474 Shares 1519 views

Akademia historia VEGU fundamentu, zarządzania

Z podejściem letniej szkoły absolwenci są ożywione dyskusje na temat tego, co robić dalej, czy aby uzyskać wyższe wykształcenie. Wiele zdecydować się na studia po szkole, potem pojawiają się następujące pytania: co wybrać, co uniwersytet zawód, aby dowiedzieć się, i tak dalej. Oczywiście, większość studentów wybiera uczelni publicznych, ale są tacy, którzy uwieść projektów komercyjnych. Na jednym z nich omówimy w tym artykule – jest VEGU Academy. Instytucja ta wymieniona w przeszłości dużo, teraz rozmawiać. Jednak do tej pory nie jest to łatwe do wykonania żadnej jednoznacznej opinii.


Akademia VEGU – co to jest?

Pomimo faktu, że instytucja ta ma więcej niż dwadzieścia lat i ma silne zaplecze szkoleniowe, a ponadto nie są przeszkoleni rocznie ponad dwadzieścia tysięcy ludzi, nie ma wielu wnioskodawców o nim wystarczająco dużo informacji. „Akademia VEGU? Co to jest?” – reaguje tak wielu absolwentów szkół średnich, kiedy powiedziano o nim. Jakoś ta akademia to niesłusznie w cieniu. Chociaż z drugiej strony, to nie potrzebuje reklamy, jego osiągnięcia mówią same za siebie. Cóż, zobaczmy co Academy VEGU dla tego tyłu w odległym 1993 roku.

Jak to wszystko się zaczęło?

W zimie 1993 roku, media w Baszkirii pojawił się sensacyjny artykuł o tworzeniu fundamentalnie nowej instytucji szkolnictwa wyższego – Wschodniej Instytutu Nauk Ekonomicznych Humanistycznego Zarządzania i Prawa (VEGU). Po tym komunikacie komisji selekcyjnej i biura rektora jest dosłownie zalany połączeń i rozmów telefonicznych z prośbą o dalsze informacje na temat tej uczelni, o warunkach wjazdu, o co jest metoda innowacyjnej edukacji i organizacji procesu edukacyjnego.

Przypomina rektor Uniwersytetu EK Minabaev Instytut pojawił się w bardzo trudnym i „głodny” dla edukacji, podczas gdy wyższe, ktoś czekał na mannę z nieba (pieniądze z chudego budżetu państwa), ktoś dostaje depresji, ciągle narzeka na życie ktoś groził zwolnień i strajki, a wiele w lewo na wszystkich zajęciach edukacyjnych. I w tym samym czasie dziesiątki tysięcy absolwentów szkół zostali z wyższym wykształceniem, a także miejsc na uniwersytetach iw instytutach kraju były i pozostają ściśle ograniczona. Cała ta sytuacja jest stopniowo dojrzewa w idei, która stała się rzeczywistością (VEGU Akademia została założona pod koniec stycznia 1993 roku).

trudny okres

Starzy powiedzieć, że na początku marca rozpoczął prawdziwe brzęczenie było ogromne kolejki, personel nie wystarczyło. Studenci, które wyznaczają przypomnieć, że wywiad następnie prowadzona bezpośrednio do rektora i prorektorów. Prace prowadzono w godzinach porannych do późnej nocy, siedem dni w tygodniu. Tak, tylko jeden miesiąc po komisji selekcyjnej już ponad trzy tysiące osób, ale tylko pół tysiąca studentów stało. W rezultacie, około pracownicy Instytutu zaczęła palić gwałtownych namiętności, były łzy i oburzenie, a zagrożenie z tych, którzy nie zdali wywiad.

