361 Shares 7522 views

„Lifan x50”: najciekawsze rzeczy o budżecie i ekonomicznego chińskiej zwrotnicy

„Lifan x50” to nowy chiński wzór, który został przedstawiony na świat w 2014 roku w Pekinie. Jest nowy i kompaktowy crossover. Jego premiera miała miejsce w Federacji Rosyjskiej w sierpniu tego samego 2014 roku. Podczas prądu, 2015, został sprzedany pewną liczbę tych maszyn. Więc co można powiedzieć o tym modelu?

Wymiary i wygląd

Umieszczony „Lifan x50” w młodości z europejskiego projektu zwrotnicy. Jednak w rzeczywistości, to podniesiony hatchback z niektórych funkcji, które są nierozerwalnie związane z SUV.

Choć wygląda dość dobre. Nowoczesny, ciekawy styl, dość oryginalny. W każdym razie, to odpowiada koncepcji firmy w najszerszym. Przednia część sformalizowanych X w kształcie linii. Tylna – U-kształtny. Więcej powierzchowność była bardzo harmonicznych ze względu na stylowe optyki głowy.

Długość auta sięga 4100 mm, wysokość – 1540 mm. Jej szerokość wynosi 1722 mm, a rozstaw osi osiągnie cel 2550 mm. luz mile zaskoczony. Jego rekord wynosi 208 mm. Świetnym rozwiązaniem dla rosyjskich dróg.

architektura wnętrz

Teraz konieczne jest, aby powiedzieć więcej o samochodzie i wnętrza. „Lifan x50” wygląda świetnie, i to jest fakt. Jednak jego wygląd, by tak rzec, dla amatora. To nie jest Mercedes, który jest podobny do ogromnej liczby kierowców, a nie BMW, Ferrari czy Lamborghini nie. Oto funkcje można zauważyć niezwykłą kombinację instrumentów. Jego eksperci zdecydowali w miejscu sportowej w głębokich dzwonów. Centralne położenie autorstwa obrotomierza. Charakteryzuje się jasnym czerwonym tle.

Miłym elementem jest kierownica wielofunkcyjna trzy-ramienny, w którym twórcy zdecydowali się umieścić układ przycisków sterowania audio. Konsola środkowa została przekazana jednostce zarządzania muzyką. On, nawiasem mówiąc, jest w kształcie trapezu. Więcej panel konsoli środkowej ma małą mikroklimat.

Na rosyjskim rynku auto dostępne są rozjazdy, dekoracji wnętrz, która jest wykonana z przyjemnych i niezbyt drogich tworzyw sztucznych. Aby wyglądać bardziej świeże i ciekawe, projektanci postanowili rozcieńczyć wnętrze srebrnymi akcentami. Mają one za zadanie symulować metal.

Praktyczność i wygoda

Przednie fotele z samochodu „Lifan x50” Wygodne, ale pasażerowie z tyłu nie będzie bardzo wygodne. Dwa z nich – tak, ale w trójkę pobyt tak łatwe. W każdym razie, z komfortem.

Maszyna posiada małą, ale dość pojemny ładowni. Wewnątrz wypukłe łuki koła, a drugi rząd może być łatwo składany do tyłu. W związku z tym zwiększy przestrzeń przedziału. Jedyne zastrzeżenie – nie należy się spodziewać, że będzie miało płaską podłogę. I nieporęczne ładunek w bagażniku nie umieścić. Po tym wszystkim, jego objętość w takim stanie rozkłada się tylko 570 litrów. I pod fałszywym piętrze jest rezerwa. Tak, że urządzenie jest nie do przeprowadzenia jej towarów. Ale kilka torby lub worki do łatwego dopasowania.

"Lifan x50": specyfikacje techniczne

Do tej pory Chińczycy opracowali tylko jeden silnik. Silnik benzynowy „kwartet”, której objętość jest równa jeden i pół litra wskaźnika. Ten silnik produkuje 103 koni mechanicznych. Jest napędzany przez silnik 5-biegową manualną skrzynią biegów. Podczas wyboru coraz bezstopniowej zmiany przełożenia. Te PPC generować wszystkie wykonane przyczepność na przedniej osi.

Jeżeli osoba zdecydowała się kupić wersję z „mechanika”, że jego samochód będzie cenią sobie maksymalną prędkość 170 km / h. I skromny paliwa – zaledwie 6,3 litra paliwa w cyklu mieszanym. Zakup samochodu z CVT, osoba staje się właścicielem pojazdu, którego maksymalna – 160 km / h. Zużycie jest więcej – 6,5 litra na 100 km w tym samym cyklu kombinowanym. „Lifan X50” recenzje od krytyków i koneserów dobrych samochodów nie dostać i bardzo pozytywne. Oczywiście, istnieją samochód tańszy i bardziej wydajny. Ponieważ ludzie z kwoty, za którą można było kupić „” Lifan x50”, który podsumowuje można powiedzieć wiele interesujących, decydują się dokonać wyboru na rzecz zagranicznych samochodów 1990/2000-tych. Niech „dorosłą”, ale udowodnione. I bardziej wydajne i trwałe.

sprzęt

Wielu kierowców są zainteresowani w tej maszynie, jako „Lifan x50”. jazdy testowe (których było wiele), wykazały, że jest to – pojazd do jazdy po mieście. Jeżeli dana osoba nie chce być zwycięzcą dróg i wykazać wysokie prędkości i nagłe starty, model ten został stworzony dla niego.

Dobre wyposażenie. Elektryczne wspomaganie kierownicy, poduszka powietrzna, ABS, aluminiowe felgi 15-calowe felgi, klimatyzację, nagłośnienie. Wszystko, co jest potrzebne w ogóle. Istnieją wersje high-end z samochodu „Lifan x50”. Recenzje właścicieli tych modeli mają bardziej pozytywne. Maszyny są wyposażone w ESP, kompleksu multimedialnego z dobrym kolorowym wyświetlaczem, nawigacją, wykończenia wnętrz w skóry, lusterko kamery, pełne wyposażenie elektrowni, sześć poduszek powietrznych, oraz wiele innych.

koszt

Cena – jest to ostatni punkt, który chciałbym powiedzieć. Zatem rosyjskich nabywców dostępne dwie wersje. Pierwszy – to Lifan X50 1,5 MT. Cena samochodu – prawie pół miliona rubli. Maksymalna prędkość – 170 km / h przyspieszenie setek – 11 sekund paliwa – 6,3 litra. W tym modelu, to już opisano powyżej. Po drugie – Lifan X50 1.5 CVT. Wszystkie takie same, tylko maksymalna – 160 km / h, a zużycie paliwa – 6,5 litra. Ta wersja kosztuje 590.000 rubli.

W ogóle, jak to było możliwe, aby zrealizować ten samochód nie jest dla wymagających klientów, dla normalnej, spokojnej jeździe miejskiej, mierzona. W rzeczywistości, ludzie rozumieją i nabycia samochodu celowo. W rzeczywistości, to jest do tego celu jest idealny. Praktyczne, wygodne, łatwe w obsłudze – co jeszcze jest potrzebne, aby dojeżdżać do pracy, do sklepu iz powrotem do domu?