122 Shares 5671 views

Krymski Uniwersytet Federalny. opinie

Wykształcenie wyższe – jest to droga do przyszłego życia. W ten sposób to będzie, zależy od instytucji edukacyjnych, ponieważ jest inwestowanie w ludzi wiedzy, pomaga nabyć podstawowe umiejętności, rozwijać osobowość. Możliwości uczniów otwiera Krymski Uniwersytet Federalny (SPI). Podczas tworzenia ogromna liczba placówek oświatowych zostały połączone w celu usprawnienia procesu edukacyjnego, aby rozwijać działalność naukową i międzynarodowej. Co to jest organizacja i jakie opinie o jej wyjeżdżających studentów i absolwentów dzisiaj? W tych sprawach mamy do czynienia dzisiaj.

Historia uczelni i nowoczesnego państwa

W 2014 roku w Symferopolu, Krym stał Uniwersytet Federalny operacyjny nazwany Vernadsky. Odpowiedni dekret rządu rosyjskiego opublikowany 04 sierpnia. 7 7 organizacje edukacyjne i naukowe to zostały wymienione, którzy mieli wprowadzić federalną strukturę uczelni.

Pojawiła się instytucja została później otrzymał licencję na prowadzenie działalności edukacyjnej. Na wiosnę 2015 roku uczelnia przeszła procedurę akredytacji państwowej programów edukacyjnych dostępnych. Do tej pory, Uniwersytet Federalny w Krymie – to młoda i dynamicznie rozwijająca się organizacja z ogromnej liczby jednostek strukturalnych i spółek zależnych. To jest teraz studiuje ponad 30 tysięcy studentów. Rektor Uniwersytetu Federalnego krymskiej – Ilshat Rafkatovich Gafurov.

SPI w liczbach

Uważany instytucja edukacyjna jest wiodącą instytucją edukacyjną z Półwyspu Krymskiego. Jeśli przyjrzysz uniwersytet w liczbach, następujące ważne czynniki mogą być zidentyfikowane:

 • Uniwersytet posiada ponad 200 obszarów szkoleniowych i specjalności Pod specjalności licencjackich, podyplomowych i pobytu;
 • uczelnia opracowała 220 dodatkowych programów profesjonalne programy szkoleniowe realizowane w 77 i 45 profesjonalnych programów szkoleniowych;
 • Oprócz programów wyższego i dalszego uczelni realizuje wiele wtórnych programów kształcenia zawodowego.

Plany na przyszłość

Krymski Uniwersytet Federalny to nowoczesny duży uniwersytet, w którym wiele kandydaci mają tendencję do zrobienia. Pracownicy uczelni nie planują zatrzymać się na osiągnięciach i ma wielkie plany na przyszłość.

Działania edukacyjne uczelni jest:

 • wprowadzenie do procesu kształcenia nowoczesnych technologii i urządzeń,
 • opracować nowe programy konkurencyjne, które spełniają potrzeby rynku pracy,
 • stworzenie laboratoriów i ośrodków badawczych, wyposażonych w nowoczesne udogodnienia. Na przykład, Uniwersytet podjął powstawanie 19 laboratoriów i ośrodków w 2016 roku.

Rozwój będzie nadal w działalności naukowej.

Zalety uczelni, które mówią kandydaci

Uniwersytet Federalny przyciąga studentów własnych zalet, które nie mają innych krymskich uniwersytetów. Oto niektóre z nich:

 1. Instytucja stara się sprostać wymaganiom współczesnego życia. Uniwersytet w dyspozycji studentów są laboratoria edukacyjne, sale komputerowe, multimedialne studio.
 2. Badania na Uniwersytecie Federalnym krymskiej nie tylko uczestniczy wykłady i seminaria. Każdy student ma okazję zanurzyć się w życiu naukowym uczelni. Regularnie w ścianach konkursach instytucja prac i konferencjach studenckich. Studenci biorą udział w zebraniach, na forach krajowych.
 3. Nawet studenci zainteresuje fakt, że sprowadza życie kulturalne. W godzinach szkolnych, studenci znajdą coś dla siebie w kreacji studio i kolektywów.

