111 Shares 7951 views

Przegląd Nokia 3720 classic telefon: opis, cechy i recenzje

Nokia 3720, która stała się przedmiotem naszego dzisiejszego przeglądu, został opracowany przez fińską firmę w odpowiedzi na decyzje budżetowe, które należą do tej znanej firmy wcześniej opublikowane jako „Samsung”. Ale nawet eksperci „Nokia” Nie spodziewałem się, że południowokoreański producent będzie skakać istniała natomiast bar w zakresie ochrony ich urządzeń. Dokładniej, „Samsung” odmówił IP54 standardem IP57. Jednocześnie, fiński producent opracował urządzenie do wytrzymania modelu Samsung M110. Jednak w praktyce okazało się więc, że rola prawdziwego przeciwnika pojawiła B2100 Xplorer. I było naprawdę zaskoczeniem dla Finów. Niemniej jednak obecna sytuacja nie może być postrzegana tylko z jednego punktu widzenia. Ponadto, nie udało nam się dać jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, które z tych urządzeń lepiej. Ale wszystko po kolei.


producenci duel

Czytelnik powinien zdawać sobie sprawę, że na rynku urządzeń mobilnych, które należą do klasy bezpieczeństwa, była naprawdę niewielka. Nigdy nie było tak, że on świetnie (tak, nawet duży) gamę modeli. Jest to logiczne założenie, że w tym, że tak powiem, pomiędzy kluczowymi graczami w segmencie jest ustawiona bardzo ciężka walka. Tak szybko, jak nowe urządzenie, powinno odbywać się cudzym, spychając wroga z jego stanowiska. A następnie na tej samej stronie barykady pierwszej spółki przez wszystkich środków promujących swoją maszynę do przodu, a z drugiej strony inna firma dołożyła wszelkich starań, aby nie pozwolić konkurentem do przeprowadzenia podstępny plan. Co to wszystko znaczy? Fakt, że podobna sytuacja widzieliśmy w tym przypadku. Jednak południowokoreański producent ma pewne zalety. Na przykład, można zauważyć, że sprzedaż innym urządzeniem opracowanym przez firmę „Samsung”, zaczął się znacznie wcześniej.

Rozmieszczenie

Nokia 3720 classic, których cena na początku sprzedaży wyniósł sześć tysięcy rubli, został opracowany i przedstawiony szerszej publiczności jako rozwiązanie młodzieży. Zwłaszcza na planie telefonach fińskiego producenta zostały docenione przez ludzi zaangażowanych w sportach ekstremalnych.

Różnice w stosunku do prekursora

Istnieją pewne podobieństwa między tematem dzisiejszego przeglądu, a także model Nokia 5500 Sport. Dlatego ostatnia jednostka nazywa się prototyp lub prekursor Nokia 3720 opinie, o których można przeczytać na końcu tego artykułu. Niemniej, model 5500 ma całą listę dodatkowych funkcji, które możemy przeglądowi urządzenie zostało wyciętych. Można powiedzieć, że od wydania urządzenia pod nazwą „Nokia 3720” na arenie międzynarodowej urządzeń mobilnych stały się chronione modele segmentu zbudowany Zasada op koszowy C40.

Właściwie, to jest powód, który stracił kilka wyspecjalizowanych funkcji. Te, nawiasem mówiąc, i mapy satelitarne dołączone do nawigacji na odpowiednich elementów. Konsekwencją tych wszystkich zawirowań wewnętrznych (inaczej nazywana aplikacja nie jest dobrze przemyślana koncepcja fińskiego producenta jest naprawdę niemożliwe) Urządzenia oferta została zaniżona. Po tym wszystkim, którzy chcą płacić dodatkowych pieniędzy, aw zamian dostać telefon z obniżoną funkcjonalność? Jest mało prawdopodobne, że kupujący wziąłby takiej decyzji. Co za różnica, kiedy urządzenie jest sprzedawane na rynku w cenie odpowiadającej wspornika funkcjonalnej. Wtedy, rzeczywiście, możemy powiedzieć, że stosunek jakości do ceny „” w tym przypadku odbywa się idealnie.

areszt

Nokia 3720 Classic jest pierwszym urządzeniem fińskiego producenta, który był wyposażony w niepełnej funkcjonalności, ale twierdził podboju wielu sercach. Można powiedzieć, że model rozpoczął spożywczy podwykonawcom, jak zwolennicy urządzenia nie mają ogromny potencjał w odpowiednim planem. Tak, mówimy o jaki poziom ochrony był obecny, jest nadal możliwe. Ale fiński producent praktycznie zatrzymał się tam, z jakiegoś powodu, nie ma działania na poprawę drzewie technologii. Dziwne, ale wszystko powinno być w rzeczywistości nazywa się po imieniu. Niemniej jednak, w takich okolicznościach, model „Classic 3720” był dobrym konkurentem dla urządzenia, które oferuje „Samsung”, podczas gdy firmy z Korei Południowej. W ogóle, kierunek wektora działania zostały zapisane, że w tym czasie był najważniejszy. Należy pamiętać, że zakup przedmiotem naszego dzisiejszego przeglądu są ci ludzie, którzy szukają dobrze chronione telefonu wyposażonego w dobry wygląd, a jednocześnie sprzedawany w najniższej cenie.

