628 Shares 1132 views

„Riston” – premia herbata

„Riston” – herbata, która pojawiła się na półkach sklepów rosyjskich nieco ponad dziesięć lat temu. Ale tym razem było na tyle pić zdobył szacunek profesjonaliści i zyskał popularność w stałej armii nabywców. Co właściwie jest ten produkt i jaki jest jej sekret? Jest to konieczne, aby mówić bardziej szczegółowo.


interesujące wiedzieć

Według legendy, historia znaku towarowego Riston rozpoczął się w XIX wieku, gdy jego przyszły założyciel Earl Dzhorzh Styuart udał się do odległej wyspie Cejlon, do angażowania się w uprawie unikatowych odmian herbaty. Kupując kilka akrów ziemi żyznej położonej na wysokości 1050-1650 metrów nad poziomem morza, łamał im swoje plantacje. Pierwsza klasa „Riston” zostały opracowane po zaledwie sześciu lat. Herbata jest uprawiana w górzystym regionie Dimbulah, różnią się znakomitą wytrzymałość i niesamowite napar pachnący.

1860 był punkt zwrotny w historii tego napoju. W tym czasie, niekorzystne warunki atmosferyczne zniszczyły wiele plantacji kawy. Ta sytuacja dała silny impuls do rozwoju produkcji herbaty. Firma nabyła nową ziemię, co pozwoliło na zwiększenie produkcji. Surowce dostarczane z regionów wysokogórskich, była lepsza jakość. Doprowadziło to do tego, że firma była w stanie wejść w pierwszej trójce, dostarczając produkty pachnące Starego Świata. Legenda głosi również to, że „Riston” – herbata, która podziwiała królową Anglii. Próbowałem raz na lunch nowy napój, była zachwycona i nakazał nawiązać stały dopływ tego produktu do sądu. Dziś „Riston” – herbata, która jest podziwiana przez miliony. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii i profesjonalizmu lokalnej degustator, firma była w stanie zająć pozycję lidera nie tylko w domu na Sri Lance, ale na całym świecie.

Oryginalne opakowanie

Sieć sprzedaży detalicznej jest bardzo łatwy do nauczenia herbata „Riston”. Fotografia pozwala bliżej przyjrzeć się oryginalnym opakowaniu, projekt, który zarząd spółki przywiązuje szczególną wagę. Najczęściej jest to zwykły karton, który rozwija się projektanci firmy robią razem ze specjalistami z renomowanych agencji branding Depot WPF.

Informacje zawarte na opakowaniu, jest bardzo przejrzysty i łatwy do zrozumienia. Szczególną uwagę zwrócono na marką projektanci. Nazwa firmy leży w kształcie czworokąta jasnoczerwony, zwieńczony herbem i umieszczone na kontrastowym tle niebieskiego. Pod nim złotymi literami napis zdobi które tłumaczone na angielski oznacza „ekskluzywną jakość.” Pakiet zawiera szczegółowy opis klasy i łatwo poruszać się po różnych smaków. Niektóre z nich pozwalają nawet na odległość, aby zrozumieć, jaki produkt jest wewnątrz nich. Ostatnio dużo ciekawych Upominek w postaci kartonowych i blaszanych pudełek o różnych kształtach. Wielu z nich są ograniczone do określonych terminach (np Boże Narodzenie). To przyciąga zainteresowanie ze strony kupujących, a tym samym zwiększa rating spółki.

Utworzone przez

Dziś, prawdopodobnie, nie ma takiej osoby, która nigdy nie próbowała herbatę „Riston”. Recenzje większość z nich twierdzi, że produkt jest zasłużenie uważany za jeden z najlepszych herbat na świecie.

Prawdziwi fani nazywają go najlepszym tego przykładem angielskiej herbaty tradycji. Jest to zrozumiałe, ponieważ praca na plantacjach są zbierane z krzewów tylko górne liście są pokryte aksamitnym meszkiem z cienkiej tkaniny. Technolodzy uważnie monitorowane, aby mieć pewność, że przetrwały po zakończeniu leczenia. Uważa się, że ich obecność w opakowaniu, razem z młodych pączków (TIPS) wskazuje świeżość surowców i doskonałej jakości gotowego produktu. opinie klientów potwierdzają tylko ten pogląd. Głównie nabywcy pamiętać jasne, niepowtarzalny smak napoju, a także jego uroczy, doskonały smak. wystarczy otworzyć tylko jeden pakiet, jako mocny charakterystycznym zapachu prostu roztrzepany i wspaniały ekskluzywny smak sprawia, że niezapomniany i rozpoznawalne. Istnieją, oczywiście, i negatywne opinie o produkcie. Ale one należą tylko do tych, którzy po prostu wolą produkt innego producenta.

pozazdroszczenia różnorodność

Teraz prawie każdy kraj na świecie nie może kupić herbata „Riston”. Zasięg tego produktu jest uderzające różnorodność. Firma produkuje czarnej i zielonej herbaty, zarówno w postaci czystej lub z dodatkiem różnych przypraw, owoców i jagód.

Bardzo popularny klasyczny Ceylon Premium i śniadanie angielskie, angielskie Elite herbata z bergamotki i Berry Carnival z aromatem wonnych jagód. Wśród ekspertów zielonej herbaty odróżnić czystej zielonej herbaty i zielonej herbaty z Jasmine. Uważa się, że napój z wyrafinowanego smaku i przyjemnym zapachu kwiatów jaśminu doskonale gasi pragnienie i daje siłę, zanurzenie w słodkiej rozkoszy. Należy również zwrócić uwagę na kolekcję o nazwie „Tea Garden”. Tutaj zamontowany wyrób z odmian zielony i czarny z dodatkiem różnych owoców, krem, olejek różany, karmelu, owoców cytrusowych i wanilii. Miłośnicy nowych smaków musiał zadowolić bogatą kolekcję dar. Oryginalne opakowanie w postaci ciasta, dzbanek, altanki, pudełka z biżuterią Nowy Rok i karuzela dla dzieci przyciąga uwagę kupujących. Wyjątkowy smak tego, co jest w środku, nie pozostawi nikogo obojętnym.