Opinie studentów ubiegających się o programach studiów wyższych

Wchodzących na Uniwersytecie Federalnym krymskiej, zagubiony w wyborze specjalności. Ludzie mówią, że w instytucji szkolnictwa wyższego można uzyskać w szerokim zakresie obszarów szkoleniowych, z których istnieje więcej niż pięćdziesiąt. wszystkie one są połączone na kilka grup:

 • Nauk Przyrodniczych ( "Physics", "Chemistry", "geograficznego", itd.);
 • Dane ( „Fizyka”, „Energia elektryczna i elektronika” i in.);
 • zwierząt ( "Agronomy", "ogrodniczego", "Agroengineering" et al.);
 • pedagogiczny (np „kształcenie nauczyciela” preparatem różne profile);
 • ludzkiej ( "Historia", "Philology" et al.);
 • społeczno-ekonomiczne ( „ekonomia”, „zarządzanie”, „Handel Biznes” i inne.);
 • twórczy (na przykład „grafika”);
 • medyczny ( "Medycyna", "Pediatrics", "Apteka", i tak dalej. zm.).

Wstęp na Uniwersytecie, jak również inne instytucje Krymie, na zasadach konkurencyjnych. Aby wziąć udział w konkursie, należy złożyć dokumenty do komisji selekcyjnej. Osoby planujące przyjazd po liceum, powinny być wyniki egzaminu. Kandydaci z wyższym wykształceniem zawodowym lub przejść wejście do testów szkolnych.

studenci gości o studiach

O studiach w krymskim Uniwersytecie Federalnym pozostawia wiele pozytywnych opinii. Uczniowie mówią o wysokiej jakości procesu edukacyjnego. Osiąga się to przez nauczycieli. Uczelnia posiada ponad 2,5 tysięcy pracowników zaangażowanych w nauczanie studentów. Spośród nich około 300 lekarzy i ponad 700 profesorów.

W przeglądzie, studenci wskazują na nowoczesnym środowisku uczenia się. Krymski Uniwersytet Federalny ma 6 budynków, 170 wyposażone laboratoria i ośrodki, centrum technologia komputerowa, biblioteka z czytelniach. Doskonałe warunki są tworzone tak, że studenci mogą mieć obiad na uniwersytecie – są jadalniach, gdzie pyszne posiłki, bufety i kawiarnie.

Recenzje schroniskach

Federal University of Krym posiada ogromną liczbę akademikach. Studenci podkreślają, że wszystkie budynki są w odległości spaceru od budynki są dobrze wyposażone, dobrze wyposażone. W akademikach, oprócz pokoi noclegowych, istnieje możliwość samokształcenia i rekreacji, biblioteki, siłowni, kawiarni.

W przyszłości federalny Krymski Uniwersytet poprawi budynku. Planowane jest zwiększenie komfortu we wszystkich pokojach – wyposażony hostel z nowoczesnymi meblami, przeprowadzić niezbędne naprawy w kuchniach, prysznice, łazienki.

Opinie o pozaszkolnego życia uczniów

Studenci pozostawiając opinie Krymskiego Uniwersytetu Federalnego, wskaż interesującą i zróżnicowaną życiu pozaszkolnym. Ktoś napisał w teatrze studio, ktoś przyciąga zespoły choreograficzne, a ktoś postanowił pokazać swoje talenty wokalne w kręgach. Okresowo twórczych osobowości uczelni organizują koncerty – Studenci organizują imprezy poświęcone Dniu Wiedzy, Nowy Rok, 9 maja, wymyślanie ciekawych spektakli.

Podsumowując, możemy wyciągnąć następujący wniosek: reszta krymskich uniwersytety nie mogą być porównywane z Krymskiego Uniwersytetu Federalnego. Jest to największa uczelnia o bogatej tradycji i wieloletnim doświadczeniem. Absolwenci dobrą przyszłość. Uzyskana wiedza pozwoli zbudować doskonałą karierę w jakichkolwiek dużych firm rosyjskich i zagranicznych, lub własnej działalności gospodarczej.