316 Shares 2862 views

instytucje wojskowe w Moskwie: lista, ocenił, adres

Wszelkie wojskowa instytucja edukacyjna, czy to szkoła lub uczelnia, można z pewnością uznać za miejsce, gdzie podniesienie realnych ludzi, prawdziwych obrońców ojczyzny. Korzyści z takich szkół – dużo. To i wiele uwagi poświęca się kształceniu studentów oraz wysoki poziom wiedzy w porównaniu do średniej w kraju i zbilansowanej diety oraz bezpłatne zakwaterowanie i stałej renty. Ale podstawowym Niewątpliwą zaletą wojskowych instytucji edukacyjnych – okazja, by stać się bardziej niezależna i gotowa na wszystko, co może się zdarzyć w życiu.


Obecnie istnieje duża liczba instytucji wojskowych w Moskwie, które specjalizują się w szkoleniu wysoko wykwalifikowanego personelu do pracy w taki czy inny sposób związanych z wojskowymi lub sił bezpieczeństwa. Z tego powodu wielu wnioskodawców, którzy pragną poświęcić się służbie ojczyźnie, często zadawanych pytań jest całkiem racjonalne: co uniwersytet lepiej uczenia środowisko? Gdzie bardziej perspektywy? Gdzie lepiej zrobić?

Moskwa, jak wiadomo, jest znana na poziomie szkolnictwa wyższego, a to przyciąga szkół wyższych, szkół i uczelni z całego kraju. I instytucji wojskowych w Moskwie – nie jest wyjątkiem. Ogółem w stolicy, istnieje około dziesięć wojskowe wyższe uczelnie i struktury władzy uczelni. Na edukację, główną specjalizacją który jest wojskowym, należy porozmawiać. Poniżej znajduje się lista i ranking szkół wojskowych.

instytucje wojskowe w Moskwie ocena

Lista ta została sporządzona zgodnie z uczniem sprzężenia zwrotnego, rodziców i nauczycieli. 8 szkół zostały wybrane na podstawie nich.

Akademia Państwowej Straży Pożarnej z EMERCOM Rosji

Instytucja ta kształci specjalistów, którzy będą bronić ludność i terytorium kraju przez pożar i inne klęski żywiołowe i chemicznych. W liceum, są tylko 4 kierunkach, z których większość była i pozostaje „bezpieczeństwo pożarowe”. Najważniejsze bogactwo Academy – to nie jest nowoczesny sprzęt i doskonalenie nauczycieli – kandydatów i doktorów nauk. Warto jednak wspomnieć, że w warunkach, w których uczniowie są wychowani: uniwersytet jest wyposażony w 16-piętrowym akademiku, siłownię, basen i wiele innych instytucji, w której studenci spędzają wolny czas. Ponadto, istnieje stale zajmował różne seminaria, konferencje i dni otwarte, więc instytucja może pracować nikogo widzieć. Wiele instytucji wojskowych w Moskwie są równe tej akademii.

Adres: Moskwa, Boris Galushkina 4.

Akademia Obrony Cywilnej EMERCOM Rosji

Zazwyczaj szkoły wojskowe nie są znane z ogromnej liczby szkoleń, ale to jest wyjątek. On multidyscyplinarnych. Nie uczy się wielu humanitarnych i technicznych – specjalności nauk prawnych, ekonomia, edukacja, reklamy. Instytucja znajduje się w miejscowości Chimki, więc możemy powiedzieć, że jest na liście instytucji wojskowych regionu moskiewskiego i Moskwie.

Adres: Region Moskwa, Chimki, Sokołowski, 1.

Rosyjska Federalna Służba Bezpieczeństwa Academy

Instytucja ta jest wyjątkowa, wielu młodych ludzi stara się zrobić tutaj, ponieważ jest obecnie uważana za kierunek FSB jest bardzo modny i nowoczesny. Ale tutaj jest dość trudne, bo trzeba nie tylko zdać egzamin i test wstępny, ale także przejść wiele testów. Nie wszystkie wojskowe uczelnie w Moskwie zadowolonych z taką poważną próbę. Ale warto, bo być studentem na uczelni – tylko sen. Tu zwraca się uwagę nie tylko do procesu dydaktycznego, ale także rozwój kulturalny studentów – instytucja oparta posiada bibliotekę, centrum rekreacji, różnorodne klubach.

Najpopularniejsze wydziały uczelni są uznawane za „kryptografii” i „bezpieczeństwa komputerowego”.

Adres: Moskwa, Michurinsk aleja, 70.

