108 Shares 5118 views

Nazwisko University Witte w Moskwie, Ryazan, Krasnodar i Niżny Nowogród

Że dobiega końca studiów w szkole średniej. Za – lekcji i dzieciństwa, z przodu – na całe życie! I na tym etapie swojej podróży będzie bardzo ważne, aby zdecydować się na zawód, które w przyszłości dadzą Ci cały czas, więc trzeba pracować zawsze przyniósł pełną satysfakcję. Po tym wszystkim, tylko robić rzeczy, które kochasz, pewien postęp można osiągnąć. Tak, trzeba rozwiązać jedno ważne pytanie: gdzie się udać, aby dowiedzieć się więcej?


Instytuty i uniwersytety w całej Rosji – wielka różnorodność! Jak mogła nie istnieje mylić? Dyskretna rada. Dostaniesz dokładnie punkt, jeśli wybierzesz nazwę Witte University.

Dlaczego tak jest?

Sam fakt, że nazwa Witte University jest uznawany za jeden z najlepszych stu rosyjskich wyższych instytucjach edukacyjnych, sprawia, że jesteśmy przekonani, że po ukończeniu studiów będą mogli łatwo znaleźć pracę w przedsiębiorstwach naszego kraju. Oczywiście, wiedząc, że kilka oddziałów uczelni aktywnie działa w kilku dużych miastach Rosji, a także powoduje mu spore zainteresowanie.

Uniwersytet w Moskwie

Być może teraz w stolicy, wielu młodych ludzi nie wiem z pierwszej ręki o Moskiewskiego Uniwersytetu Witte. Założona w 1993 roku jako niepaństwowych instytucji prywatnej, już w 2011 roku, że zasłużenie otrzymał status uniwersytetu. Ten obiekt znajduje się na: 2 Kozhukhovskiy podróży, numer domu 12, strona 1. Można tam dojechać metrem: follow up do stacji „Awtozawodzkaja”, a następnie – do głównego korpusu dowolnym transportu publicznego ..

Jakie specjalizacje są dostępne na uniwersytecie?

Otrzymał od wyników egzaminu lub Intrahigh studentów badawczych na Uniwersytecie Moskiewskim można uzyskać wyższe wykształcenie w następujących specjalnościach:

▪ gospodarka, która obejmuje szereg profili;

▪ Prawo;

▪ turystyka i hotelarstwo;

▪ psychologii i pedagogiki;

▪ administracji państwowej i gmina;

▪ PR;

▪ Informatics biznesowe;

▪ doradztwo zasobami ludzkimi;

▪ biznes celne ;

▪ Informatyki Stosowanej.

Jak widać, brak wyboru zawodu tam, więc każdy będzie mógł wybrać do studiowania tutaj jest on zainteresowany w wydziale.

Trochę o uczelni

Moscow University Witte aktywnie wspiera współpracę międzynarodową. Już od 2008 roku z powodzeniem działa program edukacyjny z Graduate School of Management w Białymstoku, który nosi nazwę „Rosja – Polska. 2 dyplom” Edukacja w Polsce przyczynia się do zapewnienia wysokiej jakości edukacji biznesowej, która spełnia wszystkie normy europejskie. Studenci mają możliwość uzyskania dyplomy WSFiZ i stać się dobrymi specjaliści poziomie międzynarodowym. Nawiasem mówiąc, są one rozpoznawane jako pracodawcy ponad dwudziestu krajach UE.

Młodzi ludzie studiujący na wydziale turystyki i hotelarstwa, mają możliwość odbycia szkolenia we Francji, na Lazurowym Wybrzeżu w Nicei, między MU i pensjonatem w tym celu zawarła umowy warunkowej. Sophia University w St. Kliment Ohridski w Bułgarii, Politechnika w Rydze na Łotwie, Witebsk State University na Białorusi, a także inne uniwersytety są w ścisłej współpracy z Uniwersytetem w Moskwie, opracowywanie wspólnych programów, roczne spotkania i wymiany akademickiej – zarówno studentów i absolwentów i profesorów.

Uniwersytet pomaga absolwentom znaleźć pracę, regularnie organizując targi pracy. Znanych firm takich jak Renault, CJSC „Credit Europe Bank” i wiele innych, aktywnie współpracując z tej instytucji iz przyjemnością zatrudnić ukończył studentów.

Aby zwiększyć poziom umiejętności, nie może również kontynuować naukę w absolwenta lub magistra. Z tego proponowanego porządku dziesięciu specjalnościach naukowych w różnych kierunkach.

Co studenci mówią o tej instytucji?

Wiele odpowiedzi można usłyszeć bardziej płaskie od studentów i absolwentów ukończyło Uniwersytetu Moskiewskiego Witte. Opinie ludzi szacunku personelu pracuje tu: Wydział, administracji kadrowej. Uczniowie są zachęcani do budowania umiejętne rutynowych zajęć, ponieważ istnieje możliwość połączyć naukę z większym zatrudnieniu. Duża liczba działań prowadzonych w murach ME, nie dają młodym ludziom nudzić, ponieważ życie dzieci nie powinny być wypełnione tylko zdobywania wiedzy i przygotowania do sesji. Zajęcia są umiejętnie łączyć z obiektów rekreacyjnych i sportowych i licznych wyjazdów kulturalnych, więc wszystkie informacje zwrotne wyraźnie prześledzić aktywnego połączenia, aby wprowadzić go w Moskiewskim Uniwersytecie Witte.

