467 Shares 8929 views

Numer College 37, tsaritsyno: program nauczania i opinie

W Moskwie istnieje ogromna liczba instytucji, począwszy od szkół i uniwersytetów. Każda instytucja kształci specjalistów w danej dziedzinie życia. Moskwa College № 37 „Tsaritsyno” zaprasza studentów, którzy chcą połączyć swoje życie z zarządzaniem, zarządzaniem hotelu lub technologii informacyjnej. Weźmy bliżej przyjrzeć się tej instytucji edukacyjnych.


Historia instytucji

College „Tsaritsyno”, istniejące w Moskwie, ma bogatą historię. Instytucja, według dokumentów, został otwarty w 1977 roku. To w tym czasie nie było kolegium i szkoły. Jest przygotowany kucharzy, cukierników, kelnerów i barmanów do pracy w restauracjach i hotelach w stolicy. College Educational Institution stało później. Stało się to na razie w 1991 roku. Nazwa liceów była następująca – Wyższa Szkoła Zarządzania hotel „tsaritsyno» № 37.

Z przydzieleniem nowego państwa rozpoczął się nowy okres w historii tej instytucji. Zwiększone zapotrzebowanie na studentów, nowych obszarów szkolenia w związku z przekształceń zachodzących w życiu miasta i kraju. Fakt, że zaczął tworzyć biznes hotel i restauracja. Firmy otwarcia potrzeba specjalistów o wysokim poziomie kwalifikacji i średniego szczebla.

W 2012 roku było kolejnym ważnym wydarzeniem w historii uczelni. Instytucja została przedłużona w wyniku połączenia dwóch szkół w stolicy – na uczelni technicznej i zarządzania uczelni i nowych technologii. Obie te instytucje zaczęły się z powrotem w 1930 roku.

podziały strukturalne

Nowoczesne ssuz ma dość długą nazwę – Moskwa College of Management, Hospitality and Information Technology "Tsaritsyno". Instytucja jest stanem. To jest jak każdy inny szkół i uczelni składa się z jednostek strukturalnych zaangażowanych w przygotowanie studentów w określonych kierunkach.

Biorąc pod uwagę, college № 37 „Tsaritsyno”, następujące biura, które znajdują się w stolicy w różnych lokalizacjach:

 • Jednostka restauracyjne i gospody przemysłowa – Shipilovsky passage, 37, cor .. 1;
 • Polytechnic Division – ul. Ogólnie Biełow, d4 .;
 • Dział IT i zarządzanie – Str. Ogólne Biełow, d. 6.

Programy szkoleniowe na Wydziale restauracji i hotelarstwie

Na „Tsaritsyno” gałęzi absolwentów biznesowych restauracyjnych i hotelowych 9 i 11 zajęć na studiach oferuje 3 kursy dla edukacji zawodowej. Pierwsze dotyczy usług hotelowych. Studenci uczą się organizować usługi dla gości, turystów, sprzedając im różne jedzenie w hotelu, rezerwacji sali ćwiczeń i wyciąg ludzi opuszczania hotelu.

Drugi program szkolenia (specjalność) College – „Technologia produktów gastronomicznych”. Jej uczniowie uczą się przygotowywać półprodukty, dania gorące i zimne, ciasta, ciastka, desery.

Obok Wydziału specjalność restauracji i hotelu biznesu – jest „Organizacja usług w gastronomii”. Podczas rozwoju tego programu szkoleniowego dla wszystkich absolwentów są przyznawane menedżera kwalifikacyjnego. Młodzi profesjonaliści, którzy otrzymali „Tsaritsyno” dyplom uczelni może zorganizować posiłki w swoich organizacjach, aby monitorować jakość produktu jest przygotowany i świadczyła usługi dla zwiedzających.

Utrzymanie w biurze restauracji i hotelarstwie

College № 37 „caryca” – jest instytucją edukacyjną, która słynie z nowoczesnym podejściem do organizacji zajęć edukacyjnych. Ssuz lat istnienia stworzył dość bogaty materiał i bazę techniczną i jest obecnie zaangażowana w jego modernizacji, aktualizacji, ponieważ szkolenie praktyczne studentów zależy od niego.

