612 Shares 2648 views

Gra PSE. Jak zainstalować PES na "Android"

Dla wielu fanów piłki nożnej nie ma różnicy, oglądać lub grać. Możesz grać na żywo, na polu z grupą przyjaciół. Lub możesz konkurować na komputerze osobistym. Od 1994 roku jest symulator gry w piłkę nożną dla komputera. Od pierwszych dni ta innowacja zyskała serca wielu użytkowników.


Również później powstała wersja dekoderów, która zyskała popularność. W naszych czasach, w erze smartfonów, opracowano grę piłkarską na telefony i tablety. Każdego roku staje się bardziej realistyczna, a zarządzanie jest łatwiejsze. Ale wiele osób ma problem z zainstalowaniem go w smartfonie.

PES – gra w piłkę nożną

W świecie wirtualnej piłki nożnej istnieją dwa typy gier. Jeden z nich nazywany jest "FIFA", a drugi to PES. Tak więc, bardziej popularne jest PES. Dla rosyjskojęzycznej populacji po raz pierwszy byli rosyjscy komentatorzy i dodano rosyjską ligę piłkarską.

Dlatego dla wielu mieszkańców naszego kraju ta wersja jest bliższa. Ale wielu jest zainteresowanych pytaniem: "Jak zainstalować PES na" Android "?" W tym artykule znajdziesz odpowiedzi na to pytanie.

Pobieranie PES

Jak zainstalować PES w "Androidzie"? W tym nie ma nic skomplikowanego. Musisz najpierw pobrać PES na "Android". Najlepiej pobrać plik typu ARC, aby ułatwić instalację. W końcu pliki tego typu są łatwo widoczne i łatwo instalowane. Po pobraniu pliku musisz umieścić go w folderze "Instalator", a następnie przejść do instalacji.

Instalowanie gry

Kontynuujemy poznawanie opcji instalacji PES w "Androidze". Możesz to zrobić w ciągu trzech minut. W tym celu otwórz folder, w którym znajduje się plik instalacyjny, i kliknij przycisk "Zainstaluj". Następnie system operacyjny zrobi wszystko, czego potrzebujesz, a gra pojawi się na smartfonie.

Potem czasami musisz ją zaktualizować, aby śledzić wszystkie nowości i nowe dodatki. Nadal istnieje jedna opcja, jak zainstalować PES w "Androidzie". Ta metoda jest najbardziej wygodna dla użytkowników tego systemu operacyjnego. W każdym smartfonie jest automatycznie zainstalowany sklep internetowy "Playmarket". Bardzo wygodna aplikacja do pobierania i instalowania dowolnych programów i gier w smartfonie. Aby go używać, musisz zalogować się do systemu "Google". Jeśli nie ma konta, możesz przejść przez proces rejestracji. Po zalogowaniu zostaną otwarte wszystkie aplikacje do pobierania i instalowania. Aby zainstalować PES, musisz przejść do sekcji "Szukaj aplikacji" i wpisać zapytanie w polu wyszukiwania. Następnie wybierz żądaną aplikację i kliknij przycisk "Zainstaluj". Następnie gra zostanie pobrana i zainstalowana. Za kilka minut będzie można grać. Inną zaletą takiej instalacji jest to, że system zapamiętuje wszystkie zainstalowane aplikacje i przypomina sobie i aktualizuje raporty. Można ją również skonfigurować tak, aby samo urządzenie było aktualizowane po podłączeniu do sieci. Dzięki tej możliwości gra będzie zawsze w najnowszej wersji w smartfonie. To bardzo wygodne i interesujące.

Ewolucja PES

Pierwsza dobra i wygodna wersja gry to PES 2012 na temat "Android". W tej wersji gry istniały bardziej realistyczne drużyny drużyn piłkarskich i normalna jakość obrazu. Było również wygodne do kontrolowania graczy i ciosów podczas kary. A w programie PES 2013 na temat "Androida" wszystko to jest jeszcze ulepszone, interfejs staje się wygodniejszy, dodano więcej klubów piłkarskich. Co roku gra staje się znacznie lepsza, a wszystkie niedociągnięcia są stopniowo eliminowane.

W rzeczywistości gra jest bardzo interesująca i na pewno przyciąga wszystkich fanów piłki nożnej. I po przeczytaniu tego artykułu staje się jasne, że nawet przy instalacji na "Android" nie ma problemów. Najważniejsze jest to, że wersja platformy powinna odpowiadać wymaganiom gry.