608 Shares 7100 views

Jak gotować pizzę w mikrofalówce. Jak gotować ciasto na pizzę w mikrofalówce

Jak gotować pizzę w mikrofalówce na szybką i lekką przekąskę? To pytanie jest szczególnie zainteresowany tym, którzy bardzo lubią tego włoskiego danie, ale zaangażować się w jego tworzenie z wykorzystaniem pieca nie chce. Dlatego w niniejszym artykule, zdecydowaliśmy się rozważyć kilka sposobów , jak zrobić pizzę w mikrofalówce, więc okazało się najbardziej smaczne i pożywne.

Puff włoskie danie z nadzieniem serowym

Bardzo rzadko jest to produkt wykonany z ciasta francuskiego. I na próżno. Wszakże pizzy okazuje delikatne, soczyste i miękkie. Ponadto, w celu uproszczenia procedury przygotowania tej potrawy może być za pomocą gotowych baz nabytych w sklepie. Chociaż zagnieść ciasto jak ty, nie ma nic trudnego.

Tak więc, za przygotowanie kanapki, musimy podstawy:

 • biała mąka przesiewa – 1.5 filiżanek;
 • Oczyszczona woda do picia – pół filiżanki;
 • pieczenia margaryna lub masło – 105 g;
 • piasek Cukier – deser łyżka;
 • drobnej soli – pół łyżką.

Sposób wytwarzania podstawy

Ciasto francuskie na pizzę w kuchence mikrofalowej należy gotowane wyłącznie na receptę. Aby to zrobić, ścięcie tłuszczu (margaryny) do gotowania za pomocą ostrego noża, a następnie mielenia go do okruchów z mąki pszennej. Ponadto potrzebne w zimnej wodzie do rozpuszczenia cukru, drobnej soli i wlać powstałej masy z kruchego mieszaniny margaryny. Wszystkie składniki powinny być ugniata dobrze (aż będzie gładkie), umieścić w worku i pozostawić na 1-3 godzin w lodówce. Po krótkim bazie ekspozycji należy rozciągnąć w cienkiej warstwie, złożonego na pół i powtórzenie tej procedury 6-8 razy.

Przed nadzieniem serowym pokrywa ciasto, zaleca się, że pre-piec w kuchence mikrofalowej. Aby to zrobić, warstwowa struktura musi być przecięty na pół tak, że jest dobrze przygotowany w formie. Następnie rozszerzony arkusz należy położyć na talerzu i wysłać w mikrofali przez 5-7 minuty. Moc pieca podczas pieczenia musi być 800-900 watów.

Niezbędne składniki na nadzienie:

 • mleko kiełbasa – 2-3 szt;.
 • sos pomidorowy lub ketchup ostry – 3 duże łyżki;
 • niskotłuszczowe majonezy – 2 duże łyżki;
 • ser twardy – 220

Końcowym etapem wytwarzania

W ogóle, pizzy do domu w kuchence mikrofalowej pieczony przez 7-8 minuty. To była taka niesamowita szybkość przygotowania i sprawia, że ta potrawa jest popularna wśród tych, którzy nie są obojętni na prawdziwej kuchni włoskiej. Gdy zasada jest gotowa, jest konieczne, aby mieszać majonez niskotłuszczowej i keczup, umieścić w powstałej masie na ciasto, umieścić cienkie plasterki kiełbasy posypać obficie tarty ser mieszanki ciasta. W takim naczyniu w piecu musi wytrzymać około 30-45 sekund. Podawać do stołu powinien być w stanie gorącym z silnym i słodkiej herbaty.

Jak gotować pizzę w cieście jaja mikrofalowa?

Prezentowana pizza jest kilka razy szybciej niż z warstwowego podłoża. Co więcej, okazuje się, jest znacznie cieńsza i nie wymaga długiego ugniatanie.

Aby przygotować takie ramy należy zakupić:

 • Światło mąka pszenna – 250 g;
 • normalną wodę pitną – 100 ml;
 • sól mały – szczypty Para;
 • Średnio kurczaka jajko – 1 szt;.
 • rafinowany olej roślinny – 30 ml.

ciasto

Przed gotować pizzę w mikrofalówce, należy dobrze ugniata spójnej i jednolitej podstawy. Aby to zrobić, trzeba małej misce ubij jajka, wlać rafinowanego oleju, normalną wodę pitną i wlać soli kuchennej z mąki pszennej. Dodatkowe składniki wymagane mieszanie do miękkiego i elastycznego ciasta. Podczas przetworzonych produktów do napełniania powinny być umieszczone w folię i zostawić w temperaturze pokojowej przez 35-45 minut.

Potrzebne składniki do napełniania:

 • grzyb grzyby lub marynowanych – 120 g;
 • świeże czerwone pomidory; – 2 szt.
 • majonez tłuszczu – 175 g;
 • gatunki serów każde ciało stałe – 140 g;
 • aromatyczne szynka – 80 g;
 • oliwek albo oliwek w puszkach – pół słoik.

Etapowe przetwarzanie produktów

Jak gotować pizzę w mikrofalówce smaczne i szybko? Odpowiedź na pytanie, mogłaby służyć jako receptury. Po jaj ciasto ugniata się do takich dań w ciągu kilku minut, a nadzienie polega tylko proste składniki, które nie wymagają długiej obróbce cieplnej.

A zatem, dla natychmiastowego sporządzania pizzy w kuchence mikrofalowej, powinna posiekać marynowane grzyby i grzybów na cienkie płytki, cięte świeże pomidory, oliwki, oliwek lub plastry szynki smakowego – netolstym słoma. Wymaga to również samodzielne danie drobno Zetrzeć ser.

Proces formowania i pieczenia pizzy

Po tym jak wszystkie składniki do napełniania są gotowe, muszą być usunięte z ciasta woreczek jaj cienko toczyć się do zbiornika, położonej w natłuszczonej formie i górna są naprzemiennie umieszczone z następujących elementów: warstwy majonezu tłuszczu koła dojrzałych pomidorów płyta marynowane grzyby, szynki oliwkami i tartym serem. Jako taki, danie jest wymagane, aby umieścić w kuchence mikrofalowej i gotować z maksymalną mocą przez 7-10 minut. Okresowo otwierać urządzenia i upewnić się, że pizza nie przegrzać.

Jak przedstawić włoską potrawę na stole?

Szybka pizzy w piecu mikrofalowym daje bardzo chrupiące i smaczne. Jeśli wolisz, aby zjeść posiłek w łagodnej formie gotowego produktu zaleca się umieścić w plastikowym worku i moczyć w niej przez 30-40 minut. Podawać soczyste, delikatne i obfite pizza z pieczarkami i szynką na stole powinno być z gorącą herbatą lub innego słodkiego napoju. Bon appetit!

zdrowa rada

W takim przypadku, jeśli chcesz przekąskę zjeść pyszną pizzę, ale czas na jego przygotowanie nie wystarczy, można kupić gotowy produkt, półprodukt w sklepie. Pizza zamrożone kucharzy mikrofalowych tak łatwo i tak podobna domowej roboty. Aby to zrobić, produkt zimno jest wymagane, aby umieścić na płaskiej płycie, uprzednio wyłożonej papierem do pieczenia. Następnie półwyrób musi obejmować, w szczególności przeznaczone do tego pieca, a następnie włączyć do grzania przez 8-10 minut. W tym czasie, pizza jest całkowicie rozmrożone, a wraz z parzona.