189 Shares 6834 views

Jak zaoszczędzić pieniądze na wesele dla gości niczego nie zauważył?

Kiedy planujesz ślub, koszty mogą przekroczyć wszelkie oczekiwania. I zanim się zorientujesz i są świadomi o tym, po prostu bezmyślnie roztrwonił swój budżet. Każda para szuka sposobów, jak najlepiej, aby zaoszczędzić pieniądze na swój ślub, ale nikt nie chce być triumf gości nazywa tanie. Wyzwanie polega na znalezieniu sposobów na zmniejszenie kosztów wesela. Poniższe wskazówki pomogą Ci znaleźć rozwiązanie w jaki sposób obniżyć koszty, ale nie rezygnować styl w taki wielki dzień dla ślubu należy pamiętać zawsze.


Zrób sobie zaproszenia ślubne

Nawet jeśli nie jesteś profesjonalnym grafikiem, istnieje wiele zasobów internetowych, które oferują darmowe szablony zaproszeń ślubnych. Ogromna liczba, można wybrać odpowiedni dla swojej niezapomnianej uroczystości.

Wydrukowane próbki ślubne dać młodzieży możliwość modelowania własnych zaproszeń ślubnych przy użyciu różnych szablonów, które umożliwiają parom modyfikować swoje dane ślubnych i informacje. Dodatkowym atutem tych zaproszeń jest to, że para może wydrukować tyle kopii, ile potrzebują, ponieważ nie istnieją minimalne ilości zamówień jak tradycyjnym sklepie z artykułami biurowymi. Opcja ta pozwala również na wydrukowanie zaproszeń na drukarce w domu lub w lokalnej drukarni, ale znowu, to wszystko zależy od budżetu, który oblicza pary.

zaproszenia ślubne w postaci zdjęć swojego stawu jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego budżetu.

Stworzenie dekoracji ślubnych w domu

Przeglądu i sprawdzenia przedmioty codziennego użytku w domu, aby włączyć je do twórczego stylu ślubu. Będziesz w szoku piękne prace, które będą w stanie tworzyć i wykorzystywać obiekty w tym przypadku, byś wyrzucane do śmieci. Przekonasz się, że wiele przedmiotów gospodarstwa domowego może być przekształcony pięknych elementów dekoracyjnych przy użyciu małych puszek farby lub gwasz dać im drugie życie, a to nie będzie zbyt kosztowna sprawa.

Uważnie przyjrzeć się różnych elementów, które normalnie można rzucać do kosza. Najprawdopodobniej rzucisz na tydzień, niektóre obiekty szkło, papier i puszki metalowe. Każda z tych akcesoriów można nadać nowe życie, jeśli uczynić ten proces trochę wysiłku i wyobraźni.

Możesz łatwo stworzyć wystrój na ich ślubie. Zapytaj rodzinę i przyjaciół, aby nie wyrzucić butelkę wina, puszek, słoików dżemu marynat, plastikowych butelek, elementów szklanych, które pomogą Ci zaopatrzyć się w niezbędne materiały. Takie akcesoria potrzebne do dekoracji uroczysty dzień. Następnie uszczelnić każdy z obiektów malowane lub ozdobić innych elementów trudnych do wszystkich z nich idealne na wielki dzień!

Zakupy na pchlich targach iw hurtowni

Iść na zakupy, szukać przedmiotów, które można użyć jako dekoracji ślubnych, naczynia do bufetu. Jeśli kupisz luzem, można zaoszczędzić dużo, czy duże czy małe zakupu. W wielu sklepach można uzyskać znaczne zniżki na przedmioty takie jak naczynia, sztućce, serwetki, napoje i wiele innych.

Pamiętaj, aby skontaktować się z lokalnym pchle targi i sklepy budżetu, ponieważ istnieje wiele użytecznych i tanich przedmiotów, które są idealne do świętowania.

Nie ma znaczenia, gdzie kupić pewne rzeczy, bo po ślubie będzie mógł odzyskać część swoich kosztów, jeśli chcesz sprzedać przedmioty dekoracji ślubnych. I nie wstydź się odsprzedać żadnych przedmiotów, które nie potrzebują, lub podarować je na cele charytatywne.