W dziale działalności hotelarskiej i gastronomicznej ma wiele różnych pomieszczeniach. Na przykład, istnieją 3 sklep. Pierwszy odpowiednio wyposażone, aby studenci mogli dowiedzieć się, jak przygotować specjały kulinarne. Drugi warsztat jest dostępny dla studentów za przygotowanie maszyn i urządzeń cukierniczych. Trzeci dział – to pizzeria.

Specjały na Politechnice wydziału

W instytucjach edukacyjnych stolicy na Politechnice wydziału oferuje różne programy studiów, począwszy od systemów komputerowych i wykończeniowe usługi w transporcie lotniczym. Kandydaci przyjęci w liczbie ssuz 37 „Tsaritsyno” (College of Hospitality Management, SEI, Moskwa), można spodziewać się w przyszłości następujące kwalifikacje:

 1. Technik-programista. Kwalifikacja ta jest przypisana do specjalności „Programowanie w systemach komputerowych.” Jest to najbardziej popularny w college'u. wiedza otrzymana tutaj pomoże w przyszłości do opracowania programów komputerowych i aplikacji.
 2. Technik systemów komputerowych i kompleksy. Kwalifikacja ta jest najmniej popularne. Studenci, którzy wybierają ten program, nauczyć się przeprowadzać konserwację, konfigurację systemów komputerowych oraz ich komponentów.
 3. Radio Technician. Kwalifikacja ta jest oferowana w „carycy” kolegium „Radioapparatostroenii”. Wezwał specjalności zapewnia maksymalną możliwą ilość ćwiczeń praktycznych, w których studenci uczą się zebrać wiele urządzeń bezprzewodowych.
 4. Specjaliści od transportu w transporcie lotniczym. Absolwenci liceów z tej kwalifikacji są w stanie zorganizować proces transportowy dostarczania ładunków i pasażerów.

Materiał i techniczne podstawy wydziału na Politechnice

Uzyskanie wysokiej jakości wykształcenie techniczne jest niemożliwe bez uczenia się przez działanie. College № 37 „Tsaritsyno” upewnić się, że studenci Politechnika urzędy mogą odbierać i rozwijania niezbędnych umiejętności w szkołach zawodowych. Do tej instytucji utworzonego w Structural Division nowoczesnych materiałów i zasady techniczne. Składa się z kilku laboratoriów:

 • Technologie informacyjne w działalności zawodowej;
 • elektroniczny inżynieria, elektronika, elektroradioizmereny;
 • Materiałów, urządzeń bezprzewodowych, mikroprocesory i układy mikroprocesorowe;
 • Radio przyjmowania i przekazywania urządzeń, itd. d.

Oprócz laboratoriów w strukturze Politechniki oddziału GBPOU „Szkoła № 37” Tsaritsyno „” stworzył warsztaty: elektroradiomontazhnuyu, elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych, rezerwacja i sprzedaż biletów usługi, organizacja usługi transportowej.

Programy szkoleniowe w dziale IT i zarządzania

Jest to podział strukturalny oferuje szeroki wachlarz szkoleń. Na studiach „Tsaritsyno” najbardziej poszukiwanych i prestiżowe z nich są takie specjały jak „Bankowej”, „Ekonomia i Wham. rachunkowości”. Na pierwszej z tych uczniów są wprowadzane do systemu bankowego naszego kraju, działalność organizacji kredytowych świadczenia usług oraz bieżącej działalności. Przy opracowywaniu programów szkoleniowych absolwentów mogą zawierać transakcje płatnicze, pożyczać, udziału na rachunkach bankowych.

Na „Ekonomii i Wham. Rachunkowość "Szkoła № 37" Tsaritsyno „(Moskwa) przygotowuje księgowych. Jest to jeden z najstarszych zawodów, które nie utraciły swoje znaczenie i konieczność we współczesnym świecie. Studentów studiujących na tej specjalności w celu udokumentowania operacji gospodarczych, wykonywanie obliczeń, aby przeprowadzić rejestrację podatkową.

