803 Shares 3148 views

Jak przenosić kontakty z firmą Nokia na Androida: wszystkie szczegóły

Wielu użytkowników martwi się o to, jak przekazywać kontakty z firmą Nokia na Androida, więc w tym artykule postanowiliśmy porozmawiać o tym, jak to zrobić. Przedstawione zostaną kilka metod pracy, z którymi można wykonać podobną procedurę. W rzeczywistości nie ma znaczenia, z którego telefonu należy skopiować informacje kontaktowe do urządzenia pracującego na platformie mobilnej "Android", ponieważ te metody są uniwersalne. Zapewnimy dość szczegółowe instrukcje. I nawet jeśli jesteś początkującym, odniosą sukces, ponieważ możesz wizualnie studiować informacje.


Konsultacje

Następnie omówimy rozwiązanie kwestii przenoszenia kontaktów z firmą Nokia na Androida (dane VCF). Aby znaleźć odpowiedź na to pytanie, wystarczy dokładnie przeczytać artykuł. Oczywiście, gdy masz dużo informacji kontaktowych, które mają zostać przesłane do nowego telefonu, musisz znaleźć szybki i funkcjonalny sposób. W końcu, jeśli odniesiesz się do wersji podręcznika, zajmie to sporo czasu. Jeśli nie chcesz tego robić, możesz skontaktować się z centrum serwisowym lub prywatnym specjalistą, który może wykonać taką procedurę samodzielnie i w krótkim czasie. Ale za taką usługę musisz zapłacić. Jeśli nie chcesz zarabiać na pracę, które możesz zrobić samodzielnie, zalecamy przeczytanie instrukcji, które podaliśmy poniżej.

"Yandex.Disk"

Niedawno pojawił się bardzo ciekawy i prosty sposób, dzięki któremu można przenieść wszystkie niezbędne dane, na przykład z platformy Symbian lub Windows Mobile do systemu operacyjnego "Android". Ponieważ ta metoda jest nowa, można założyć, że niewiele osób wie o tym, a co za tym idzie, cierpi, przesyłając wszystko w trybie ręcznym z jednego urządzenia do drugiego. Podobną funkcję można nazwać "Moving", a aby ją użyć, musimy utworzyć konto w systemie "Yandex". W tym systemie jest ciekawa usługa "Dysk", dzięki której możemy bezpiecznie i bezpiecznie przenosić kontakty z jednego urządzenia mobilnego do innego. Dzięki tej metodzie szybko rozwiązujesz problem z przekazywaniem kontaktów z firmą Nokia na Android (Samsung, Sony lub urządzenia innego producenta). Wystarczy kilka kliknięć – wszystkie nowe nazwy i numery pojawią się w nowym urządzeniu.

Kontakty serwisowe

Jeśli chcesz się dowiedzieć o drugiej metodzie, a raczej o sposobach przenoszenia kontaktów z firmy Nokia na Android przez Google, przeczytaj poniższe instrukcje. Korzystając z tej metody, na pewno musisz skontaktować się z Kontaktami Google, dzięki czemu możesz szybko i bez żadnych strat wykonać bardzo potrzebną operację. Jeśli nie wiesz dużo na temat mobilnej platformy Android, możemy powiedzieć, że ten system może wykonać automatyczną synchronizację kontaktów między różnymi usługami, a zatem wszystkie dane będą zapisywane na koncie. Jeśli to konieczne, możesz je przenieść na dowolne urządzenie mobilne, a także osobisty komputer lub laptop.

Połączenie bezprzewodowe

Porozmawiajmy teraz teraz, jak przekazywać kontakty z firmą Nokia na "Android" przez "Blutuz". W tej procedurze, jak już można było zrozumieć, potrzebne będą dwa urządzenia mobilne obsługujące taką funkcję transferu. W przeciwnym razie możesz po prostu przenieść wszystkie informacje kontaktowe do laptopa, a następnie użyj kabla USB do przenoszenia ich do nowego urządzenia. W rzeczywistości nie ma nic skomplikowanego, co najważniejsze, aby dowiedzieć się, jak przekazywać kontakty z firmą Nokia na Android i wybrać najbardziej optymalny sposób dla siebie, korzyści w tej chwili jest kilka.

Tryb ręczny

Na przykład jeśli zdecydujesz się korzystać z usługi Google, w takim przypadku musisz zalogować się na swoje konto, a następnie zsynchronizować się z pierwszym urządzeniem mobilnym. Jeśli wcześniej korzystałeś z usług tego portalu, prawdopodobnie, powiązanie odbywało się w trybie automatycznym. Ale nadal zalecamy wykonanie tego ręcznie, jeśli niedawno dodano nowe numery, które mogły nie zostać przetworzone przez system. W jaki sposób przenosić kontakty z firmą Nokia na Androida, możesz dowiedzieć się bezpośrednio w usłudze. W takim przypadku, gdy masz autoryzację na Twoim koncie z drugiego urządzenia, zostanie automatycznie poproszony o aktualizację nie tylko danych kontaktowych, ale także innych parametrów.

Wnioski

W rzeczywistości cały proces przenoszenia danych z jednego urządzenia na drugi nie jest trudny. Prawdopodobnie możesz łatwo zrozumieć, jak przekazywać kontakty z firmą Nokia na Androida. Przywieźliśmy dla Ciebie kilka ważnych sposobów, które, mamy nadzieję, pomoże. Na zakończenie powiedzmy kilka słów o Symbian OS, ponieważ większość klasycznych komunikatorów fińskiego producenta pracuje na tej platformie. Niewiele osób wie, że założyciele projektu w 1998 roku to kilka firm: Motorola, Ericsson, Psion i oczywiście Nokia. W 2008 roku ogłoszono połączenie MOAP, UIQ, S60 i Symbian OS w celu stworzenia jednej otwartej platformy. Dziękuję za uwagę.