Prorektor wspomnień

Pamięta pierwszy prorektor Akademii SG Masalimov w tej uczelni, niewielu wierzyło. Na wiosnę 1993 nauczycieli VEGU odbyło naukowej praktyczną konferencję na temat edukacji alternatywnej. Prawie wszyscy uczestnicy wyrazili opinię, że system ten byłby niewykonalny, twierdząc, że jego rozwój będzie trwać co najmniej dwadzieścia lat, pod warunkiem wsparcia ze strony państwa. Niemniej jednak, uniwersytet obsługiwany przez wiele agencji rządowych – ten poradnik i Bashgospedinstituta i Prawo Instytut Spraw Wewnętrznych i innych.

Drugi zestaw

Od pierwszych dni zostały otwarte we wszystkich trzech działach: ekonomicznych, edukacyjnych i prawnych. 52 docentów i 14 profesorów brały udział we współpracy. Potem zaczęły się tworzyć cały skład wydziału, liczba specjalistów, znacznie wzrosła. Jak wspomniano, proces rozpoczął.

Ledwie pierwszych uczniów, aby usiąść przy swoich biurkach, drugi zestaw został ogłoszony. Zainteresowanie instytucji słabnie Adagio kontrast, rosła. Ponownie, biuro przyjęć ustawiły się w długich kolejkach, a nawet przeprowadziła wstępne rekord. W lecie 1993 roku, ponad pięć tysięcy studentów próbowało zrobić w tej szkole, ale miały tylko trzy tysiące.

szybki rozwój

VEGU Academy jest interesujący dla jego niezwykle szybkim tempie powstawania i rozwoju. Po pierwszym roku działalności stało się jasne, że nie powstaje spontanicznie organizacji, a główną uczelnią, która stawia prawdziwe i szlachetne ma na celu opracowanie dobrze zaplanowany system ściśle utrzymać pewien okres. W ciągu zaledwie jednego roku został otwarty: wydawnictwo „Uniwersytet Wschodniej” (druk zakupiony sprzęt); zajęcia komputerowe; własna biblioteka; biura w innych miastach (Belebei, Birsk, Almetyevsk, Tuymazy, Jekaterynburg, Samara, Sterlitamak); Wyższa Szkoła Humanistyczna. Ponadto nie zostały główne kierunki naukowych i prac badawczych, powstały działy administracyjne i pedagogiczne na wydziale. O uczelni mówił.

Oczywiście, nie było przeciwników i zwolenników. Ze względu na fakt, a drugi jest szkoła nadal rośnie. Wynika to głównie ze względu na fakt, że Akademia VEGU zarządza bardzo trudną osobą – doktor nauk historycznych, profesor Eugeniusz Kadyrovich Minnibaev. Ten utalentowany, niekonwencjonalne myślenie człowieka zmontowany zespół, który wie, jak wygrać.

stan Academy

Powstawanie uczelni rozpoczął z jednego pokoju 10 metrów kwadratowych, a dziś VEGU Academy – jest związkiem, który rozprzestrzenił się w całym kraju: od Moskwy i Soczi do Tomska i Nowokuznieck. Dzisiejsi studenci uczelni prowadzone są w przestronnych i jasnych, nowoczesnych sal komputerowych klas, wykorzystanie multimediów unikalnej biblioteki naukowej. W 2007 roku uczelnia przeszła Akredytacyjnej. Opierając się na wynikach Radę Akredytacji Federalnej Służby wydał decyzję, zgodnie z którą VEGU otrzymała status Akademii. Dziś ma bardzo wysoką ocenę wśród rosyjskich uniwersytetów. Ponad 60 procent pracowników dydaktycznych posiada stopnie naukowe lekarzy i kandydatów nauk. Naukowe i działalność badawcza uczniów i nauczycieli organizowanych przez Departament i Instytutu Badawczego Uniwersytetu. VEGU Akademia prowadzi szkolenia dla tysięcy absolwentów i studentów studiów, ponad 40 tysięcy absolwentów pracy w strukturach komercyjnych i państwowych.

