106 Shares 5859 views

„Katarzyna Hall” Krasnodar: wszystko jest możliwe!

Do przeprowadzenia badania lub spotkanie, trzeba salę konferencyjną. Aby wziąć ślub, trzeba urząd rejestru, a dla uczczenia triumfu i potrzebują miejsca dla niego. Wszystkie te udogodnienia zapewni Ci piękno miasta Krasnodar.


"Ekaterinensky Hall" (Krasnodar): konferencje i negocjacje

Duże przedsiębiorstwa i politycy są często zmuszeni do prowadzenia negocjacji i spotkań. I dla takich rzeczy na pewno trzeba komfortowe pokoje dla rozmów i spotkań. „Katarzyna Hall” będzie działać dobrze w takich przypadkach. Krasnodar – to główne miasto, ale uważają, że jest to dobre miejsce dla spotkań biznesowych jest trudne.

Hala jest na tyle duża i może pomieścić ponad trzysta osób. „Katarzyna Hall” jest jednym z najlepszych w swoim rodzaju. Wewnątrz jest dobrze rozwinięta wentylacja i klimatyzacja system, a więc powietrze jest zawsze fajne i świeże. Dlatego goście zawsze będą się w nim komfortowo.

„Katarzyna Hall” (Krasnodar) zapewnienie wszystkim zainteresowanym trzydzieści okrągłych stolików i dziesięć krzeseł w każdym z nich. To zapewni maksymalny komfort podczas wszelkich spotkań biznesowych.

Również „Katarzyna Hall” (Krasnodar, ul. Oficer, 47) swobodnie mogą być dostarczone do innych wydarzeń, święta, urodziny, wesela, skali i bankiety.

Pałac Ślubów w Krasnodarze

Aby przeprowadzić rejestrację ślubną, trzeba będzie Urząd stanu cywilnego, „Catherine Hall”. Krasnodar od kilku lat słynie z wesela pałacowych. Ponadto, urząd ten rejestr jest jednym z największych rejestracji lokali na południu Rosji. Jest pięknie i świątecznie salę i odgrywa miła muzyka w wykonaniu muzyków.

Powitanie słowa czytać do młodych kobiet z dobrze zorganizowaną mowy. W skrócie, wszystkich tych, którzy przyszli do odwiedzenia, a zwłaszcza młodzi są zawsze zadowoleni. W oczekiwaniu na ceremonię rozpoczęcia i zapis brzmi pięknie i melodyjną muzykę. biurko rejestracyjny znajduje się na niewielkim wzgórzu z kilku etapów. Dlatego wszyscy obecni goście będą mogli zobaczyć nowożeńcom, a żaden z nich będzie trzeba szukać dogodnej lokalizacji w pomieszczeniu.

"Katarzyna Hall" (Krasnodar): mała sala

Small Hall oferuje gościom doskonały lekki i wygodny pokój, który składa się z kilku oddzielnych pomieszczeniach. Narzeczeni będą oddzielone od gości. To jest w celu umożliwienia para być sama ze sobą i cieszyć się prywatność przed ceremonią.

Jeśli ślub jest obchodzony w zimie, podczas gdy goście będą dostarczane i szafa, w którym można zmienić ubranie i umieścić swoje rzeczy. Przylegający do hali, na ulicy, stoi piękna fontanna, przy której będzie można dokonać wspólne zdjęcie. Na życzenie Goście mają możliwość chodzenia na Chistyakovskaya gaju, ponieważ istnieje Wedding zaułek i innych najpopularniejszych lokali weselnych. Pamiętaj, że aby ubiegać się o rejestrację małżeństwa osobiście i potrzebują dwa miesiące przed czasem, kiedy zdecydował się na ślub. Przyszły mąż i żona personel pomoże w sprawach organizacyjnych dotyczących godzinę zdarzenia oraz dobór odpowiednich pomieszczeń, oferowanych „Katarzyna Hall”. Krasnodar – ważnym i rozwijającym się miastem, więc władze miasta robią wszystko, co możliwe, aby zapewnić komfort swoich obywateli.