Dane skrócie

Urządzenie pracuje w pasmach GSM. Po raz pierwszy na rynku telefon pojawił się w 2009 roku. Ekran Matryca utworzona na technologii TFT, wielkość ekranu wynosi 2,2 cala. W tej rozdzielczości – 240 x 320 pikseli. Połączenia mogą być instalowane polifonicznej typu, jest wsparcie dla formatu MP3. pamięć RAM – 64 megabajtów. Pojemność baterii – 1050 mAh. Aby wejść do sieci międzynarodowej, można użyć standardów WAP i krawędzi. Do wymiany informacji z innymi urządzeniami multimedialnymi posiada funkcję Bluetooth. Rozdzielczość kamery – 2 megapiksele. Wzrost jest możliwe w trybie czterokrotnie.

Zawartość opakowania

Pakiet urządzenie zawiera akumulator litowo-jonowy typu microSD urządzeń pamięci zewnętrznej pamięci standardowe (rozmiar karty flash – 1 gigabajt) ładowarki i przewodowe headseT wystarczająco dobrej jakości. Obejmuje to również wszystkie niezbędne dokumenty, w tym karty gwarancyjnej i instrukcji.

wymiary

Wymiary następującym telefon: wysokość – 115 mm i szerokości 47 mm. Urządzenie osiągnie grubości 15,3 mm. W tej masy urządzenia – 94 gramów. Na takie wymiary, że model należący do klasy urządzeń zabezpieczających, to jest bardzo trudne, ale w rzeczywistości wszystko jest w istocie.

Zewnętrzne cechy wyróżniające

Tylny panel wykonany jest z matowego plastiku. Istnieje również specjalny śrubowe. Wokół korpusu wzdłuż jego obwodu rozciągnięty metalowej ramy. Być może wszystkie te części składowych można nazwać typowe funkcje telefonu. Plastikowy, nawiasem mówiąc, jest dość spokojnie. Podobne rozwiązanie zostało zastosowane w odniesieniu do innych urządzeń z grupy aparatów niskich kosztach. Palcem, aby wyciągnąć śrubę zamek nie działa. Aby to zrobić, trzeba będzie użyć dowolnego obiektu. W przypadku braku wyspecjalizowanych narzędzi w trakcie, można nawet założyć zwykłe monety.

jakość wykonania

Urządzenie uruchamiające wystarczająco dokładnie. Wszystkie otwory były uszczelnione. Istnieje dodatkowy film, który zapewnia odporność na wodę. Jednak coś bardziej szczegółowo o rozmowie nie będą działać.

poziom bezpieczeństwa

Po określeniu urządzenia w klasie urządzeń zabezpieczających, fiński producent nie wykręcać się. Nawet jeśli weźmiemy pod uwagę najbardziej delikatną część struktury (i prawie każdy telefon ma ekran), można od razu zauważyć, że nawet jest chroniony bardzo skutecznie. Takie urządzenie może rzucić dowolną liczbę, w dowolnym miejscu, a jednocześnie robił niewiele zaszkodzi być spowodowane. World Wide Web, można znaleźć filmy, w których eksperci z firmy Test test wytrzymałości nadrukiem i innych „nadużyć” popełnione na modelu. Nawet jak na dzisiejsze standardy, niezawodności urządzenia w dobrym poziomie. Nie trzeba dodawać, jeśli taki poziom zachwyceni ogromną liczbę użytkowników.

Najciekawszym firma badanie przeprowadzone, gdy telefon jest zanurzona w szklance wody. W praktyce ten eksperyment nie skończy Instant urządzenia, ale stopniowe śmierć. Tak, śmierć przychodzi do maszyny nie jest bezpośrednio w tym samym dniu, ale płyn zanurzenie znacznie skrócić możliwą eksploatację. Pozwól nam odnieść się do norm ochrony z szacunkiem i dlatego dla dobra wymiaru sprawiedliwości, przypomnijmy, który został zaprojektowany do IP54 obereganiya od indywidualnej sprayu. Ale zanurzenie standard nie może poradzić sobie w cieczy, to na pewno. To co, co, i zapomnieć o nim do potencjalnych klientów nie jest konieczne urządzenie.

rozwiązania kolorystyczne

Od początku zakładano, że rynek mobilny telefon zostanie dostarczony w czterech kolorów do wyboru. Jednak, gdy sprzedaż rozpoczęła się na oficjalnej stronie modelu pojawiła się tylko dwa rozwiązania. To jest, jak zawsze, klasyka gatunku.

opinie

Przypominamy czytelnikom, że tematy dla Nokia 3720 można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej fińskiego producenta, ale w międzyczasie idziemy do tych niedociągnięć i zalet modelu w oparciu o opinie pozostawione przez ludzi, którzy dostali się do telefonu komórkowego.

Jak zawsze, urządzenia fińskiego producenta pod względem jakości z powodu podważenia nie działać. To automatycznie stawia mały znak plus. Jednakże problem pojawia się, gdy za pomocą sygnału dzwonka. Według opinii, głośnik nie jest tak silna, jak chcielibyśmy, aby zobaczyć i usłyszeć i zignorować połączenie przychodzące w hałaśliwym otoczeniu jest rzeczywiście możliwe.

Reszta konsumentów powiedzieć dobry poziom bezpieczeństwa. Kolejny plus. Ale jeśli będziemy ignorować tej opcji i spojrzeć na funkcjonalność najbliższych konkurentów tematem dzisiejszego przeglądu, zauważymy wiele decyzji, które pojawiają się w odpowiednim tle Bole opłacalne. Funkcjonalność modelu, który mamy obecnie rozważa, jak raport użytkowników jest na niskim poziomie, a to znacząca wada.