759 Shares 7152 views

Khakass State University N. F. Katanova (KSU): adres, zawód, warunki dochodowe

W Chakasja, która jest droga republika Federacji Rosyjskiej w dziedzinie nauk przyrodniczych i wielu ludzi, aby otworzyć Chakasja State University. Katanov. Jest to największa uczelnia w kraju zwanym przedmiotem, który deklaruje, że zapewnia klasyczną edukację i bezpieczną przyszłość. I to nie tylko słowa. Uczelnia produkuje wysoko wykwalifikowanych specjalistów jest popyt na rynku pracy. Niektóre z nich osiągnęły sukces w swojej karierze, stały się znane osobistości w kraju. Niektórzy absolwenci kontynuują naukę w liceum i zaczyna angażować się w działalność naukową.

Historia współczesnego okresu

Chakasja State University został założony w 1994 roku. Jednak instytucja ta nie jest uważana za młody. Przejęła tradycję i doświadczenie w zakresie szkolenia wykwalifikowanego personelu z Abakan Uniwersytetu Pedagogicznego, który został otwarty w 1939 roku jako instytut kształcenia nauczycieli.

Dziś KSU – to instytucja, która jest w stanie klasycznego uniwersytetu udało się wiele osiągnąć w krótkim okresie czasu. Uczy zarówno studentów rosyjskich i zagranicznych. Okresowo Uniwersytet trzymając uniwersytet, regionalnym, krajowym, a nawet międzynarodowe konferencje. Wszystko to potwierdza jakość edukacji, wysoki poziom wiarygodności i zespołów naukowych.

Nowoczesny uniwersytet zlokalizowany w Abakan. Adres :. Lenina Ulitsa, 90. Oto główny budynek. Instytucja posiada kilka budynków, które znajdują się pod różnymi adresami. Jednak przyjmowanie kandydatów odbywa się w budynku głównym. To tutaj, że trzeba przyjść z dokumentami.

Szkolnictwo wyższe w KSU: specjalne oferowane na studiach

W Chakasja państwowe podmioty uczelni wychodzi z liceum są zaproszeni do kawalera. Jest to pierwszy krok w systemie dualistycznym edukacji. Wśród specjałów można zidentyfikować pedagogicznej. Są przeszkoleni nauczyciele szkół podstawowych, nauczycieli przedszkolnych, z zastrzeżeniem nauczycieli.

Warto również zauważyć, że nie są popularne specjalność. Należą do nich: „gospodarki”, „Zarządzanie”, „Orzecznictwo”, „dziennikarstwo”. Chłopcy, którzy nie lubią kierunek wyżej, można wybrać bardziej interesujący i odpowiedni (na przykład, „budowlanych”, „Computer Science and Engineering”).

Specjalne w szkole

Khakas State University, oprócz stopnia licencjata, oferuje tradycyjny system edukacji. Nazywa się na specjalizację. W związku z przejściem na system dwustopniowego kształcenia w uczelni istnieje kilka specjalności. Są to tylko medyczny.

Jedną ze specjalności – jest „lekarstwo”. Nadaje się do tych ludzi, którzy w przyszłości chcą zostać lekarzami. W pełnym wymiarze czasu studenci szkolenia uczą się od 6 lat. W tym okresie uczą się różnych dyscyplin medycznych, praktyki w klinikach i szpitalach.

Drugi proponowany specjalność medyczna – A „Weterynaria”. Czas trwania szkolenia na nim – 5 lat w pełnym wymiarze godzin i 6 lat w niepełnym wymiarze godzin. W początkowym roku studiów studenci ogólnych dyscyplin zawodowych. W przyszłości, są one wprowadzane do diagnostyki klinicznej, położnictwa, chorób wewnętrznych oraz innych przedmiotów.

Wskazówki Masters

Master – kolejny etap w systemie szkolnictwa wyższego. Uniwersytet oferuje studia rocznie ponad 20 magisterskich:

 • „Psychologia, Psychologia kliniczna”;
 • „Administracja miejskiego, bezpieczeństwo, ład i antykorupcyjna”;
 • „Prawo, system prawny Rosji”;
 • „Dziennikarstwo, społecznie zorientowanych dziennikarstwo”;
 • „Nauczycielu technologie edukacyjne i informacyjne w edukacji”;
 • „Filologia, komunikacja międzykulturowa i języka angielskiego” i inne.

Program Każdy mistrz w KSU (Abakan) zawiera dużą ilość prac badawczych. To jest główna różnica pomiędzy tym poziomem wykształcenia obszarów studiów i specjalności. Warto zauważyć, że działalność pana badawczej koncentruje się zawsze na rozwiązanie praktycznych problemów z zakresu ekonomii, prawa, dziennikarstwa, pedagogiki i innych nauk. Opierając się na wynikach studentów piszących pracę magisterską.

Średnie zawodowe wykształcenie: specjalność

Khakas State University, a także wiele innych instytucji szkolnictwa wyższego, realizuje programy kształcenia zawodowego. Istnieje około 20. Należą one do różnych obszarów programowych działalności. Na przykład, ma następujące obszary:

 • „Systemy komputerowe i kompleksy”;
 • „Special edukacja przedszkolna”;
 • „Działanie i budowa struktur i budynków”;
 • „Rybołówstwo i ichthyology”;
 • „Weterynaria”;
 • „Pielęgniarstwo”;
 • „Medycyna”;
 • „Apteka”;
 • „Muzyczne sztuki odmiana”, i tak dalej. D.

zasady przyjęć college

Po przyjęciu do KSU (Abakan) do wyższych lub średnich wnioskodawcom programów kształcenia zawodowego dać komisji selekcyjnej standardowy zestaw dokumentów (paszport, świadectwo lub dyplom, zdjęcia, aplikacji). Licencjackie specjalności i wymagane złożenie testach wstępnych 3-4. Uczniowie przechodzą ogólnych tematów egzaminu i tych z zawodowego i szkolnictwa wyższego – egzaminy na piśmie lub ustnie w murach uczelni.

Na dopuszczenie do wtórnych programów kształcenia zawodowego w im KSU. Katanov komisja selekcyjna jest zobowiązany do przedstawienia tych samych dokumentów. Rekrutacja prowadzona jest na podstawie wyników konkursu świadectw. W niektórych rejonach zbioru uczącego dostawy twórczego ukierunkowania badań, w którym sprawdzane słuchu, wykonywania i danych scenicznych, rytmicznych i umiejętności muzyczne.

Zatem Khakas State University – uniwersytet, przez które można dostać w średnim i wyższym wykształceniem zawodowym. Szeroki zakres specjalności umożliwia każdy z uczestników, aby wybrać właściwą drogę w życiu.