci bliżej do rozwoju empatii: będzie łatwiej wziąć ludzi, którzy mogą nagle oderwać się i krzyczeć, że będziesz w stanie odpowiedzieć na nich odpowiednio.

Wypróbuj go i mamy nadzieję, że ta metoda będzie skuteczna dla Ciebie. Niech lęk i zmartwienia znikną ze swojego życia, ustępując dobre i pozytywne!