850 Shares 4482 views

uczestnik katalog: Regionalne Krasnojarsk

Krasnojarsk – wystarczająco duże miasto. Jest dobrze rozwinięta edukacja. Wewnątrz rozliczenie przebiega wiele szkół, które oferują wysokie absolwentów do otrzymania prestiżowego zawodu. Jednym z nich jest Szkoła Krasnojarsku. Na podstawie 9 klas wnioskodawców mogą być wysyłane do różnych działów. Ten medycznych, technicznych, ekonomicznych i wiele innych specjałów. Bardzo ważne jest, że w czasie nauki dla chłopców pod warunkiem, wytchnienie od służby w siłach zbrojnych Rosji. Po ukończeniu studiów student otrzymuje specjalizuje wtórnej edukacji. Z tego dyplomu, można dostać pracę lub kontynuować naukę w wyższych instytucjach edukacyjnych. Więc spójrzmy na najbardziej popularnych uczelni w Krasnojarsku.

Krasnojarsk Medical College

W tej szkole można nauczyć się być specjalistą opieki lub położnej. Przyjmowanie wniosków rozpoczyna się na początku lata, egzaminy wstępne odbywają się zazwyczaj w sierpniu. Uczelnia oferuje dwie formy szkolenia: w pełnym i niepełnym wymiarze czasu pracy. Ten ostatni jest idealny dla tych, którzy są już stosowane. Po zakończeniu uczniów klas 11th studiuje w pełnym wymiarze czasu – około trzech lat, a zaocznie – na okres jednego roku więcej. Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu (Krasnojarsk) zapewnia jedynie wnioskodawcy budżet miejsc. Na dobry występ stypendium państwowego. Prawie wszyscy absolwenci uczelni są zaopatrzone w pracy w placówkach medycznych i Krasnojarsk Territory, również koncesje na przyjęcie do szkół wyższych miasta do dalszego kształcenia zawodowego.

Krasnojarsk Transport drogowy College

Instytucja z ponad pół wieku historii ma na celu dostarczenie niezbędnych aplikacji i umiejętności technicznych do przyszłych specjalistów branży transportu ciężarowego. Szkolenie jest prowadzone w następujących specjalnościach:

 • Auto mechanik, kierowca kategorii B i C.
 • Kierowca pojazdów drogowych. Wydane spychacz, opiekun kierowca.
 • operator żurawia.
 • Technik organizacji transportu drogowego.
 • Specjalista w zakresie konserwacji i naprawy pojazdów.

Na techniki można się nauczyć, którą ukończył jako 9 i 11 klas gimnazjum. Uczestnicy proszeni są o wpisanie w niepełnym wymiarze czasu pracy lub biuro w pełnym wymiarze godzin. Takie formy kształcenia mają niemal wszystkie uczelnie w Krasnojarsku. Z mechaniki i maszynistów zestawu prowadzona jest tylko między dziewiątym równiarki. Są przeszkoleni w pełnym wymiarze czasu. Inne propozycje dla nich, niestety, nie jest przewidziane. Dowiedz przyszłych specjalistów w następującym harmonogramem: 34 miesiącach regularnego wpisu, 46 – w formie głosowania nieobecnego.

Kolegium Radio Elektroniki i Technik Informacyjnych w Krasnojarsku

Ta szkoła jest jedną z najstarszych szkół w mieście. Wszyscy zapisani uczniowie są gwarantowane, aby otrzymać najwyższy zestaw wiedzy. Chłopcy ćwiczyć w zakładach produkcyjnych, jak i poza miastem. Po ukończeniu studiów chętnie podjęcia pracy w organizacjach działających w regionie. Warto zauważyć, że nie wszystkie uczelnie Krasnojarsk zatrudniać absolwentów. Nawiasem mówiąc, to instytucja edukacyjna zróżnicowana. Tutaj oferujemy szkolenia w ponad 10 rodzajów specjalności:

 • Gospodarka i zarządzanie kontami.
 • Systemy informacyjne.
 • sieciami komputerowymi.
 • Administracja sieciami lokalnymi.
 • Programowanie.
 • Bankowego.
 • Bezpieczeństwo pożarowe.
 • Technologie różnych zautomatyzowanych procesów w przetwórstwie przemysłowym.

Praktycznie we wszystkich specjalności mają zarówno budżet i siedzenia premium, oferuje wnioskodawcom możliwość wyboru różnych form kształcenia. W tej szkole uczniowie są prawdopodobnie najbardziej konkurencyjne umiejętności aby zostać zgłoszone przez ekspertów. Wszystkie uczelnie Krasnojarsk pracują na najnowszej technologii i każdego roku chętnie poznać nowych studentów.