Ogólne informacje o uczelni

Dziś VEGU Akademia dysponuje potężną edukacyjnego i bazy materialnej: 28 budynków akademickich w całym kraju; 69 sale komputerowe wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt i oprogramowanie; unikalna biblioteka na fundusz, który składa się z więcej niż jednego miliona książek i podręczników; Biblioteka multimedialna; Specjalny zestaw elektronicznych materiałów dydaktycznych. W ramach Akademii są zarejestrowane szesnaście instytucji, z których pięć znajdują się w Ufie oraz w jedenastu różnych regionów Rosji. Dziś jest przesadą powiedzieć, że uniwersytet ten został powszechnie uznany za publiczności, jak i na szczeblu państwowym. To nie może być. To co działo się w stosunkowo krótkim okresie VEGU Academy. „Co to jest?” – to pytanie zadano na początku tego artykułu, możemy teraz odpowiedzieć – to cały kraj, pracuje i studiuje tysiące ludzi, geografii, stała budowa jest w toku, zwiększając materiały i sprzęt techniczny.

Co to innowacyjna technologia procesu edukacyjnego?

Przewodnik Akademia ustawił przebieg rozwoju procesu kształcenia, zgodnie z rozwojem nowoczesnej technologii cyfrowej, co poważnie przed wszystkimi instytucjami szkolnictwa wyższego w naszym kraju. Na przykład, w VEGU wykonane tłumaczenie wszelkiej literatury metodycznej w formie elektronicznej. To przyczynia się do poprawy dostępu do informacji dla każdego ucznia. Problemem było nawet nie tylko w tym, że nośnik wydruku nie wystarczy dla wszystkich, błąd systemu jest to, że większość informacji zawartych w nich jest przestarzały dużo (według standardów w dwóch uczących się umieścić jeden podręcznik). Powodem jest to, że ścieżka danych z ich wyglądem do momentu dostarczenia do uczniów jest zwykle 5-8 lata. I to jest w dzisiejszym świecie zbyt długo. Po tym wszystkim, w którym żyjemy na szybki rozwój życia nauki i technologii. W akademickich teorii światowych powstać i pójść w zapomnienie z prędkością spadających gwiazd na niebie. W rezultacie, gdy tworzony jest podręcznik, informacje w niej w większości przypadków staje się zbędne. Jak można nauczyć studenta, wykorzystując wiedzę, że już nie jest przydatna? Dlatego Akademia kierownictwo wykorzystuje fakt, że szuka, procesów i wchodzi w procesie uczenia się wszystkie przydatne informacje na bieżąco, – .. To odkryć naukowych oraz rozwoju naukowego i teorie oraz artykuły przez wiodących ekspertów itd Cała ta wiedza przekłada się na formie elektronicznej i natychmiast zostać uwzględnione w procesie edukacyjnym.

Dziś Fundacja Akademia VEGU Biblioteka Cyfrowa ponad 15.000 różnych tytułów. Wśród nich są wyjątkowe: interaktywne systemy szkoleniowe, edukacyjne kompleksy metodyczne, przegląd wykłady i tak dalej.

wniosek

Dziś to nie tylko tekst elektroniczny na monitorze komputera lub tabletu, ale zasób, który może prowadzić dialog z uczniami, co skłoniło go i odpowiadać na pytania uczniów i to sprawdzić. To stworzyło unikalny system pracowników akademickich, którzy systematycznie realizują po drodze mechanizmów kontrolnych na merytoryczną część procesu edukacyjnego. Akademia nie tyle za postępem w niektórych sama się impulsem do rozwoju problemów.

W archiwum uczelni są liczne prace naukowe z jego uczniów, który do dziś nie straciła na znaczeniu. Akademia otworzyła niedawno do niego World Wide Web dostępu. W celu uniknięcia nadużywania tych prac, w wielu programach unikalny tekst zawiera teraz punkt kontrolny – Polska Akademia VEGU. Antiplagiat ma teraz dostęp do prac studentów uniwersytetu, eliminując w ten sposób przepisywania ich z innymi studentami.