136 Shares 9224 views

Modny Chiński pickup Great Wall Wingle 5: Opinie z właścicieli, zalety i wady tego modelu

Średniej wielkości pickup Great Wall Wingle 5 został odsłonięty w 2009 roku. Jakiś czas później, w 2011 roku wstąpił do produkcji linii montażowej. W tym samym czasie i zaczął sprzedawać modele w Rosji. Wiele osób interesuje się stylowym i zgrabny samochód, wyposażony w znakomitą funkcjonalność i niską cenę. Tak szybko zyskał popularność. Kto nie będzie trudno znaleźć pickup Great Wall Wingle 5 właścicieli, ponieważ wiele z nich chętnie dzielą się swoimi wrażeniami z jego „konia żelaza”. I wiele komentarzy naprawdę pomóc zrozumieć dokładnie to, co jest do aktywnego promowania pickupa.


godność

Zakładać przegląd Great Wall Wingle 5 stoi z jego zalet. Jedną z głównych zalet tego modelu, ludzie uważają, że stosunek jakości do ceny. Samochód nawet początkowo kosztować dużo, a teraz Maszyna w ciągu 3-4 lat, a niski przebieg można kupić za 400-500 tysięcy rubli.

Kolejną zaletą pickupa jest jego przestronne i komfortowe kabiny. W drugim rzędzie może pomieścić dwie osoby (trzy z nich, aby zrobić miejsce). Pomimo faktu, że pick-up, tylne siedzenia obfitują. Nawet wysokie osoby nie spocznie na kolanach w przednich oparciach foteli.

Więcej mówią uważnie wszechstronność pobierającej Great Wall Wingle II. Wingle 5 w tym zakresie robi się naprawdę dobrze. Ale to jest najwyższej jakości, które muszą być inny pickup. Szczególnie zadowoleni z właścicieli modeli z hardtops. Nawet w huragan, w towarzystwie deszczu, możliwe jest ładunek i być pewni jego bezpieczeństwo. Poprzeczny bagażnik jest również przydatna – dlinnomery 4-5 metrów są umieszczone. Jednak podczas jazdy wtedy będzie słychać świst wiatru.

Również do plusów obejmować zapewnienie dobrej optyki, duże lustra, wygodne nisz w drzwiach pickup i separacji pod podłokietnikiem. Ponadto nie ma gniazda zapalniczki, które mogą być użyteczne. System klimatyczny jest bardzo silny, szybko chłodzi kabinę latem, a zimą ogrzewa natychmiast. Jej prace, nawiasem mówiąc, nie miało wpływu na dynamikę samochodu.

braki

Mają niemal każdą maszynę. Nie jest wyjątkiem, a Wielki Mur Wingle 5 opinii pozwolić właściciele to potwierdzić.

Słabe montaż kabiny. Właściciele odkryte podczas operacji dużo pęknięć skóry. Twardy plastik i tanie, ale dobrze wygląda i jest łatwa do czyszczenia. Więcej w środku znajduje się zegar analogowy. Drobiazg, ale wielu uważa istnienie tej opcji jest ważne. Również nie ma ogrzewania foteli i lusterek bocznych. Ponadto, nie ma światła, przednie głośniki Żeglarza w przednich drzwiach. Oszczędności na elementach dane pozwalają producentom obniżyć cenę samochodu.

Salon jako całość jest bardzo łatwo zabrudzone, z aktywnej pracy przynajmniej raz w tygodniu trzeba czyścić za pomocą odkurzacza. I błoto leci do organizmu, więc należy go traktować.

Zachowanie na drodze

W związku z tym, istnieje raskhozhest opinie dotyczące odbioru Great Wall Wingle 5. Recenzje właściciele wskazywać na bardzo sztywnym zawieszeniu. Mówią, że czuje nawet najmniejsze nieprawidłowości. I tylną częścią trwale „machanie”. Aby przezwyciężyć tę wadę, że jest to konieczne albo podróżować z kilkoma trzech pasażerów, lub zanurzyć się w bagażniku kilka worków z piaskiem do grawitacji.

Inni uważają, że tę wadę można łatwo wyeliminować napęd na cztery koła i włączenie niskiej transmisji. I wielu nie uda się wykorzystać odbiór średnio dróg, dmuchanie go przez brodach i błota. Mówią także, że „lekarstwo” zawieszenie można zainstalować wysokiej jakości amortyzatorów.

Ale poza tym zachowanie samochodu nie jest zły. Na pick-up zębatki i zębnika sterującego jest stosowana do wspomagania układu kierowniczego oraz dysków hamulcowych wentylowane, wyposażone w ABS i EBD.

silnik

Jeśli chodzi o jednostki napędowe Great Wall Wingle 5, opinie właścicieli wskazać kilka możliwości ich wykonania, a każdy z nich jest inny silnik. Jednak są one słabe. Moc wyraźnie nie wystarcza.

Jednakże, jak wielu twierdzi, do zasilania urządzenie może prilovchilis. Z biegiem czasu okazuje się, aby nabyć umiejętności wyprzedzania ciężarówki i „wycisnąć” z silnika do maksimum. Jednak najbardziej wygodne prędkości dla tej maszyny jest w przedziale 110-120 km / h – konieczne jest, aby pamiętać. Chociaż w rzeczywistości ogranicza się do maksymalnej granicy pickup 157 km / h. Wiele zainteresowania na torze, aby rozpędzić się do 140 km / h. Na gładkiej nawierzchni drogi na pick-up prędkości idzie normalnie, ale wszelkie nieprawidłowości będzie „wziąć” w różnych kierunkach, tak że staje się trudna do opanowania. Odnosi się wrażenie, że samochód nie jest „słuchać” kierowcy.

Ale jasne zaletą tego samochodu jest konsumpcja. 100 „Urban” km zajmuje tylko 10 litrów benzyny. I pod względem zużycia paliwa pickupów Great Wall Wingle 5 bardzo mało wymagająca, tak że mogą one być uzupełniane jako 92-m i 95 m.

Zainteresowany tą maszyną?

Podsumowując, należy stwierdzić, że samochód jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują budżet, ale praktyczny pickup. Oczywiście, ma wady, ale wiele z nich można zamknąć oczy, jeśli pamiętać o cenę samochodu. Również nie może pomóc, ale zachwycać jego wygląd. Po Great Wall Wingle – nie utylitarnego ciężarówki. Ten pick-up, który wygląda jak modny, stylowy SUV, zgodnie z jego cech wizualnych nie jest gorsza od odpowiedników europejskich i japońskich.