319 Shares 8334 views

Siberian Instytut Stosunków Międzynarodowych i Studiów obszarze (SIMOiR): Adres, wydziały, praktyka i zatrudnienie

Praca wielu ludzi marzy na poziomie międzynarodowym. Je zdobyć, trzeba znać język obcy i mieć odpowiednie wykształcenie. Nauka języków i coraz specjalności związane z działalnością dyplomatyczną, politologia, studia orientalne, gospodarka światowa, oferuje syberyjski Instytut Stosunków Międzynarodowych i Studiów obszarze (skrót od uniwersytetu – SIMOiR).


Podstawowe informacje o uczelni

System edukacyjny Instytutu Rosji nie pojawił się tak dawno temu. Autonomiczna organizacja non-profit rozpoczęła swoją pracę w 1998 roku. Jej założycielem był stowarzyszenie współdziałania gospodarczego, który nosi nazwę „syberyjski Umowa”.

Na uczelni posiada licencję na prowadzenie działalności w zakresie edukacji. Został wznowiony w 2016 roku na czas nieokreślony. Ponadto Instytut posiada certyfikat akredytacji wydany w grudniu 2016 roku. To będzie ważny do lipca 2019 r. Oznacza to, że do tego czasu, uniwersytet będzie mógł wydawać dyplomów państwowych i dać wnioskodawcom odroczenie z wojska.

Okoliczne biura i kontakty

Siberian Instytut Stosunków Międzynarodowych i Area znajduje się w Nowosybirsku na ulicy ludu, 14. W przypadku jakichkolwiek problemów podczas kampanii przyjęcie na studia mogą pochodzić od poniedziałku do soboty w godzinach od 9 do 18 godzin. Niedziela – dzień odpoczynku. Ci ludzie, którzy nie mogą przyjść do szkoły w tych godzinach, pracownicy instytutu jest gotowy odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące telefonu, który można znaleźć na oficjalnej stronie.

W SIMOiR (Nowosybirsk) ma e-mail, które można wysłać dokumenty niezbędne do przyjęcia na uniwersytet. Taki sposób podawania dozwolony zasad przyjęcia.

Wydziały w SIMOiR

Siberian Instytut Stosunków Międzynarodowych i Studiów powierzchnia – niewielka uczelnia. Obejmuje on 4 wydziały:

  • stosunków międzynarodowych;
  • Oriental;
  • Politologia;
  • Dodatkowa edukacja.

Pociągi uczelni nie tylko dla jego kraju, ale również na międzynarodowym rynku pracy. Dlatego wydziałach SIMOiR studenci dwóch języków obcych. Pamiętaj, aby uczyć języka angielskiego, ponieważ jest to najbardziej powszechne. Drugi język studenci mają prawo do wyboru własnego (na przykład, chiński, japoński, niemiecki, hiszpański, perski, francuski, włoski).

Wydział Stosunków Międzynarodowych

Zakład Stosunków Międzynarodowych jest najbardziej prestiżowym w instytucie. Chodzi o tego samego programu kształcenia zawodowego. Szkolenie prowadzone jest w pełnym wymiarze godzin, w niepełnym wymiarze czasu pracy i form korespondencji. Proces edukacyjny jest prowadzone przez wysoko wykwalifikowanych nauczycieli. Obejmuje ona kandydatów i lekarzy różnych specjalności, którzy przyszli do pracy w Zakładzie Stosunków Międzynarodowych SIMOiR.

Studenci stać wysoko wykwalifikowani specjaliści badają kilkadziesiąt dyscyplin .. politologia, geopolitykę, współczesnych stosunków międzynarodowych, dyplomacji, czynności konsularnych itd Po ukończeniu studiów na studiach i studiach absolwentów dokumenty ponownie przedkłada SIMOiR aby kontynuować studia na Program mistrza.

Wydział Orientalistyczny

Ta jednostka strukturalna istnieje w instytucie, szkoli studentów w „Foreign Studies obszarze”. Wydział odgrywa ważną rolę w systemie edukacyjnym w regionie, ponieważ przygotowuje specjalistów potrzebnych teraz do ustanowienia połączenia z innymi krajami.

Wydział Orientalistyczny pozwala studentom uczyć się przedmiotów takich jak etnologii, historii, kultury, polityki zagranicznej badanych krajach, stosunków międzynarodowych w sferze gospodarczej. Po ukończeniu studiów absolwenci SIMOiR będą pracować we współpracy z Chin, Japonii, Mongolii, Kirgistanu, Kazachstanu, Iranu, Tajlandii i innych krajach.

podział polityczny

Instytut Nauk Politycznych Wydziału oferuje kierunek przychodzące 2 – „nauka społeczna i polityka publiczna” i „nauki polityczne”. Szkolenie jest prowadzone z naciskiem na kwestie międzynarodowe.

Przedmioty nauczane w wydziale wiodących naukowców z uczelni. Organizacja procesu kształcenia na wysokim poziomie pomaga wychowania uczniów zakwalifikowanych. politolodzy po ukończeniu studiów mogą pracować w Zgromadzeniu Federalnym Rosji, departamenty realizujące politykę zagraniczną naszego kraju, partii politycznych, międzynarodowych i rosyjskich koncernów.

Jednostka dodatkowa edukacja

Z biegiem czasu, ważne zmiany odbywają się w świat, aby zdawać sobie sprawę z każdego specjalisty. Aby zaktualizować wiedzę syberyjski Instytutu Stosunków Międzynarodowych i Regionalnego Dodany wydziale dodatkowej edukacji. Prowadzi specjalne kursy szkoleniowe.

Również na wydziale dokształcania realizowane przekwalifikowania. Wpisujących się w program przeznaczony do kilku godzin, ludzie stają się specjalistami w ich nowym obszarze. W okresie szkolenia nabywają podstawową wiedzę niezbędną do dalszej pracy.

Na Wydziale dodatkowego kształcenia w pracy SIMOiR prowadząc nauczycieli uniwersytetu. Klasy okresowo również zaproszony znanych politologów kraju i świata, prawników, dyplomatów, doświadczonych polityków. Oni przekazać studentom najnowsze informacje, które są przydatne do nich w swoich badaniach i przyszłej pracy w tej specjalności.

Praktyka i zatrudnienie

W liceum, studenci otrzymują teoretyczną i zapamiętywania informacji w wykładach, seminariach, szkoleniach, gier biznesowych. Do jej zamocowania i stosowania studentów wysyłanych do praktyki w różnych państwowych i niepaństwowych. Wielką szansę na uzyskanie praktycznych umiejętności spada do tych ludzi, którzy są oferowane miejsc, takich jak:

  • Administracja Prezydenta;
  • Zgromadzenie Federalne Federacji Rosyjskiej;
  • Rada Europy i UNESCO we Francji;
  • Kongres USA;
  • Uniwersytety-partnerzy europejscy i Wschodniej;
  • Misje zagraniczne w regionach kraju.

W SIMOiR (Nowosybirsk), studenci otrzymują doskonałą znajomość dla pomyślnego zatrudnienia. w stosunkach międzynarodowych ekspertów odbywają się w Ministerstwie Spraw Zagranicznych rosyjskiej ambasady, znajduje się w obcych krajach. Przygotowane orientalistów wyjechać za granicę do pracy w różnych konstrukcji obcej (w Chinach, Japonii, Tajlandii, Turcji i t. D.). Przed analityków politycznych oferuje również wiele możliwości. Z taką specjalną ludzie pracują w Dumie Państwowej, podawanie terytoriów i regionów, miasto hale rosyjskich miast.