Jak zaoszczędzić na napojach alkoholowych?

Jeśli budżet jest dość mała, ograniczyć ofertę w barze. Służą tylko piwo i wino – bardzo popularnym sposobem na zmniejszenie kosztów na wesele. Jeśli chcesz zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy, należy wybrać tanie wino.

można zamaskować butelkę, tworzenie spersonalizowanych etykiet. Spowoduje to dodanie szczególnych detalach, które zadowolą swoich gości, a oni nawet nie myśleć o marce wina, które wybrać.

Nawiązać fałszywe tort weselny

Stwórz własną sztuczną tort weselny dla celów dekoracyjnych, a następnie służyć ich goście tort arkuszy. Większość piekarze ocenić ich ciasta w zależności od czasu spędzonego na dekorację (wielkie znaczenie i rozmiar) i wymaga minimalnych arkuszy wykwintne dekoracje, przyczyni się do zmniejszenia kosztów na deser.

Aby zaoszczędzić jeszcze więcej, wybierz tort w sklepie spożywczym, a nawet bardziej korzystne ceny można kupić ciastka i babeczki. Jest również doskonałym rozwiązaniem.

Nie zaprosić DJ

Jeśli szukasz sposobu, aby obniżyć koszty, stworzenie wielkiej odtwarzania dla recepcji – to jest to, co można łatwo zrobić samemu. Istnieje wiele doskonałych aplikacji, które można pobrać do rozpoczęcia odtwarzania na weselu.

Istnieją różne usługi, które można wykorzystać w celu dostosowania własnej muzyki ślub wygodniejsze.

Jeśli zdecydujesz się zaoszczędzić na DJ, wystarczy upewnić się, że wszystkie sprawdzone i przygotowane wcześniej, i że trzeba będzie konkretnej osoby na dzień ślubu, które w przypadku jakichkolwiek problemów technicznych z listy szybko je wyeliminować.

Pomyśl o odpowiednim sklepie odzieżowym

Wiele sklepów zapewniają wiele wspaniałe suknie, począwszy od tradycyjnych białych sukniach, a kończąc na całej palety barw, ceny tych sukien ślubnych są zbyt różne. Jeśli chcesz kupić sukienkę od każdego projektanta, nie zapomnij, że będzie to kosztować znacznie droższe. Rozważyć opcje nie są drogie centra handlowe, aw sklepach można również kupić krótką sukienkę, aby zapisać. Można także wziąć czynsz stroju, zamiast kupować nowy.

Pożyczyć przedmioty na swój ślub

Pożyczyć pozycji z przyjaciółmi i krewnymi, aby wykorzystać je na ślubie. Kto wie, co zostało zapożyczone coś tylko na dzień ślubu? Pomyśl o każdej rodziny lub znajomych, którzy mają elementy, które mogą być przydatne dla Ciebie w swojej celebracji.

Takie akcesoria, takie jak fantazyjne przesiewaczy napoju stanąć do ciast, zestaw do dostarczenia ciasto nie będzie zbędne.

Nie wstydź się pożyczyć te rzeczy od ludzi, których kochasz. To lepsze niż kupując je po prostu do swojego ślubu. W tym przypadku, można zaoszczędzić pieniądze i stworzyć bardziej osobiste ciekawy wystrój. Tylko pamiętaj, aby zwrócić wszystkie elementy w stanie, w którym miała je na swojej imprezie.

Wybierz tanie kwiaty

Wybierając tanie kwiaty do bukietów, takie jak stokrotki lub goździków, można zaoszczędzić sporo pieniędzy, ale nie rezygnować styl. Te kwiaty są dużo tańsze niż w innych bardziej popularnych kompozycji ślubnej i są dostępne przez cały rok.

Zabicia czasu dla koktajli

Jeśli martwisz się o swój budżet, można pominąć oficjalną godzinę koktajl po ceremonii. Zamiast oferując przekąski i koktajle, po prostu pójść na kolację.

Opcja ta działa szczególnie dobrze, jeśli dbasz o zdjęciach na ślubie przed ceremonią. Wtedy nie ma potrzeby oferują dodatkową rozrywkę w postaci koktajli i przekąsek, a goście będą musieli poczekać aż do zakończenia ślub sesję zdjęciową.