MU oddział w Riazaniu

Jeśli mieszkasz w regionie Riazań i chcesz zrobić w tej szkole, nie jest konieczne, aby przejść do wyższego wykształcenia w Moskwie. W regionie znajduje się od 1994 roku, oddział MU – nazwa Witte University. Riazań – jest jednym z wielu rosyjskich miastach, w których, bez opuszczania swojego regionu można wykonać pełną studiów w wielu popularnych specjalności. Jest to instytucja edukacyjna znajduje się w centrum miasta, przy Alei maja. Można łatwo go znaleźć, a każdy obywatel zawsze klarownie wyjaśnić, w jaki sposób dostać się do niego.

Co tu specjalność, można uzyskać?

W branży Riazań, w przeciwieństwie do MU, wyprodukowany zestaw studentów na mniejszą liczbę specjalności. Nazwijmy te wydziały:

  • gospodarczego;
  • prawnej;
  • zarządzanie;
  • Finansowy.

Do zatrudniania absolwentów i stażystów w doskonałych i firmami, które jest ponad pięćdziesiąt instytucji, właściwy profil edukacyjny.

Studenci biorą aktywny udział w rozwoju programów badawczych, udział w różnych konferencjach i konkursach. Uniwersytet Witte jest znany z tego, że jest tu studiował utalentowanych chłopaków, którzy grali i nadal grać w rosyjską KVN. Cóż, kto nie zna komendę „Hakuna Matata”, albo „To be continued”? A poza tym, wciąż istnieje zespoły konstrukcyjne studentów, konkursy zespołowe w piłkę nożną, siatkówkę i tenisa stołowego – życie młodych ludzi w tej uczelni ryczy i czyraki.

Oddział w Niżnym Nowogrodzie

Uniwersytet S. Yu. Vitte, jak już powiedzieliśmy, ma kilka oddziałów w kilku rosyjskich miastach. W regionalnym centrum Niżnym Nowogrodzie w 1997 roku i otworzył restaurację.

Tutaj, podobnie jak w innych dziedzinach, wyprodukowany zestaw studentów na różnych specjalności. Szkolenie prowadzone jest w formie, w pełnym wymiarze godzin, w niepełnym wymiarze godzin i wieczorem, znaczne zainteresowanie wykazano dla męczącym dniu weekendu. Uniwersytet prowadzone dalsze przekwalifikowania zawodowego i kwalifikacji kadry kierowniczej i specjalistów wyspecjalizowanych bez przerwy iz oddzielenia od produkcji podstawowej.

Nauka na odległość, na podstawie dzisiejszej technologii internetowej, która łączy interaktywny samokształcenie i otrzymać wsparcie doradcze, praktykuje również nazwę Witte University. Niżny Nowogród uczestniczyć jednocześnie student powinien tylko raz – w momencie certyfikacji państwa. Wygoda tego systemu jest to, że „student” ma prawo do wyboru sposobu studiowania przedmiotów obowiązkowych, a także kształtowania cały plan treningowy.

Absolwenci MU oddział w Niżnym Nowogrodzie w wysokim popytem na dzisiejszym rynku pracy, są gotowi do podjęcia najlepszych i najbardziej udanych przedsiębiorstw w mieście. Chłopaki pracują w organy ścigania, instytucji bankowych, agencje rządowe na różnych poziomach.

Oddział w Krasnodarze

Dlaczego odchodzą od swoich ciepłych miejscach tak daleko od domu, aby wziąć udział w powitanie MU? Po ponad dziesięciu lat przyjmuje studentów jego nazwa Witte uniwersytet w Krasnodarze. W 2012 roku otrzymał akredytację państwową.

Oto te same kierunki i specjalności, które są głównie na Uniwersytecie w Moskwie, tylko 100 procent zatrudnionych absolwentów. uniwersytet stworzył wszystkie odpowiednie warunki do wysokiej jakości edukacji. Są to:

  • zajęcia komputerowe, w których studenci mogą ćwiczyć pisanie programów, które, oczywiście, przydatne im w ich przyszłej działalności zawodowej;
  • multimedialna sala, wyposażona w nowoczesny sprzęt;
  • biblioteka, w tym elektronicznej, z pełnym zestawem literatury metodologicznej.

Uogólnienie powyżej

W artykule przedstawiono główne Uniwersytetu Moskiewskiego i jej trzy oddziały. W rzeczywistości, w pięciu miastach naszym rozległym kraju są takie same od swoich kuzynów. Mówimy o oddziałach w Woroneżu, Penza, Tula, Siergijew Posad i Rostów nad Donem. Istnieje również biuro w regionie Chernogolovka, Moskwa. Wszystko to wskazuje, przede wszystkim, potrzeba istnienia tej instytucji, jej znaczenie w ramach współczesnego życia i dalszych sukcesów w działalności naukowej i społecznej. Całkowita liczba uczniów w tych wszystkich instytucjach – 28 tysięcy dzieci uczyć się w 15 różnych specjalnościach i obszarów. 3 Stopień powodzeniem obsługiwać program. Uniwersytet zatrudnia wysoko wykwalifikowanych nauczycieli, z czego 65 procent są kandydatami, profesorowie i doktorzy nauk.

Nie była chęć studiowania na tej uczelni? Jego drzwi są zawsze otwarte dla Ciebie. Witamy na Uniwersytecie nazwie Witte! Odpowiedzi o niego najwspanialszą i szczery. Chodzić tam i zobaczyć na własne oczy w tym.