Moskwa Wojskowy Instytut Federalnej Służby Granicznej FSB

Ta instytucja wojskowa jest uważany za jeden z najlepszych nie tylko w Rosji, ale w całej WNP. Wytwarzanie odbywa się w specjalnościach: polecenie roboczo poszukiwaniu aktywności i kontroli granicznej. Termin badania w Instytucie 5 lat; istnieje możliwość dopuszczenia jako pełnym wymiarze godzin, a na kursach korespondencyjnych (ta ostatnia opcja jest najbardziej istotne dla studentów, którzy mają jedną lub więcej z wykształceniem wyższym). Jednak należy zauważyć, że korespondencja nie oferuje stopień wojskowy. Takie warunki umieścić wszystkie uczelnie wojskowe w Moskwie.

Adres: Moskwa, Ostashkovskaya 15.

Wojskowa Akademia Ministerstwa Obrony

Uniwersytet ten jest dobrze ugruntowana się jako „fabryki” wysoko wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie spraw wojskowych i wywiadu zagranicznego, a jako jeden z czołowych uniwersytetów w Rosji jako całości. VUMO Federacja Rosyjska jest multi – tutaj uczniowie są szkoleni w jedenastu wydziałów, z których 9 specjalizują się w szkoleniu wykwalifikowanego personelu do służby w siłach zbrojnych Rosji. Uczelnia oferuje kształcenie dwupoziomowy absolwentów, który odbywa się na dwudziestu różnych specjalności. VUMO Federacja Rosyjska – nowe słowo w szkoleniu wojskowym.

Adres: Moskwa, Volochaevskaya ulica 3S1.

Wojskowa Akademia Strategicznych Sił Rakietowych im. Petra Velikogo

Akademia została właściwie stworzona na bazie Szkoły Artylerii, założony w 1820 roku w Petersburgu. Warto zauważyć, że ten uniwersytet jest bardzo bogata historia – to nie tylko nazwę, a nawet zmienił lokalizację na spotkanie. Jednak wiadomo, instytucja zasadzie przyniósł jej absolwentów – Akademia wydała ogromny jak na dzisiejsze standardy, liczba prawdziwie wielkich ludzi – bohaterów Związku Radzieckiego, Bohater Federacji Rosyjskiej, Rycerze różnych zleceń. Od 2015 roku uczelnia znajduje się w Balashikha (Region Moskwa) i prowadzi szkolenia w ośmiu różnych specjalności wojskowych.

Adres: Region Moskwa, Balashikha, Karbysheva, 8.

Air Force Academy Inżynieria nazwany Żukowski profesora

Został założony w 1920 roku. Jak wspomniano powyżej Akademii VVIA zmienił wiele nazw od jej powstania, „aż” z moskiewskiego aviatehnikuma do centrum edukacyjnego i naukowego Sił Powietrznych. Stwierdzono również, że znane nazwisko jako Moskiewskiej Szkole Inżynierii Wojskowej, wielu wciąż nazywają akademię tak. VVIA centralna baza w Moskwie, a także oddziały w kilku miastach wojewódzkich w regionie. Szkolenie specjalistów w akademickich zaangażowanych nauczycieli z sześciu wydziałów.

Adres: Moskwa, planetarna, 3.

Wojskowy Instytut Medyczny w Moskwie

Instytucja ta jest dziedziną dość znany instytut Sankt Petersburg – Wojskowej Akademii Medycznej imienia Kirowa. Uczelnia prowadzi kształcenie na 7 kierunkach przygotowujących przyszłych lekarzy (Air Force, Navy, Air Force, cywilne), także na podstawie ustawy.

Adres: Moskwa, Malaya CHerkizovskaja 7.

Co jest potrzebne do przyjęcia na studia? (Wnioskodawcy porady)

Przede wszystkim trzeba zrozumieć, że szkoły wojskowe cechują wysokie wymagania nie tylko do możliwości umysłowych uczniów, ale także do ich poziomu wykształcenia i, oczywiście, zdrowia i poziomu sprawności. I często kryteria te odgrywają znacznie ważniejszą rolę niż wiedzy z przedmiotów szkolnych programów nauczania, jak wiele wydziałów szkół wojskowych przygotowują się do zawodów na ogół związane z treningu siłowego.

wniosek

Do tej pory, dla tych, którzy chcą robić w okolicach Moskwy, istnieje wiele godnych i obiecujących opcji. Zalety szkół wyższych, kształcących specjalistów w dziedzinie wojskowości, powinna obejmować bezpłatne szkolenia, pełne wsparcie rządu i szansę żyć osobno od rodziców, co dla niektórych może być decydującym czynnikiem przy wyborze przyszłego miejsca studiów. Braki w szkołach wojskowych mogą również przedstawić, ale są one bardziej „skutków ubocznych” zasług. Dlatego też, gdy składania dokumentów o przyjęcie do jednej z tych uczelni, wnioskodawca ma obowiązek być gotowi na wszystko, co go czeka w ciągu całego okresu studiów.