Materiał i baza techniczna działu IT i zarządzania

Nowoczesne materiały i zaplecze techniczne oraz posiada Wydział Informatyki i Zarządzania. Składa się z wyposażonych laboratoriach. Oto nazwy kilku pomieszczeń, w których ćwiczenia praktyczne dla „Tsaritsyno” studentów:

 • architektura PC, montaż, obsługa, montaż sprzętu komputerowego;
 • sieci komputerowe i telekomunikacja, wykorzystanie i ochrona sprzętu i oprogramowania urządzeń infrastruktury sieciowej, systemów operacyjnych i środowisk;
 • Podstawy zasilanie elektryczne, sprzęt elektroniczny;
 • pomiary elektryczne, przetwarzanie danych i urządzeń pomiarowych, sygnały radiowe i obwodu;
 • Zastosowane elektryczne obwody cyfrowe układy mikroprocesorowe, mikroprocesor;
 • szczegóły systemów lotniczych i oprzyrządowanie, systemów lotniczych i urządzeń;
 • programowanie i bazy danych, systemy informacyjne i komunikacyjne;
 • Chemiczne laboratorium analitycznego, kontroli wody i powietrza i inne.

Zadzwoń Harmonogram w szkole

Wchodzących na moskiewskim College «Tsaritsyno» № 37, zainteresowany życia studenckiego. Pierwszą rzeczą, aby dowiedzieć się – jest harmonogram rozmów. Każda para trwa 1,5 godziny w normalny dzień szkoły:

 • Pierwsza para rozpoczyna się od 9 godz. 00 min. i kończy się na 10 godz. 30 min. Zmiana przychodzi po to trwa 20 minut.
 • Druga para jest podzielone na dwie klasy, rozpoczyna się 10 godz. 50 min. Pierwsza sesja jest zakończona w 11 godz. 35 min. Po zaczyna zmianę 20 minut. Koniec drugiego działanie 12 godz. 40 min, a zmiana rozpoczyna się.
 • Trzecia para zaczyna się na 13 godz. 00 min. i kończy się na 14 godz. 30 min. Zmianę pomiędzy trzecią i czwartą parę 10 minut.
 • Czwarta para zaczyna się na 14 godz. 40 min. i trwa do 16 godz. 10 min.

College «tsaritsyno» № 37: plan treningowy

Plan po otrzymaniu patrząc na uczelni na stoisku informacyjnym. Dobrze zaznajomieni z nim niektórzy studenci na oficjalnej stronie internetowej tej instytucji. Wydawany nie tylko harmonogram. Można również zobaczyć:

 • harmonogram konsultacji do przygotowania prób i egzaminu;
 • wykres certyfikat pośredniej;
 • wykaz uczniów, którzy są szkolenia za granicą została zaoferowana.

Opinie o instytucji edukacyjnych

Studenci i absolwenci stworzyć pozytywną reputację takiej instytucji, jak kolegium № 37 „Tsaritsyno”. Opinie wskazują, że w średnim pracy zawodowej wśród nauczycieli są prawdziwymi profesjonalistami. Studenci podziękować im za ich ciężką pracę, wytrzymałość, cierpliwość, ponieważ zawsze staramy się rozwijać od uczniów wczorajszych wykwalifikowanych.

Studenci również zauważyć, że uczelnie (dawna Wyższa Szkoła Zarządzania Gościnność „Tsaritsyno” Number 37, KGH „Tsaritsyno” ) Jest aktywnie zaangażowany we współpracę międzynarodową. Każdego roku grupa studentów wysłał do szkolenia we Włoszech czy w Niemczech. Z powodu podróży, uczniowie będą uczyć się wielu nowych i ciekawych rzeczy o krajach partnerskich obcych, poprawić swoje umiejętności językowe, opanować technologię przygotowania potraw narodowych.